Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Asiu zdjecie wysłane:) ja własnie 30min na twisterze chc zazwyczaj po 15min mam dosc jednak telewizor potrafi zdziałac cuda, pol filmu cwiczylam i moze pozniej tez ta metode wyprobuje:P teraz wreszcie moge zjesc obiadek...ehhha moze by sie nawet obeszło:P ale jak teraz zjem to mysle ze do wieczorka juz wytrzymam:) czekam na zdjecia od was dziewczynki:) jest taka fajna pogoda...moze rzeczywiscie spacerek by sie przydal jakis...albo moze siostra da sie namowic na godzinke badmintona...:) kurde ruchu mi brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam przygodę- wyglądam przez okno na mojego pieska- bialą z czarnym uchem Funię- a tu dziwnie się zachowuje ma drgawki, nie może wstac wreszcie ledwo wstała i leci jej z pyska przexroczysta ciecz, szybko na piżamę zalozylam żakiet i spodnice i funię w auto i w te pędy do weterynarza- juz jej było lepiej- dał zastrzyk, powiedzial, ze gardło. jutro też pojadę. 40 zl.......ale moja funia mnie kocha a ja kocham ja ten piesek ze wszystkimi się zaprzyjaxnial- z kotkami, a nawet z kurkami, jak je miałam. taki lagodny. tylko teraz problem z kreską, która napada na funię.... a jescze jak jechaałm, to własnie w tym czasie straszna ulewa miała miejsce. teraz przestała padać. funię wiozłam w wielkiej donicy, bo akurat była na podworku. co by tu zjeść? zrobię sobie sałatkę kalafiorowa. zawsze w taką pogodę siadalam przed kompikiem i jadłam draże pomaranczowe, potem kokosowe, potem czekoladę kokosową, potem może czips y i jeszcze cos.....:) na tej płytce z mariolą napisane jest, ze 3 lipca następna plyta, to chyba dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko, z tym prawkiem tez tak sobie tłumacze :) kurczak z pieczarkami- pycha, a ja nie jem kukczaka musze coś zrobić jeść, bo głodna się zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Dziewczynki Fotki poslalam:-) Animinka- co do roku urodzenia to faktcznie masz racje, co do imienia to nie ;-) Przeczytaj moj nick z maila od konca, wtedy bedzie moje imie.Z reszta w mailu sie podpisalam:-) A co do tego co robie na tym topiku... To hmmm.. Moze zdjecia nie oddaja rzeczywistosci? Chociaz ja tak caly czas wygladam;-) Hehe dobrze sie ubieram w takim razie skoro nie widac mojej wagi;-) Ja wlasnie mam napad glodu i zapycham sie zielonymi herbatkami. I tak juz dzis za duzo zjadlam:-o Dobrze ze na 19 na aerobic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 40min i zmykam do domu... juz mi sie krzeszło przyrosło... zjem jakas lekko kolacje i skakanke wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde odsiezałam sobie strone i mowie sobie czemu wy nic nie piszecie a to nie ta strone odswiezałam.... ale ze mnie głuptok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh az musze wam pokazac co kupiłam własnie:P tzn jeszcze nie mam bo jutro odbiore ale juz sie ciesze:P http://allegro.pl/item211072824__motylek_2_generacji_nowosc_2006_hit_lata_.html kiedys juz miałam takie urzadzonko, oczywiscie nieco gorszej generacji ale przyznam ze działało niezle...przyda mi sie zwłaszcza ze kolezanka idzie na urlop i bede miała 16dni z rzedu po 12h w pracy wiec jak wroce o 22 to pewnie srednio bedzie mi sie chciało ćwiczyc a tak bede mogła w pracy sobie siedzac stumulowac miesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! zdjecia poslalam do wszyskich dzieczynek, ktorych znalazlam maila ;) jakby co medlowac sie ktora nie dostala- to przesle dalej. ale czekam na zwrotne :) skorpio- bardzo ladne zdjecia!w 100% zgadzam sie z ania! monia- zadroszcze tych gor... jak rozumiem to twoj luby cie obejmuje ;) ania- pozazdrocsilas mi sportow i bec- wczoraj tak mnie cos kostka bolala, ze poskakalam tylko 20 min, a dzisiaj to nawet sie nie chwytam skakanki, nie mowiac o bieganiu- zostaja brzuszki! esab- a ty skad jestes :P 🌼 a gdzie reszta odchudzaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posle