Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

a jutro jak sie najesz to bedziesz mogla pocwiczyc razem z nim ;) on sie napewno ucieszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to chyba te cwiczonka robiłabym nie 8 tylko 28min o ile wczesniej bym nie padła jak mucha...tzn w połowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co, jeszcze nie śpicie? ja wczoraj poszłąm o 4.25, a;le dzisiaj to jeszcze 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dalej bedziesz tylko tyle jadla to napewno :P wiecej jedz, bedziesz miala wiecej sil na cwiczenia ;) zoaczysz urobie cie na to jedzenie ;) bedziesz szamala 1000 kcal conajmniej, do tego cwiczenia, to sukces murowany- nie tylko schudniesz, ale poprawisz kondycje i nadasz cialu jedrnosc (ta taki chwyt- niby reklama) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to niestety jest ten problem ze z mim krzywym kregosłupem powinnam uwazac na cwiczenia gdzie w takim napieciu przez taki czas utrzymywany jest szyjny odcinek kregosłupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wcześniej przeprowadzałyście glosowanko co do ważenia, czyli my ważymy się w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj kregoslup... duzo by mowic... ale krzywy jest niesamowicie. przez pewien czas jezdzilam nawet na rehabilitacje... a mialam wtedy lat 15... niestety do tej pory kregoslup jest krzywy. czasami daje sie we znaki. ale sport to zdrowie :P od kiedy zaczelam cwiczy, staram sie tez wzmacniac miescnie plecow. a noz widelec, moze mi sie podprostuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza monika, to czuje, ze jak sie polozy i przytuli do podusi to padnie jak kafka ;) i to nie z przejedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiątko, na pewno bedzie miało go co trzymać :) zmienilaś caly swój styl zycia chyba prosiatko, a dzisiaj nie bylas jeszcze na tamtym topiku? prosiatko, a czy wchodzisz jeszcze na tamten do kasi 12347?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer, nawet youtube nie moge obejrzeć bo nie mam tego flash playera to tez mi do zdjęc potrzebne, a probowalam dzisiaj wysłąć dziwczyny o której jutro będziecie, bo ja z samego rana jak się obudze, czyli o jakiejs 9 , a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam pokolei: do gugajany wchodze, ale caly czas wstydze sie odezwac :) topic kasi padl ewidentnie- juz tylko ja tam pisalam, chyba sama do siebie... kasia zaczela prace (codziennie) i chyba braklo jej czasu na zagladanie na kafe... juz ogladam- matko jedyna jak ta babka wytrzymuje tak spokojnie w tej pozycji- ja bym juz sie zwijala od skurczy.... ale jutro zrobie tez ta 2 abs :P a co bee sobie zalowac! brzuch dalej mam wystajacy... cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ja czuje ze zaczyna nie ogarniac bol głowy okropny:( to znak ze nalezy sie połozyc:( jutro bardzo intensywnie biore sie za cwiczenia od rana:) na obiadek zrobie szaszłyki z folii z bo juz Miskowi obiecałam wiec niech ma i sie zajada dla niego z ryzem a dla mnie z sórówka:) nie wiem jak wy ale ja sie kłade...jutro musze duzzzzo nadrobic ruchu:) dobranoc i duze😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciei juz sie klade- wiec mowie wam dobranoc! i melduje sie rano na kawke i sniadanko... ok 9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Prosiatko mi sie tez nozki telepa:P ale kilka razy i bedzie ok:) Ania ja nie mam pojecia o ktorej wstane...mam nadzieje ze wogole:o moze na 8:00 ustawie budzik to ok 9:00 zajrze do was:P a tym czasem ja mowie wam dobranoc słodziutkich snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz idę spać dobranoc wszystkim przyjdźcie wszsytkie jutro skoro świt rozza- odezwij się, bo nie wiem co się dzieje asiak pewnie wpadnie rano przed snam :) dobranoc topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i dobranoc... z pracy wlasnie wrocilam i klade sie spac... zajrze moze pozniej... chcialam tylko zameldowac ze jestem i nigdzie nie zdezerterowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Monia napisz mi jak sie dzis czujesz bo naprawde sie przestraszyłam.. Że wy tak mozecie siedziec do pozna... moze i tez bym posiedziła ale moj M rychło rano wstaje i mowi ze mu odglosy klawiatury przeszkadzaja :D no i \"chodze z kurami\" spac kurde zasiedzailam sie czytajac was a teraz biegiem bede sie szykowac do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry ;) witam i o zdorwie pytam... ja wlasnie przy