Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Aniu u mnie zawsze był problem z zimnymi nogami, zima to ja w skarpetach frote spie bo chocbym miala niewiadomo jak gruba koldre to wiecznie i tak mi zimno:o wystarczy ze bede miala cieple nogi a cale cialo funkcjonuje innaczej, wlasnie ogrzalam nogi nagrzewnica i jest juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na rolkach, poćwiczyłam 10 min symbolicznie :P zaraz prysznic z peelingiem kawowym i jeeeeść tylko nie wiem, czy arbuza, czy activię, czy wczorajszą surówkę zjem arbuza i activię a surówka do obiadu będzie rano już sobie radzę, ćwiczenia+ prysznic i dopiero jedzenie ale wieczorem nie wyrabiam na jedzeniu o 18, i zawsze coś póxniej zjem, nawet o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... monia ja tez zmarzluch jestem i nawet latem w pizamie frotte i skarpetach spie :) zjadłam dzis mleko i musli, kawa, jogurt wisniowy light.... no i nadeszły dni meki babskiej.... kurde nawet na wage nie wchodze bo sie wystrasze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam, porysowałam i okazało się że godzina już 14. wyszłam z psem na 2o min, na obiad zjadłam surówkę z brązowym ryżem pozawijane w sałatę :) zaraz pójde na spacer, ale do lasu mi sie nie chce, kupię jednodniowy soczek jabłkowy i wodę później w planach jabłko+ banan, taka \'surówka\' i nic już do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam rybe! zeby sobie pouzupelniać jakieś tam składniki pangi w wodzie z solą- pycha-- nigdy bym tak ryby wczesniej nie zjadła-- zawsze smażona w panierce- ale ta byla pyszna- musze je czesciej jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki... kurde ale miałam meczacy dzien w pracy... nie fizycznie ale psychicznie jestem wykonczona.... dlatego tez i na jedzenie sporo czasu nie było, zjadłam tylko musli z mlekiem, jog wisniowy, wypiłam kawe, a potem 3 jajka i kromke razowca, a teraz tylko serek homo... padam z nog, a z odpoczynku nici bo zaraz moi rodzice wpadaja i przyworza mi brachola na pare dni, za opiekunke bede robic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki zajrzyjcie koniecznie na ta strone www.dietaplan.pl naprawde warto bo mozna za darmo dostac dzdinny jadłospis i liste zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab- dzięki za stronkę, na pewno zajrze jutro dietkujemy- pamiętajmy o tym jeśli idziesz spać, to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziś rano było 57 a ja nic nie czuję dobra- ja moge jeszcze nie czuć, może mi się wydawać ale po ubraniach też nic a nic nie widać. a to w sumie 4 kg, chociaż ciut powinnam czuć się luźniej chyba? może waga popsuta... mam mega depreche, najchętniej zjadłabym worek słodyczy i tonę wszelkiego chleba kupiłam sobie inkę- wypiłam z brązowym cukrem i chyba wpadłam w nowy nałóg, heh nie wiem jak to z nią jest, czy zdrowa, czy nie zjadłam dziś 3/4 arbuza, activię z fitness i otrębami, banana i trochę orzeszków buuu, ja chcę czuć i widzieć efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziś rano było 57 a ja nic nie czuję dobra- ja moge jeszcze nie czuć, może mi się wydawać ale po ubraniach też nic a nic nie widać. a to w sumie 4 kg, chociaż ciut powinnam czuć się luźniej chyba? może waga popsuta... mam mega depreche, najchętniej zjadłabym worek słodyczy i tonę wszelkiego chleba kupiłam sobie inkę- wypiłam z brązowym cukrem i chyba wpadłam w nowy nałóg, heh nie wiem jak to z nią jest, czy zdrowa, czy nie zjadłam dziś 3/4 arbuza, activię z fitness i otrębami, banana i trochę orzeszków buuu, ja chcę czuć i widzieć efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie kilogramy spadają, ale nie będę nic zdradzać do poniedziałkowego ważenia ( w końcu wpiszę się do tabeli, bo od miesiąca nic w mojej wadze się nie działo) rozza Zauważyłam, że w stopce masz Małachow - oczyszczanie organizmu. Ja ostatnio czytałam trochę o tym w necie. Stosowałaś może jakieś jego zalecenia, jeśli tak to jakie i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki- dziś nie mam teraz czasu za bardzo, więc krotko rozza- super, no widzisz, waga