Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

i niech mi scorpio poda tego maila bo wp juz kompletnie nie moge otworzyc zeby nawet skopiowac.... technika...szlag by ja trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab- ja juz ci wyslalam ;) ale dzisiaj mamy wysylkowy dzien ;) oj dziewczynki! jeszcze tylko mi zdjec ani barkuje ;) niestety nie wiem jak ci pomoc z tym pomniejszaniem zdjec :o a mnie taka chec na cos \"dobrego\" bierze, ale powstrzymam sie. chociaz w domu leza chipsy- nawet ich nie dotkne! obiecuje- z reka na sercu! niedlugo jade do domu i spotkam sie z siostra- baaardzo mnie to motywuje.. chcialabym, zeby byla ze mnie dumna ;) ona wie jak mi zalezy na zrzuceniu tych kg... ooooooooohhhhhhhhh....... mam nadzieje, ze niedlugo zobacze ta 5 z przodu! (a jeszcze nie dawno mowilam tak o 7.. a pozniej o 6...... a teraz juz 5 mi sie chce ;) ) ale sie rozmarzylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-k.... ami, a mi!! ja juz ci wyslalam... powinno juz dojsc ;) czekam na odpowiedz! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tymi marzeniemi własnie zyjemy.. ja tak bym chciała juz załozyc krotka soódnice i zeby te niedowiarki zobaczyły ze ja naprade zrobiłam to o czym mowiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko.. wtedy naprawde zle nie wygladałas ale teraz wyobrazam sobie jaka laska z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwiezycie moj ostatni wpis miał liczbe 666... o moj boze to jakis iscie szatanskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Monia samo zło bedzie komentowac😠: esab-Kasiu buzia super przyjemna, a teraz nam powiedz ile naprawde tych kilogramów masz bo jakos nie wiem jak maja sie niby zmiescic w tym ciałku niewielkim:P scorpio- Kinia jestes swietnie zbudowana, wysoka wogole nie widac po Tobie ze chcesz tyle zrzucic Asia-k- Asiensko ale masz małego przystojniaka:) no ale jak ma taka fajna mame to nie ma sie co dziwic:) a kotek tez niczego sobie...te oczka niebieskie:P Prasiatko a Ty badz tak uprzejma i zmien ten nick bo nawet jak to powiedziałas \" w apogeum swojej wagi\" wygllad miałas raczej kociaka, a teraz bez tych kilogramów to powinnas raczej podpisywac sie kotka:) no jeszcze tylko słow szczerosci nie mozemy oszczedzic Ani ale to jak tylko wysle zdjatka:) wiec sedzia zło czeka na akta sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, masz racje- co wy wszystkie wymyslilyscie z tymi dietami? ludzie, ja to ważę 100 kilo :D ESAB, ty wygladasz rewelka, bardzo ladna dziewczyna- piszesz, ze prosiatko na początku wygladalo źle to ja już się nie pokazuje. prosiatko zawsze było takie radosne. prosiątko rob nowe foty! widzisz Monika, to jaką ja mam karę dla Was wymyśleć? dziewczyny, ja wysyłam po jednym zdjęciu tylko narazie, bo nie mam flasha- doczytalam się. no i to zdjęcie się ściaga 4 minuty. i juz je wysłaląm kilku osobom z topika gugajny. wam tez wyślę, ale nie padnijcie z przerazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniu ja akurat to słusznie za diete sie zabrałam:P A ja nie wiem jaka Ty kare dostaniesz od całej wysokiej rady tego topiku( z sedzia Monia samo zło na czele) ja zobaczymy zdjecia i okaze sie ze nas oszukowywałas i wcale te 100kg nie jest widoczne:P o chyba wtedy za kare bedziemy wmuszac w Ciebie same batoniki zeby Cie o te 100kg przyprawic:P albo nie mam lepszy pomysł, mowiłas ze warzywka srednio Ci podchodza...