Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antytłuszcz

Jak grubi faceci znajdują chetne na seks ?

Polecane posty

Gość Imagirl
Jak facet nie jest tłusty i gruby, tylko ma ładne wysportowane cialo, to od razu jest zniewqieścioały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam nic do grubych facetów ale żeby sami nie wymagali czasem, żeby dziewczyna miała super figurę :D Bo ogólnie to zauważyłam, że faceci, nawet jak sa pasztetami myślą, że im się każda laska należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda.//młoda, szczupła dziewczyna (pozdrawiam tuskę) marnuje się dla grubasa, choć mogłaby mieć każdego.... POŻAL SIĘ BOSHE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PC88
Hahahahaha :P Uśmiałem się za wszystkie czasy:D Imagirl ciekawe czy Twój idealny pod każdym względem facet dał by sobie raę z takim tłusciochem :P no powiedzmy jak ja:D 99% społeczeństwa męskiego omija mnie na uilicy z szacunkiem i raczej nie chcą żebym się zdenrwował. Tylko 1% (i to z reguły ten nie pierwszej trzeźwości) podejmuje próbę konwersacji, ale oczywiiście bez agresji:P. Reasumując: chciałbym spotkac na ulicy taką parę jak wy, ale czy twój facet powiedzial by mi prosto w oczy że się mnie brzydzi? Jeśli jest samobójca to chyba tak. Więc dlaczego na forum wypisujesz takie bzdury?! Jeśli się brzydzisz ludzi z brzuszkiem mów im to na ulicy bo czemu masasz się wstydzić swoich przekonań? Jestem przekonany, że wtedy nie miała byś wielu kolegów w sąsiedztwie:P peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaalka
a moj maz ma troche brzuszka jest poteznym facxetem i w niczym mi to nie przeszkadza nie rozumiem autorki/a tego tematu...i wsztystki tych co popieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
Widzę, że masz niezłe kompleksy, tłuściochu i grubasie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
to było do pc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaalka
czy jezek=li ktos jest grubszy to odrazu go przekresla wierzcie mi ze nie chcialabym mic za faceta chuderlaga moj misiaczek jest dobrze zbudowany i jaki ma tyleczek w seksie tez nie przeszkadza jego tusza jest swietny w lozku...ehhh ludzie ale macie roblemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz26
wypowiedzi niektorych lasek (czyt. Imagirl) swiadcza o ich pustocie, biedzie intelektualnej i ogolnym debilizmie. pewnie maja facecika w dresiku i kilogramem zelu na glowie, a ich ulubiona rozrywka to solarium i wypad z menem do mcdonaldsa... jak mozna obrazac czlowieka tylko na podstawie tego ile wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
Do mcdonalda nie chodzę, bo żarcie tam jest tłuste i niezdrowe, na solarium też nie, bo to niezdrowe dla skóry! Żyję zdrowo!!!!!!!! A mój kotek nie chodzi w dresach tylko firmowych ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
*bo na Niego są rozmiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba baba120 kg
Jak możesz antytluszczu tak obrazac kogoś otylego. Ty w swoim poscie wyrazasz nietolrancję, uprzedzenia i pogardę dla grubych. Otylosc jest chorobą, kwestią genetyczną, i to nie nasza wina grubych ze mamy nieprawidlowa przemiane materii... Znam wiele takich pustych panien co na karte kredytową pojdą. A pojdą, ty tez. jak Ci gruby facet pokarze co ma w portfelu, od razu sie rozkochasz. A na starosc dupa kacza i tlusta sie ci zrobi, ze od razu spokorniejesz, wobec otylosci. Zobaczysz jak to zle jest miec tlusta pelną cellulitu dupę. zaden facet na taką nie poleci, chyba ze beedzie pijany i zrajany, kiedy bedzie ciemno, i mu wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba baba--> może w temacie nie chodzi o nadwage 50 kg, tylko powiedzmy 10-20. Takie kilogramy wynikaja z siedzącego trubu życia i z wpierrdalania ile wlezie. U facetów brzuch i boki rosną głównie od piwa, ktore namiętnie piją przez TV.Jestem widać pustą, głupią blacharą, ale uważam, że skoro ja o siebie dbam, by wyglądac zgrabnie i szczupło, to to samo tyczy moujego faceta.Facet z nadwagą (podkreslam - z nadwagą wynikającą z nagminnego żarcia) =flejtuch i leń, finito 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje przykład:http://bi.gazeta.pl/im/5/2832/z2832395X.jpgNo sory, nie jest to dla mnie podniecający widok. To już nie mamy prawa sie wypowiedzieć, jak sie nam cos nie podoba? A jak wy faceci krytykujecie nasze cellulity, rozstępy zwisłe cycki, płaskie tylki to jest ok? To działa w obie strony.Apeluje - pozwólmy sobie na wzajemną krytykę....to jest kurna normaln sprawa, po co sie tak oburzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
Lubie hapać dzidy w lasie przebrana w stroj dziadka z wermachtu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