wam zdjecia ale z innej poczty bo mi wp nie chodzi jestem aktualnie z Wrześni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Dziekuje bardzooooo za foteczki i czekam na dalsza partie :-D Tak naprawde to zadna z Was nie musialaby sie odchudzac!! Ah...Te kobiety...A co do mojego T.to on tez jest strasznie chudy! I tez ma bardzo dobra przemiane materii. Ah ci nasi faceci, dlaczego nie moze byc na odwrot;-) Ja juz pisalam , ze teraz jestem po drugiej stronie odry:-) A tak w ogole to mieszkam w stolicy Borow Tucholskich (ciekawe cz ktos kojarzy taka kraine geograficzna :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pieczone fiksuja mi 2 poczty, jak na złosc ale bede strac sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorpio podaj mi maila bo nie moge wp otworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiątko, ale z ciebie ładna dziewczyna. a teraz jeszcze taka szczupła. musisz koniecznie zrobić sobie zdjęcie teraz. ja wysłalam moje zdjęcia dziewczynie z innego topika i nie wiem, czy doszły. jesli ona mi powie, ze tak, to bedę wysyłac. ale ja taka ble przy was. no ale cóż mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Esab-ja dostalam dzieki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok do reszty poszło :) ale jak by co to piszcie do mnie na kasia_g22@o2.pl bo z wp chyba zrezygnuje bo ostatnio za czesto nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem ???? :) :P juz sie zakreciłam z tymi pocztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab, ja dostałam Twoje 2 maile, ale jeszcze ich nie przejrzałąm, bo się trochę zdenerwowalam. dostalam wiadomośc, ze nie wyslano mojego maila, bo był za duzy. czyli musze jakoś te zdjęcia pomniejszyć. a wysylalam tylko 3, tylko takie duze. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Animinka-sprobuj wyslac do mnie jedno foto to Ci powiem co zrobic, czy faktycznie jest za duze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab- juz Cię widziałąm- jedna ladniejsza od drugiej :)- śliczna buzia Scorpio- dobrze, już wysyłam, tylko to jedno zdjęcie sciąga się 4 minuty. jak się wyśle, to Ci powiem. a czy Wy jakoś te zdjęcia pomniejszacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej oto okzaji ze obie z poprzednich moich poczt sa do d... załozyłam sobie nowa oto ona :) esab25@interia.pl prosze przyslijcie mi jeszcze raz fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio, to jedno zdjecie ma 3, 85 mb- jeszcze się ściąga. pewnie się nie wysle. już normalnie chcialabym, zeby się wysłało, bo tylko moje nie doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Animinka-z jakiego programu do ogladania zdjec korzystasz? Ja polecam infran view (mozna za darmo sciagnac z netu, anwet polska wersje) i tam sie ffajnie i latwo zmienia zdjecia. Ale teraz uciekam na aerobic. Wiec jakby co to bede za godzinke i wtedy pomoge! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Doszlo:-) Tylko to foto ma 5 Mb,a nie 3,5 ;-) Ale jakby co to ci potem powiem co zrobic by zmniejszyc. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Uwaga Dziewczyny!! Nie sluchac gadania Animinki-ladna z niej dziewczyna i nigdzie nie widac jej kilogramow!! Ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki czemu jeszcze nie mam nic na poczcie (tej nowej esab25@interia.pl) od was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio oklamuje :). kilogramów u mnie sto, o rany. esab ja przeslę, ale jak mi Scorpio po powrocie z aerobiku powie jak pomniejszyć:) Scorpio- a jak przyjdziesz, to napisz ile trwa aerobik, jakie ćwiczenia, ile pań chodzi- lub dziewczyn itd ile razy w tygodniu chodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpio, monikabox zdjecia poslalam tylko krzyczcie jak nie dojda bo cos mi komp dziwnie chodzi i nie wiem czy sie wyslalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×