😠 to moze torturka 3kg niedobrych warzywek dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniu ja akurat to słusznie za diete sie zabrałam:P A ja nie wiem jaka Ty kare dostaniesz od całej wysokiej rady tego topiku( z sedzia Monia samo zło na czele) ja zobaczymy zdjecia i okaze sie ze nas oszukowywałas i wcale te 100kg nie jest widoczne:P o chyba wtedy za kare bedziemy wmuszac w Ciebie same batoniki zeby Cie o te 100kg przyprawic:P albo nie mam lepszy pomysł, mowiłas ze warzywka srednio Ci podchodza...😠 to moze torturka 3kg niedobrych warzywek dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniu ja akurat to słusznie za diete sie zabrałam:P A ja nie wiem jaka Ty kare dostaniesz od całej wysokiej rady tego topiku( z sedzia Monia samo zło na czele) ja zobaczymy zdjecia i okaze sie ze nas oszukowywałas i wcale te 100kg nie jest widoczne:P o chyba wtedy za kare bedziemy wmuszac w Ciebie same batoniki zeby Cie o te 100kg przyprawic:P albo nie mam lepszy pomysł, mowiłas ze warzywka srednio Ci podchodza...😠 to moze torturka 3kg niedobrych warzywek dziennie:P a te 30min twistera z moim pieknym S zamiast kregosłupa to był chyba bardzo głupi pomysł:( teraz bede Cierpiec za własna głupote:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniu ja akurat to słusznie za diete sie zabrałam:P A ja nie wiem jaka Ty kare dostaniesz od całej wysokiej rady tego topiku( z sedzia Monia samo zło na czele) ja zobaczymy zdjecia i okaze sie ze nas oszukowywałas i wcale te 100kg nie jest widoczne:P o chyba wtedy za kare bedziemy wmuszac w Ciebie same batoniki zeby Cie o te 100kg przyprawic:P albo nie mam lepszy pomysł, mowiłas ze warzywka srednio Ci podchodza...😠 to moze torturka 3kg niedobrych warzywek dziennie:P a te 30min twistera z moim pieknym S zamiast kregosłupa to był chyba bardzo głupi pomysł:( teraz bede Cierpiec za własna głupote:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki U mnie... szkoda gadać, poszły w ruch cukry wszelakie, czipsiki, piwko. Ale ja tak czasem mam. Po miesiącu na diecie ubogowęglowodanowej mam dzień \"ładowania węglowodanów\" (he, he nieźle to nazwałam). Mam nadzieję, że jutro wszystko wróci do pionu. Ech, te cukry.... Ponawiam pytanko, jakimi suplementami wspomagacie odchudzanie? Pozdrawiam i gratuluję traconych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, nareszcie jakiś człowiek z krwi i kości się pojawił (czyli taki, który je słodycze- ha ha) masz rację jutro wszystko do normy powroci Luiza, czemu tak rzadko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wyslałąm narazie prosiątku 1 zdjęcie- tylko się nie przestrasz. mam nadzieję, ze doszło, bo mi to zajmuje 4 minuty! dziewczynki, a teraz lecę, bo musze dla piesków cos kupić. jeszcze bede wieczorkiem. a czy wiecie, ze ja caly dzień przed kompem prawie i zjadłam tylko śniadanko a potem ser biały. ale jak przyjadę zjem jeszcze salątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Wiec juz jestem. szybciutko sie wykapalam i jeszcze szybciej do was przybeiglam ;-) 1)Monika-kazda odmiana imienia Kinga ale nie Kinia!!! Blagam :-D 2)Aerobic: Chodze dwa razy w tygodniu. We wtorki na step aerobic z takimi stepami, aw czwartki na tae-bo aerobicz elementami boxu. Chodzi nas roznie od 8 do ok 20 osob. Dzis bylo nas tylko 8, w koncu sesja. A jak wyglada? Najpierw krotka rozgrzewka, o5-10 minut potem normalne cwiczenia okpol godziny (ale to jest taki wycisk,ze normalnie mozna koszulke wyrzymac po tym) i potem seria brzuszkow,cwiczena na uda i pupe, na koniec rozciaganie. Mi to sprawia duza frajde i bardzo dobrze sie po tym czuje! 