leci- jeśli tego chcesz a jeśli teraz nie czujesz tego- to poczujesz niebawem nie miej dziewczyno deprechy- prosze- jesteś młoda, ladna, szczupla no i kochasz zwierzaki- wiec jak możesz mieć deprechę--- jesli Ty masz d. to kto ma nie mieć? doceniajmy, to co mamy ja się staram- choć tez czasem trudno dziś plama- kontrolowana ciacha na głodniaka z powodu gości i mojego slabego charakter- ja żeby nie jeść- to nic nie moge miec- dlatego tak się zabunkrowałam na wakacje ale wszystko jest ok głupie ciastka i tak nie zmieniaja faktu, ze odchudzam się i tak, czy siak- schudnę narazie tyle Luiza, mimo stronki atkinsowej- wpadaj do nas, nie zapominaj a nasza esab? dietkę trzymasz? tak plus minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba25
Cześć dziewczyny. ja zaczęłam walkę od poniedziałku. aktualnie 93kg ale już niebawem będzie 65 a jak się rozpędzę to i może 58. wzrost 165cm. JESTEM Z WAMI.!!!!!!!!!!!!!!!! mam pytanko jak zrobić stopkę?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba25
DO esab widzę że mamy te same marzenia a i pewnie tę samą przyczynę zbędnych kilogramów- hormony??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza czytałam dwie książki Małachowa, w tym Oczyszczanie organizmu- nie raz. Często tu o nim pisałam. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to naprawdę polecam przeczytanie ksiażki a nie \'czegoś tam\' w necie. Ja też najpierw słuchałam i tylko potakiwałam a dopiero jak przeczytałam książke to zmieniłam patrzenie na jedzenie. Po dłuższym stosowaniu się do jego rad są pierwsze efekty, jednak całego procesu oczyszczania nie przeprowadziłam ( u niektórych trwa to kilka lat). Znam natomiast osoby u których ustały np. zaparcia, ból przy okresie, poprawa cery, oczywiście utrata wagi. A najlepiej czytać dwie ksiażki jednoczesnie, do tej wyżej dołożyć \"Leczniczą głodówkę\". Ja dziś zgrzeszyłam kilkoma herbatnikami, mimo, że nie chciało mi się jeść. Ale z 1,5 h grałam z dzieciakami na podwórku w piłkę i zmęczyłam się jak nie wiem co, one mogłyby tak cały dzień biegac, a ja krowa po godzinie czerwona jak burak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zaba- mam nadzieję, ze do nas dołaczysz jak zrobić stopke/ treba wejśc na forum strona główna i tam są ustawienia-- jest stopka i coś sobie można wpisać raczej CI BLIŻEJ DO MNIE NIŻ DO ESAB- PODOBNIE WAZYMY- JA JUZ TERAZ 93,9 Sorki za caps i u mnie hormony- min u esab, raczej nie oh, dziewczyny- dziś poległam- niczym napoleon gdzieś tam napisze wiecej wieczoremm wszystko przez poczestunek- mam jedzenie a nie ma kto jesc- buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam sie kobietki przwitac :) dietka prawie ze dzis utrzymana z wyjatkiem tego z zjadlam dwa kawałki pizzy o k 15 godz ale di konca dnia juz nic... :) żaba rozumiem ze chodzi ci o moje marzenie... dzidziusia... a z hormonami masz racje bo moje przez to ze tyle waze skakaja jak głupie... i dlatego tak trudno zajsc mi w ciaze juz prawie 2 lata aniu jedna przegrana bitwa nie oznacza przegranej wojny... pozdrawiam kochane , zycze spokojnej nocy... no i przepraszam za moja dzisiejsza nieobecnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki No dobra zdradzę Wam jedną tajemnicę, mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie. Byłam sobie tydzień czasu na diecie owocowo- warzywnej i tak sobie poczytałam, ze jest to dobry wstęp do głodówki leczniczej, oczyszczającej. No wiec dziś jest 4 dzień mojej głodówki (zupełnej, czyli tylko woda) i o dziwo czuje się dobrze tzn. wcale nie chcę mi się aż tak bardzo jeść. Powodem do tego, że rozpoczęłam głodówkę jest to, iż mam 29 lat i od roku dokucza mi reumatyzm (gdy jest źle to nie mogę się podnieść z łóżka). A głodówka to powinna wyleczyć. Zachęcająca jest też utrata kilogramów, ale uwierzcie mi, że to jest na drugim miejscu. Rozza Ja niestety jestem teraz za granicą i zamówienie książek Małachowa kosztowało by mnie \"jak za zboże\". więc mam do Ciebie wielką prośbę, jakbyś miała jakieś rady dla mnie, ważne informacje to pisz, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u mnie