Spierdalaj podszywaczu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
wyjadam swojemu boskiemu zenkowi rodzyny co sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna jestem i juz
moj chlopak ma 180 cm wzrostu i 110 kg- chudy nie jest a ja najpierw musialabym upasc na glowe zanim zamienilabym go na jakiegos chudzielca :O Facet to ma byc facet a nie jakis przeszczep- sama jestem bardzo szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
110 kg?!!!!!!!!! Mój znajomy przy tym wzroście waży 90 kg i jest bardzo gruby, a co dopiero 110!!!!!!!!!!! masakra!!!!!!!!!! Współczuję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamiza
ja bym chciala sprobowac z grubym bo cholernie potrzebuje moja pipka grubego ptaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiecie się każdy kg i cm wytyka ...a gruby facet - misio, ma trochę ciałka , to nie jego wina blablabla ...... pozdro600>>>>> masz 100% racji .... tu an forum tylko po kobietach się jedzie a to spasiona a to pasztet a to koścista a to deska a faceci święci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
CO ZA RÓŻNICA CZY FACET CHUDY CZY GRUBY... PO KILKU PIWACH, WSZYTKO JEDNO. KAŻDY PRZECIEŻ MA PENISA I TO NAJWAŻNIEJSZE ;-) JA RACZEJ ZASTANAWIAŁABYM SIĘ JAK TAKI GRUBY CHŁOP, MA CZELNOŚĆ CHCIEĆ SZCZUPŁEJ LASKI! TO JEST BARDZIEJ WKURWIAJĄCE...SAM OBLEŚNIE GRUBY A TAKIE WYMAGANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkachwil
DZWIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
DZWIKI?! Hehe..pewnie gruby, zakompleksiony facet...który nie potrafi nawet napisać poprawnie po polsku...dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_grubego
widzę,że temat odżył ;p ,dajcie już spokój nikt nie jest idealny.Pewnie ,ze każdy z nas chciałby mieć ciało modela(ki) niestety tak nie jest. Każdy z nas ma też inny gust a o nich się nie dyskutuje :p Przeczytalam ten topik po raz kolejny od początku i jeśli chodzi o grubego aczkolwiek zadbanego faceta ,jestem jak najbardziej na tak:D Nie mówię tu o chorobliwej otyłości czy dużej nadwadze połączonej z niechlujstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carte Blanche- jak bym była moderatorem to bym chyba ten topic usunęła, bo to co się tu wyprawia (imagegrzyb chociażby) jest nie do przyjęcia. Przypomina mi to faszystów i Hitlera, który zabijał i gardził ludźmi tylko dlatego że nie byli rasy aryjskiej. Tak jest i tu- jesli ktoś nie ma BMI 20 i wymiarów 90-60-90 lub jeszcze mniejszych, jest opluwany i pogardzany. Ja tesh gardzę ludźmi- ale tylko tymi, którzy są głupi i puści. Nie zwracam większej uwagi na wygląd, za to bardzo dużą na higienę. Co z tego że mój wazy niecałe 100 jak od tylu lat ani razu nie poczułam by śmierdział od potu, był brudny czy zaniedbany. A idę ulica w lato i 80% "normalnych" facetów śmierdzi i sprawia wrażenie jakby z wodą widzieli się ostatnio w czasie powodzi 1996. I przede wszystkim rozum, wnętrze, poglądy na życie i na świat, uczuciowość i wrażliwość, szczerość i zaufanie, bezpieczeństwo i poczucie, że ma się w tej drugiej połowie oparcie (imagegrzyb tylko nie pisz od razu że mam oparcie bo taki grubas jest jak ściana, daruj sobie), to są WARTOŚCI dzięki którym jestem z nim już tyle lat. A laski typu barbie z facetami typu ken niech sobie również żyją na tym świecie. Mają rozumki Kubusia Puchatka, co widać w powyższych komentarzach ale niech sobie żyją skoro się już urodzili. Byle nie próbowali obrażać ludzi WARTOŚCIOWYCH bo tego nie mogę znieść. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech mi ktoś czasem nie wmawia że Imagegirl jest wartościowa. Jaką wartość ma osoba, która mówi, że gdyby jej facio przytył rzuciłaby go. To po co z nim jesteś? Dla kaloryfera i tyłka rozmiar S? a jeśli zajdziesz w ciążę ( chyba nie muszę Ci tłumaczyć co to jest) to co, Kotek Cię rzuci w 5 miesiącu jak brzuszek Ci urośnie i biodra się zaokrąglą? Czy może usuniesz, by nie zobaczył Cię w stanie, gdy będziesz ważyć więcej niż 50kg? A może nie chcesz mieć dzieci bo to bachory i nie będziesz miecczasu na siłownię i aerobic? Napisz mi wartości jakie kierują Twoim życiem to wtedy porozmawiamy. A teraz leć na aerobic a ja idę na obiad z moim MĘŻCZYZNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
rany! mój facet próbował wczoraj wejść we mnie analnie ale zagalopował się i wsadził mi całe 20cm podczas gdy ja dostałam gazów!Wtedy zassało go i od 12 godzin jest w moim tyłku! Pisze to w pozycji na pieska, a mój facet przyklejony do moich pleców sapie, gdyż chce mu sie siusiu. To jeszcze nic! Mama dzwoniła i będzie tu za 20 minut! proszę powiedzcie jak mam go odessać! KOtku nie!!!!! No i zlał mi się w odbyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×