sniadniu, zapraszam na poranna kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja sie juz melduje:) jestem cała i nic mi nie jest chyba:) wieczorkiem tylko jak sie połozyłam to miałam straszn helikopter, wszystko mi wirowało jak po duzzzej imprezie:P Nie martw sie Kasiu juz jest lepiej, ja tez sie wystraszyłam troszke a najbardziej moja siostra:( ale wszystko juz ok:) teraz ide na sniadanko bo dopiero wstałam, zdazyłam sie tylko umyc i przybiegłam do was, dzis samopoczucie nie bedzie najlepsze:( zaczeły sie cudowne kobiece dni(czytaj okres😡) i na pewno bede dzis umierac:( skurcz-rozkurcz i tak w kołko:( pozrdawiam wszystkie was cielutko, do wieczorka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prosiatko- tez znam i o zdrowie pytam, ktoś tak kiedyś mówil caly czas. mialam tak wczoraj już napisać, a tu patrzę i Ty napisalaś! Monika- helikopter byl, bo organizm dostał kręćka od tej diety. dziś zjedz trochę więcej, chociaż 800, albo 900 kcal :) prosiątko, masz jeszcze kawkę? ja bez cukru i śmietanki ani mleczka poproszę. nie mam wymagAń. :) esab, straszne, co wczoraj napisalaś. partactwo i niesprawiedliwośc. dobrze, ze konsekwencje nie takie straszne chyba jeszcze. czasem slyszy się w tv.......ciarki przechodzą, ale czy wywalczylaś odszkodowanie? bo to nie byl błąd lekarski, tylko partactwo. asia k napisała u siebie, ze się pięknie opaliła na brąz wczoraj. no to asiu gratuluje. wiecie co? ja lubię braz - szczegolnie jak dziewczyny są z cieplych krajów. podobają mi się mualatki a czy wy chodzicie na solarium? ja nigdy w zyciu nie bylam- boję sie jednak skutkow, tych długoterminowych. starzenie się , przebarwienia. myślę, ze esab chodzi, bo jesteś opalona a prosiatko to mi wyglada na śniadą cerę poprostu. prosiatko- ladne białe ząbki bylo widać na jednym zdjęciu. a oczy jakie masz, bo też tak ladnie blyszczały. Moniko, a ty- na zdjęciu też bylaś brązowa, chyba tylko ja nie chodze. Scorpio i rozza, gdzie się podziewacie? bo Luiza to wiem, ze przychodzi troche rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja też mam od wczoraj kobiece dni :( też mnie trochę brzuszek pobolewa, ale tylko troche:) u mnie pogoda podeszczowa, ale lubię to powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSIATKO, PEWNIE JUŻ WYPILAŚ KAWKĘ, TO IDĘ ZROBIĆ SOBIE, NO I MOJE DWIE MALUTKIE BULECZKI Z PAROWKAMI SOJOWYMI PLUS POMIDOR PLUS SAŁATA- Ciekawe, ile schudnę na takie diecie przepraszam za caps lock, ale się włączył i już nie przepisze tego malymi, niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka soti! jeszcze ciepla... bez mleczka i smietanki za to ze slodzikiem :o na solarium nie chodze- tylko sporadycznie, kilka razy w zyciu bylam... nie przepadam. ale niektorym pomaga w zime na samopoczucie... mi nie ;) a na tym zdjeciu to ja w takim sloncu stalam ;) a oczka mam takie nijakie... czasami zielone, czasami niebieskie- w dowodzie napisali mi szare :P a widzisz esab- ja tez mialam podobna przygode z lekarzami... ah, potrafia spartoczyc zycie! a u ciebie dlugo sie ciagnely problemy? dawno to bylo? aniu- nie wiem ile na tym schudniesz- ale napewno schudniesz! grunt to jesc inaczej ;) skrytym ciastkozercom mowimy nie! lec po kawke, ja juz tu jestem ;) szukalam zdjec :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniu... niestety nie wywalczyłam odszkodowania, bo to miało miejsce jak miałam 10lat, arodzice i tak mieli strasznie duzo nerwow..niestety skutki sa do dzis.. tego nie da sie tak łatwo wyleczyc... zawsze bede narazona... a po tej felernej opercji miałam jeszcze 2 kolejne dzieki ktorym teraz jakos funkcjonuje.. Wiesz ten lekarz nie chciał sie przyznac moim rodzicom ze cos zrobił nie tak i nawet nie miałam pozadnego drenu wsadzonego tylko jakas ryrke na koncu przebita agrafka .. ale jak przez cały miesac utrzymywasł sie u mnie goraczka rzedu 40stopni ( on tłumaczył ze to grypa...baławan jeden) to dopiero mnie wysłal do kliniki w poznaniu... przez poł roku chodzilam z drenami,saczkami i strasznie sie meczyłam.... a teraz niewadomo jak to bedzie z dziecmi u mnie, ja tak bardzo chce ale wiem ze przy porodzie bedzie problem.... :( 2 sprawa na solarium nie chodze, chciałabym ale nie moge, mam za duzo znamion, a onkolog nie bardzo mi nato pozwolił, miałam kiedys podejrzenie nowotworu... widac pechowa jestem...:( na sniadanie zjadłam dzis poł bulki razowej z pomidorem i 3 ciasteczka owsiane :) i jakos głodna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×