waga osiagnela spodziewany poziom dzis było na niej 69,8kg ciesze sie ze 6 sie juz pojawiła, teraz czuje ze z kazdym dniem jestem blizej upragnionego celu:) mam juz 3dni spoznienia jesli chodzi o @, oczywiscie rano nie wytrzymalam i zrobilam test bo u mnie raczej wszystko jest jak w zegarku wiec troche mnie to wszystko martwi, test wyszedł negatywnie wiec pozostaje mi tylko miec nadzieje ze to wina tego calego stresu przed weselem, no a im bardziej sie spoznia tym ja bardziej sie denerwuje, a im bardziej sie denerwuje tym bardziej sie spoznia i kolko sie zamyka:o Pani w aptece polecila mi jakies ziolowe tabletki na uspokojenie, mam nadzieje ze caly ten stan napiecia minie:( ja wczoraj mialam caly dzizen istna bieganine:( nic nawet nie zjadlam bo nie bylo kiedy:( Luiza ja tam krzyczec nie bede, uwazam ze kazdy powinien byc swiadomy co robi i brac odpowiedzialnosc za siebie, jesli Ci to pomoze i czujesz sie dobrze to mi tylko pozostaje trzymac kciuki i zyczyc wytrwalosci, tylko kontroluj organizm i uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, gratulacje, ja byłam na 6dniowej jakiś czas temu, teraz chciałam 14, ale bez przygotowania i po dwóch dniach było mi tak słabo że nie mogłam wstać. Jestem jak najbardziej za głodówkami, tylko prawdziwymi, wyłącznie na wodzie (żadnych herbatek, gum itp). Pewnie znasz str. www.glodowka.pl . Koniec końców przez czas głodowania nie powinno się używać kosmetyków, nawet mydła, bo na początku organizm oczyszcza się przez skórę i jesteśmy \'\'otwarci\'\' ale ja się do tego nie stosowałam. Mój kolega ( od którego zaczęło się zainteresowanie małachowem i w ogóle zdrowym odżywianiem) robił po kolei 3, 7, 14 i 41 dni głódówki. Dobrze jest od pierwszych dni robić lewatywy. 1-2 razy dziennie. W ogóle, według Malachowa lewatywy to najlepsze lekarstwo. Polaczone oczywiscie z masa innych zaleceń i ogolnym oczyszczaniem. Nie wiem... jak ja zaczynam o nim pisać to się nakręcam i nie mogę skończyć. Luiza, może Ci przepiszę najważniejsze rozdziały, albo jakoś w skrócie. Przejrze ją jeszcze raz i jak cos mi się przypomni to napiszę, teraz padam, stałam 3 godziny od 5 rano w kolejce do złożenia wniosku o dowód :p przesrane. A byłam z siostrą, ziiiimnooo, z nudow zaszłyśmy do sklepu jak już otworzyli no i kupiłyśmy obwarzanki i bobo fruta, więc u mnie też wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ale mnie brzuszysko dzis boli.... zjadłam tylko bulke razowa i danio... bo nie mam na nic ochoty.... monia okres moze ci sie spozniac z powodu diety to bardzo czeste przy odchudzaniu a nawet czesto dochodzi do jego zatrzymania luiza...radze przeczytac ksiazke Ewy Dabrowskiej \"Ciało i ducha ratowac zywieniem\" bedziesz zadowolona....mozna ja sciagnac z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja dziś zjadłam dwie kromeczki razowca z odrobiną masełka i miodem, a do tego kawa zbożowa z odrobiną mleka jakieś 75ml- tak na oko. zaraz będę gotować kukurydzę, ale nie wiem jeszcze jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaba:) ja gotuje kukurydze z łyzeczka masla ale bez soli, wtedy ma lepszy smak, wiec mozesz tak spróbowac.... wiecie dziewczyny jestem coraz blizej podjecia decyzji o wyjezdzie do szkocji... nie jest mi łatwo bo ja zarabiam dobrze i maz tez mamy 0boje jakies 5000zł miesiecznie ale che zyc inaczej, prosciej....i moze to tak mnie kusi... nie chodzi o zarazbiane duzej kasy ale o zdrowie psychiczne zeby sie niczym nie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab Doskonale Cie rozumiem. My jesteśmy teraz w Niemczech. Ja, mój mąż i 2 letni synek. Mąż jest na kontrakcie 2 letnim, a ja wzięłam urlop wychowawczy. Żyje się tu zupełnie inaczej, spokojnie, bezstresowo. Masz czas, możliwości (no i kasę oczywiście) na uprawianie sportu, zwiedzanie, wypad na weekend (ostatnio byliśmy w Paryżu). Będąc w Polsce nie moglibyśmy pozwolić sobie na takie rzeczy. I pracuję się też tu inaczej. W Polsce mąż wracał z pracy o 18 lub później, w kółko stres, goniące terminy, zjebki od szefów. A tu 16 godz. w domciu, nikt na nikogo nie krzyczy w pracy, ludzie