3)Animka-jak zmniejszyc foto. Otwierasz zdjecie w infran view. Klikasz na image. Tam na Resize/Resample I po prawej stronie masz rozne wielkosci zdjecia. Ja to Twoje poprzednie zdjecie zmniejszylam na najmniejszy rozmiar, tj. 640x480. Jest ok i zajmuje tylko 200 kb :-D Powodzenia i czekamy na reszte fotek. A tak apropo's wlasnie z opracowania zdjec mam w czwartek egzam :-o 4)Esab -zaraz podesle moje fotki raz jeszcze:-) IDe zrobic surowke z marchwi i jablka.Dzis jeszcze musze sie uczyc wiec spokojnie moge sobie pozwolic.Zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio, dzięki, ja widzialąm u mnie taką opcję, tylko jak byl aparat podlaczony. ja się gubię w technice, jak to na tym kawale o malpie. Scorpio, napewno zdasz swietnie, a ja juz Cie miałąm pytać, czy ty nie jesteś jaka artystka od zdjęc, bo te twoje foty nieba na to wskazywaly a ja będę za 1,5 h bo musze do sklepu, potem coś zjeść i do kogoś zadzwonić Scorpio jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Szkoda ze Was nie ma...JA chcialam jeszcze pol godzinki tu posiedziec i uciekac do nauki...Hmmm trudno... Poczytam jakies info na necie Milego wieczorka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej to Wy już wiecie jak wyglądacie, ja też chcę. pidzej88@tlen.pl odeślę, choć z tych pochwał wynika, że wszystkie piękne i zgrabne, więc sie wstydzę, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ze wygladała dobrze :P ja naprawde waze 77,9kg.. wiem ze nie widac ale tak naprawde jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
No nic to ja uciekam do nauki!! moze zajrze jakos w nocy ;-) Papa!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik :) przyjemnosci w pochlanianiu wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab, acha, rzeczywiście. ja z tego rozpędu nie przeczytałam w tamtym wpisie słowa- nie- a to zmieniało sens. dostałam od Ciebie jeszcze foto- dzięki. na tym zdjęciu maż lub chłopak? fajny, też kiedyś znaląm bardzo podobnego do niego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hoop, gdzie jesteście? jesli już nie przyjdziecie to dobranoc. spotkamy się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem! melduje sie na posterunku... :) rozza- juz ci poslalam foty ;) aniu- ja nie wiem gdzie sa te twoje kilogramy! jestes piekna, zadbana kobieta! ja tej twojej prawie 100 w ogole nie widze! loj matko jak mnie twoje zdecie zaskoczylo! jestes niewiarygodnie piekna kobieta! jakbym byla facetem... oj biedna bys byla ;) jestem zachwycona... az mi slow brakuje! i nie ma w tym cienia ironii, zadnych podtekstow! twoja twarz mnie naprawde zachwyca! oj ilez to bym ci mogla komplementow prawic! ale jakbys zobaczyla moja mine jak twoje zdjecie otworzylam! oj! ales mnie zaskoczyla... skad ty masz tyle kompleksow! kobieto! tys kwiatem! 🌼 dla ciebie! dziewczyny, same musicie to ocenic! a teraz reszta... :) skorpio- juz pisalam ;) monia- kocjanienka- czesto jezdzis w gory? esab- chlopak, maz... ?? :) teraz to ja jestem ciekawa , ale slicznie razem wygladacie... najbardziej podoba mi sie zdjecie wlasnie z nim... slicznie sie usmiechasz ;) (aha- nie napisalam w koncu... obecnie mieszkam w berlinie) asia-k- alez masz pieknego faceta ;) :classic_cool: a te twoje kilogramy trudno dojrzec! (zreszta skorpia, moni i esab tez!) loj matko! :) jakby co ja tu jestem! co chwilke bede zagladac... jeszcze mnie dluuuga noc czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiątko, aleś mnie tu skomplementowała, ze aż mi się gwiazdki w oczach pojawiły. dziękuje. a tak naprawdę to wiesz... ech chcialabym być szczupła :) oh, prosiatko, prosiatko :) poprawiałaś mi humorek a to wszystko z tego wynika, ze jesteś bardzo milą dziewczyną wszystkim życze dobrej nocy i spotkamy się jutro papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×