Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Gość zielone jabłuszko 2008
Ooooo widzę znowu pojawił się podszyw.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Nie wiem smutna... Sama się nad tym zastanawiam-dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Chyba będę musiała zmienić nick...;) Na 78 stronie pierwsze 2 wpisy są moje!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw zj2008
Czy mozna mieć pretensje do drapieżnika o to że jest drapieżnikiem? Albo do pasozyta że nim jest?? Nie sposob przecież przekroczyc własnej natrury. Mysz nigdy nie bedzie kotem, szczur krową ani krowa czlowiekiem. Czemu więc macie pretensje do mnie?? Jestem podszywem więc się podszywam. :) Gdybym tego nie robil nie byłbym tym kim jestem. Nieprawdaż?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Ciekawy wpis-nie ma to jak filozoficzne podejście do sprawy. A może wytłumaczysz mi dlaczego ja? Dlaczego akurat pode mnie się podszywasz...??? Dlaczego nie wybrałeś kogoś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw zj2008
Dlaczego akurat pod Ciebie?? Dobre pytanie! Odpowiedź jest prosta - bo ostatnio piszecie tu we dwie a smutna ma czarny nick. Ty też juz masz ale jest latwiejszy do podrobienia czyli podszycia. Ale nie wiem czy się zdecyduję.... Ciekawsze jednak byłoby pytanie dlaczego - jako byt wirtualny - trafiłem akurat tu, na tym wątku skoro pomarańczowych wpisów na tym forum pełno... jest się pod kogo podszywać... To bardziej złożona kwestia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutna, to bylem ja, jej czarny podszyw :) Chociaż to niewielka róznica. Jabłuszko, niepotrzebnie sie denerwujesz. Czarny podszyw to coś o wiele więcej niż pomarańczowy. Dątąd bylem tylko podszywem, teraz jestem już niemal Tobą; przynajmniej częścią Ciebie... I ile pomarańczowy pisał coś bez znaczenia to ja, czarny nie pisze wcale głupot lecz uzewnętrzniam coś co siedzi głęboko w Tobie - tęsknote za czymś wielkim, prawdziwym i niezanym. Za tym by w Twoim życiu pojawił się książe czy rycerz na bialym rumaku. Jeden juz się pojawił ale nie stanął na wysokości cokolu. Czekasz wiec na drugiego i tym drugim mam być ja. Tęsknisz za mna choć może sobie tego jeszcze nie uświadamiasz. Ale ja jestem tylko podszywem, bytem nierealnym choć zauważalnym. Napisalem wcześniej - nie mozna mnie zdobyć ani sie mnie pozbyć. Jestem jak wiatr - pojawiam sie znikąd i wieją donikąd... Taka juz moja natura.... :) Dobrej nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no podszywie,bardzo sprytne posuniecie-gratuluje! Zastanawiam się nad tą tęsknotą....Jak to jest, czy to Ty tęsknisz za mną czy za dialogiem tu prowadzonym,co...? A może pragniesz być anonimowo obdarzony uczuciem? Widzę że spodobała Ci się rola anonimowej,tajemniczej osoby. I można odnieść wrażenie, że ta gra coraz bardziej Cie wciąga.Scenariusz jak z filmu. Może Cię rozczaruję, ale ja już nie czekam na księcia na białym rumaku.A jak pojawi się pod oknem mojej wysokiej wieży może wziąć głęboki oddech, napoić się kroplami rosy z rosnących w pobliżu kwiatów i ruszyć w dalszą drogę w poszukiwaniu księżniczki. Bo ja nie potrzebuje księcia, który jak to określiłeś przychodzi i odchodzi jak wiatr. Dobrej nocki i bajecznych snów.................Czarny podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..widzę że już większosc mnie olała..chociaż moze to i lepiej? przynajmniej wiem komu na mnie zalezy i kto pamieta oj bedzie czystka!! zostanie garstka ale prawdziwych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! czekam na wiadomości..u mnie pomału leci,mój były napisał życzenia i trochę pisaliśmy..weekend leniwie,obiad,trochę porzaądków,wieczorem spotkanie ze znajomymi w plackarni..było miło,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Witam wszystkich, którzy mnie jeszcze pamiętają:P Jak tam świętujecie dzień niepodległosci?:D Smutna, czyżbyś znowu odsmażyła starą znajomość niczym wczorajszy kotlet??? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×