Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

zdechlak dalej :/ ech głowa boli..o pogodnie nie wspomne p.s. moj tak mnie wkurzyl to niepamiecia świadoma badz nie ze juz raczej sie do niego nie odezwe :) pozdrowienia i zdorwka wam zycze!! moze was nie zaraze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorek 33lat
Ja dziś piję, ale nie na smutno. Na nijak raczej. Narobiłam tyle zakupów, bo w końcu dziecko zdrowe i mozna po ludzku pochodzic po sklepach było nie na chwilkę tylko wyskoczyć. Zaraz potem jak już będzie mi szemrać to pójdę spac. dobranoc. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiuuu fiuuuuuuuuuu ale tłumy :p kurde wróciłam z pracy z bólem głowy :o 10 dni po imieninach i nawet nie myslalam o moim :D byle tak dalej,olewam go..no chyba trzeba było mi takiego kopa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rozłożyło dzieciaki, całą trójkę naraz:(pan nr2 wrócił, ale jutro znów wyjeżdża...dzisiaj jesteśmy umówieni na pogawędkę, czyli jakoś nie wyszło mi trzymanie się od niego z daleka... nie mam siły na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Gdzieś w centrum miasta, które tkwi w każdym z nas, leży cmentarz starych miłości. Szczęściarze, zadowoleni ze swojego życia i z tego z kim je dzielą, przeważnie o nim nie pamiętają. Nagrobki są wyblakłe lub powywracane, trawa nieskoszona, wszędzie plenią się jeżyny i dzikie kwiaty. U innych miejsce to wygląda dostojnie i schludnie jak cmentarz wojskowy. Kwiaty podlano i ułożono, wysypane tłuczem ścieżki są starannie zagrabione. Widać ślady częstych odwiedzin. Cmentarz większości z nas przypomina szachownicę. Niektóre pola są zaniedbane albo wręcz leżą odłogiem. Kto by sobie zawracał głowę nagrobkami – czy też miłościami, które pod nimi spoczywają? Nawet nazwiska zatarły się w pamięci. Inne groby pozostają jednak ważne, choć byśmy niechętnie się do tego przyznawali. Odwiedzamy je często – prawdę mówiąc – zbyt często. Nigdy nie wiadomo, jak się będziemy czuli po wyjściu z cmentarza: czasem będzie nam lżej, czasem ciężej na duszy. Nie sposób przewidzieć w jakim nastroju będziemy wracać do domu teraźniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorek 33lat
Ej, a tu co tak smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Czy tu wszyscy odpłynęli z falami "Wielkiej Miłości"...? Czy zamarli i zostali na "Cmentarzu Starych Miłości"...? Dużo prezentów od Św.Mikołaja.... A byłyście grzeczne....?-bo mi się wydaje że chyba nieeee.... Więc dla wszystkich WIRTUALNIE zakochanych i zaczarowanych kobiet duża, gruba i twarda RÓZGA!!! Kochane samach miłych i słodkich prezentów od mężów -oczywiście....;))) Pozdrawiam-buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorek33 lat
Jabłuszko, bądź może jutro na gg. Bo Ci muszę opowiedzieć. Albo nawet zadzwonię wieczorem. Pa wszystkim. P>S> nic a nic nie dostalam, zero prezenta zero mikolaja, zero rozgi na ten niegrzeczny tylek,,,wstreciuchu ty mikolaju, wstydz sie zapominalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGIK...............
chyba czyjś mąz zajrzał przypadkiem na ten topic i zrobił porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
A TY Smutna zapadłaś w sen zimowy...? Co się z Tobą działo...? Pisz nam tu co u Ciebie? Pozdrofffki -dla wszystkich :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Smutna co się stało....? :( Zaczynasz mnie martwić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Rozumiem. Smutna wszystko się jakoś ułoży.Bądź dobrej myśli.Trzymam kciuki. Zagladaj tu i dziel się z nami smutkiem i radością.Przecież jesteśmy tu po to żeby się wspierac-nie tylko w sprawach "wirtualnych miłostek". Pozdrawiam-uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Ja zaglądam i Asiorek też czasami wiec nie jesteś tutaj sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Ja zaglądam i Asiorek też czasami wiec nie jesteś tutaj sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Jednak Wygląda na to że tylko ja tu zaglądam i pisze.... -Sama do siebie... Pozdrawiam Wszystkich. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Radosnych i rodzinnych świąt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, zło ze wstydu umiera widząc jak silna i piękna jest miłość gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru od bardzo wielu wieków pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku ... WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×