Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość zuziulcia

dobrze Wam jako singlom, czy źle, plusy i minusy... za i przeciw.... mnie jak narazie cholernie źle, a latka leca.. jak to z Waszymi odczuciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vber
ja bede mial 24 lata za kilka miesiecy wiec sie nie kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziulcia
vber----ja co prawda nie osobiscie ale internetowo, hehe jako autorka topiku zapraszam równiez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vber
jestem singlem z wyboru .Nie nadaje sie do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vber---- skąd wiesz ze nie nadajesz sie do zwiazku? nie wyszlo kilka razy czy charakter masz nie \"związkowy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatrychalll
mnie los nie sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewYorker2007
ja jestem w związku ale czasami mam wrażenie, że bardziej kwalifikuję się na singla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcd
ja za rok moge sie tu wpisac, bo jeszcze nie mam 24. ale jestem bardzo samotna i zla ze mi nie wyszlo z pewnym facetem, a szkoda bo chcialam byc z nim na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vber
charakter mam niezwiazkowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha-kierycha
zycie samotnika ma wiele zalet, np. nie musisz przejmowac sie tym w jakim humorze bedzie twoj partner, masz czas dla siebie, dla swoich plano, pasji, nie musisz zastanawiac sie czy dzis bedzie wkurwiony twoj patner czy nie, nie boisz sie ze go stracisz, nie boisz sie zdrady, nie musisz byc przewidujaca, nie musisz planowac niczego z druga osoba, jestes niezalezna, ale z drugiej strony chyba wiecej jest zalet jak sie jest w zwiazku, miłosc to skomplikowana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcd
wole być w związku, oczywiscie z kims kogo kocham a nie z pierwszym lepszym. uwielbiam sie przytulac do mezczyzny ktorego kocham :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziulcia
fajnie, piszcie piszcie, temat sie rozrasta, coraz nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi samej źle... ale lepiej jest byc samej z wyboru niz samotnej w związku, nie da sie stworzyc miłości na siłe, nie każdy zasługuje zeby dostawac znowu kolejna szanse, wole byc singlem niz kazdego dnia zastanawiac sie czemu moj mężczyzna mnie źle traktuje, przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lahkoona-------- ludzie najczesciej wtracaja sie w nie swoje sprawy, bo chca odwrócic uwage od tego co dzieje sie w ich zyciu, a czesto maja wiele do ukrycia, chyba nie trzeba sie martwic takimi uwagami, a w zyciu nigdy nic nie wiadomo, mozesz sie jeszcze zakochac kilka razy.. zycie jest dziwne, w moim przypadku jest tak, ze mnie samej jest bardzo zle, nie umiem sobie miejsca znalezc, z charakteru jestem osoba ktora lubi o kogos dbac, robic kanapki do pracy, zastanawiac sie co robi ta osoba i takie inne, od partnera oczekuje szacunku, miłosci, wiernosci..... nie wyszlo...i postanowilam sobie w przeciagu ostatnich dni ze nie pozwole juz nikomu zle mnie potraktowac, wole byc sama.. (sama sobie bede robic kanapki... najwyzej bede gruba heheh))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////..
dopisuję się do listy;) moje odczucia mają się całkiem nieźle....na razie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vber
ja jestem sam bo uwazam ze zakochani sa egoistami.Nie widza swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sobie radzicie bez seksu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
Moj ukochany mnie zostawil bo wolal byc singlem... wstetny skur... w takim razie po co w ogole zawracal mi glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////..
nie radzę sobie, więc planuję wakacyjny związek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilary/12
No i ja singiel ale jakos mi ztym ok- tez nie bardzo sie nadaje do zwiazkow- za duzo ograniczen, wyrzeczen, kompromisow, a tak sama sobie jestem pania :) I moge robic co chce i zkim chce bez tlumaczenia sie komukolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sobie radzicie bez seksu
no ale zwiazek "na chwile" czy powazny? i jak dlugo jestes sam/a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike////..
z 3-4 miesiące chyba jestem sam:O nie uznaję "terminowych związków", więc nie zakładam z góry czasu trwania...nie myślę też nigdy na początku, że to ta na "całe życie", ale też tego nie wykluczam-wychodzi na to, że nie potrafię precyzyjnie odpowiedzieć na pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sobie radzicie bez seksu
3,4 miesiace, to nie wiele ;) nie dziwie sie wiec, ze macie takie pojecie o byciu singlem, ze to jest fajne. Pozyjcie w tym stanie troche dluzej, zmienicie zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymmm
ja jestem singlem cale zycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
ja także 23 jeszcze przez kilka miesięcy, wiec się nie kwalifikuję, ale.......ale dodam tylko, że wcale nie daje radości ten singlowski stan, tylko wyszłam z założenia, że lepiej być samą niż tkwić w czymś bez sensu.... pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
obciągam z połykiem też się podpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×