szanują siebie i swoją pracę. rozza Byłabym ci OGROMNIE wdzięczna jakbyś mogła mi coś napisać z Twoich książeczek. Ja mam informację z www.glodowka.pl. Jestem tylko na wodzie, lewatywy też stosuję (brrr) i co jest najśmieszniejsze nie jestem prawie wcale głodna. Więc pisz wszystko o głodówkach, wychodzeniu z nich i odżywianiu się po. Ja planuję 14 dniową (bo dopiero wtedy jest szansa, że oczyszczą się moje stawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was coś dziś pisze bez humorku, a to spowodowane-- własnie może najogólniej sytuacją w Polsce, bo o tym mówicie- tu jest do dupy- finansowo.. mówisz esab- zarabiacie razem 5 tys- to super, a i tak chcesz żyć inaczej-- no własnie- o to chodzi Szkocja to piękny kraj.... ja gdybym miała męża- to sprobowałabym żabka- napisz coś o sobie jeszcze------a ja kukurydze wcinam na surowo.... ale z masełka i miodu zrezygnowałam- bo bym nie schudła wyjatkiem był dzien wczorajszy- a dziś jeszcze zjem kanapki-- i to z wędlia- bo zostało- jestem głodna i nie wyrzuce- a resztę to planuję ojcu zawiexc Luzia--- na forum można powiedzieć wszystko i nie trzeba sie bać, ze ktoś nakrzyczy hm, ja tak czytam w różnych źródlach i jednak na dzien dzisiejszy nie ejstem przekonana do całkowitych głodówek np- mówią, ze wspólczesny człowiek nigdy nie bedzie oczyszczony- bo powietrze i inne czynniki, które na nas wpływaja... raczej warzywa i owoce jeszcze wiedza, ze organizm potrzebuje pokarmu i jak go nie dostaje, to czerpie sam z siebie- zjada np mięśnie, w tym serce i inne n. wewnętrzne raczej zdrowa dieta ustawiona na potrzebne skladniki ale przecież nie prowadziłam badań, nie ejstem lekarzem- itd więc jeśli chcesz spróbować głodówki- to nie ma sprawy- melduj śmiało tylko wiedz, ze byłaś na atkinsie, potem warzywa i teraz głodówka- hm reumatyzm- oj, pamiętam, jak byłam mala jak mnie kostki w nogach zawsze wieczorem bolały- niemiłosiernie- ojej smarowałam to takimi maściami rozgrzewajacymi- też bolało wspólczuję--- ja teraz jestem podejrzliwa i wszystko zganiam na grzyby- he he, wiec może jeszcze zrób jakieś badanko na tę okolicznośc? ale jeśli rozza bedzie zamieszczać jakieś fajne informacje o godówce- to ja z chęcia czytam Monika---- i znowu- myślę,ze brak @ to przez dietke--- tak, jak piszą- czasem dieta rozregulować moze pracę różnych układów- czyli pokarmowego, czy hormonalnego na, ale napisałam to tylko w celu przypomnienia i niejako obowiazku, a wiadomo, że każda z nas ma swój własny- powiedzmy sposob na tłuszczyk acha i jeszcze bardzo gratuluję Ci wagi- 69, 8 czyli dołączyłaś do grona ludzi normalnych- jak ja nazywam osoby o wadze zaczynajacej się na 6 pamietam-- ja kiedyś sobie nawet na kartce napisałąm- ja waże 69 kilo- takie to było niesamowite- bo od 16 roku zycia to zawsze było 80 o rany dziś były ciasta w pracy- nie zjadłam- nie miałam ochoty, bo stres- i chcę w sobie wyrobić też takie zachowania, by nie jeść tych ciast bo jedzenie słodkości w nadmiarze, to przyzwyczajenie- zespoł zachowań ale zaraz zjem te kanapki zimno mi tu--- robi sie coraz chłodniej potem pojadę gdzies- przed siebie- o a moze do cioci skocze? to może coś pozytywniejszego? porozmawiałam z ta gruszą panią z pracy- co ponad 100 waży i ma straszne problemy zdrowotne- i ona bedzie chodzić an basen---- ona mieszka na wsi więc bedzie dojeżdżac--- kupiła sobie kostium- czyli jest zdeterminowana, bo chce mieć operację, a ona możliwa tylko po schudnieciu- ze 40 kilo to ja bede miała z kim chodzić na ten basen--- bo ze szczuplasami to bym nie poszła piszcie dziewczyny-- coś depresja mi się wkarada, czy co? a może to jesień? dobrze, ze jeszcze nie jesień zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawe ze to moze byc powod, ale nie powinno sie to jeszcze stac poki ilosc tkanki tluszczowej przekracza 20% a u mnie jest grubo ponad 30% wiec dlatego jestem zdziwiona, ale jesli do konca przyszlego tygodnia sie to nie unormuje to pojde do lekarza i zmienie troche diete na stopniowo bardziej bogata w tluszcze i mam nadzieje ze to bedzie juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×