Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość p.Justynaaaa
No to wszyscy cali i zdrowi. Cieszę się bardzo. Ale idźcie spać już a nie na necie siedzicie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss batman
Justyna- sama siedzisz przeciez, a tez powinnas spac, jak przystalo na grzeczna dziewczynke ;) niby taka grzeczna sie wydajesz, a jednak pozory myla ;) ja sie ucze grzecznie, wiec pomacham na dobranoc...posiedze jeszcze, ale z dala od monitora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
Dzień Dobry! Chociaż czy znów taki dobry... Jak Lahkoono dziś samopoczucie popisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
miało być dopisuje, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie
uruchomilem english translator summaries to streszczenie, po polsku, czego debilcznego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walisz czasem konia
czy jesteś aseksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
Summasries ma trochę racji - wiele od losu zależy, np. kogo i kiedy spotykamy, ale żeby wyznaczać losowi deadline to już przesada. Bo jeśli los się spóźni to co? Tylko się powiesić, nie?:) Mam nadzieję, że może dziś wreszcie uda mi się przerwać już 2 tygodnie trwającą apatię. Najwyższy czas, bo skutki są opłakane. Ale mniejsza z tym. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusjanka z posladkami
🖐️ a ja dzis doznalam olsnienia, ze Tomek to przeciez BMI :classic_cool: dwoch takich samym upierdliwcow, jeden staly tekst...BMI niby udaje kobiete, a jednak nigdy nie wiadomo ;) i teraz dla niepoznaki jako streszczenie (swojego jakze interesujacego zycia oczywiscie) rozpanoszyl sie na nowo na tym forum :P lesiu- odwiedzilam Cie w nocy, ale Ty juz grzecznie spales ;) ale moze to i lepiej, bo ja lubie miec przewage ;) Lahkoona- jako jedna z tych "starszych uzytkowniczek" jeszcze raz powtarzam- nie karmy trolli ;) persony tego pokroju najlepiej ignorowac ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nocy ona sie onanizuje
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffff... nareszcie w kryjówce :classic_cool: pracowity dzień... jak ja to lubie... mm... oj Lahkoona jeszcze trzymasz nerwy na wodzy ? ja już bym mu wyku..ł ! hmm... chyba muszę łyknąć magnezu i popić melisą... za dużo kaffe dziś było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... ja Lahkoona polubiłem więc mówiąc coś na jej wspaniałą osobę odnoszę to też do siebie ;) a teraz jeszcze i mi dokuczasz i wcale to mi się nie podoba Tomku !!!! ps zastanów się nad tym wszystkim jeśli wszyscy piszą że źle czynisz... widocznie mają rację ?! Czyż tyle osób może się mylić ? A może wszyscy jesteśmy ograniczeni... więc po co tu zaglądasz i psujesz przemiłą atmosferę... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja po całym dniu pracy jestem zmęczony i naprawdę nie mam sił i ochoty na tarmoszenie słowne z Tobą... daj już spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... a ja nie mógłbym dziś wykonać zlecenia tak paluszki mi skaczą... ;) hihi... dwa browary i cisza na morzu... :classic_cool: ale wiecie co najlepszym atakiem będzie totalne zlanie gościa... zero pisania na jego temat... ooo nie ma Tomusia... nadal nie widze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierzę że on to
realnie pisze. Siedzę tu lata i te jego wszystkie nicki: TMT, =JA=, Summaries, i jeszcze kilka. Teksty nie "mam xxx lat i dni i nie mam dziewczyny", "Modlitwy o dobrą żonę", obrażanie ludzi, donoszenie do moderacji na każdy post który go ocenia i mu się nie podoba, itd... przez tyle lat to by coś nawet to chorego człowieka dotarło. Przecież takie forum to taka "lightowa" psychoterapia. Powinno coś pomóc a nie jeszcze zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×