Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

esab, jak mnie boli głowa, to nie patrzę na nic, tylko biorę apap i w mig pomaga ale jak nie chcesz brać, to się połóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko- byl już u Ciebie dzisiaj trener wieczorem- ja chyba sobie zaraz trochę pocwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Nie było mnie troszkę( małe problemy z kompem :( Dzisiaj, skoro poniedziałek, dokonałam ważenia i aż mnie zatkało - 107 kg, a nie 115 już :) P.S. To ja Tluscioszka, tylko hasla zapomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tluscioszka, gratulacje:) A przy okazji, może polecicie jakieś książki fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuścioszka- fajnie, ze jesteś- hej, ale jak to się stało z tymi kiloskami- kiedy tak schudląś\' wielkie gratulacje- to się pewnie cieszysz tłuscioszka, nie mamy twoich zdjęc-- ja co to podeślij sweethaert@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne, inne :) nie odchudzające. Jakieś powieści godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już troszkę wcześniej zaczęłam się owocami opychać, i jak dziś weszłam na wagę myślałam że zawału dostanę :) Ale takiego kopa dostałam, i już wiem że potrafię ! A fotki a owszem mam tylko muszę je zgrać, więc dziś lub jutro podeślę, i liczę na wzajemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuścioszka- no wyobrazam sobie tego kopa- mówisz bylo 115- a jest 107- ło matko, super. dziewczyno- az ja dostalam kopa. czyli odchudzamy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozza- coś czuję, ze jak przyjdzie prosiatko, to Ci pomoże- ona się zna na wszystkim- ja, niestety nie czytam :( jestem za bardzo nerwowa, albo co...odkąd do mnie dotarło, że ksiażki i filmy to wymyslone historie- nie czytam wiem, że źle zostawiam to na starość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście uwielbiam trylogię W. Smitha Bóg Nilu, Czarownik i Siódmy papirus i wszystkie książki T. Pratchetta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYLI CO?- 156CM 79 KG- ODŁĄCZYLA SIĘ OD NAS?- SZKODA, nawet nie zauważyłam kiedy nie lubię, jak ktoś bez pożegnania odchodzi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam książki, w tej chwili na biurku leży 15 książek :) ---> No pewnie, że się odchudzamy, Damy radę ! A ja w pracy dziś taki miałam ruch, że sniadanie to o 14 zjadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, tluścioszka , napisz taka stopkę jak my, albo dopisz się do tabelki, ale lepiej stopkę bedzie widać osiagnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozna pora :) rozza- z ksiazek to moze nie powiesci ;) ale podobaly mi sie (z ostatnio przeczytanych): \"no name\" naomi klein - warto cos wiedziec o tym paskudnym swiecie- chociaz autorka miejscami przegina i nagina fakty ;) a raczej traktuje je wyjatkowo wybiorczo ;) \"lubiewo\" witkowskiego- ostre, ale fajnie mi sie czytalo- lubie takie realistyczne az do bolu ;) z moich ulubionych filmow... oj sporo tego :) efekt motyla, mala miss, 4 (taki rosyjski film.. nowy, ale nie moge sobie przypomniec rezysera... jak znajde to napisze!), Wer frueher stirbt, ist laenger tod (niemiecki, ale wbrew pozorom, wyjatkowo dobry! :) ), jak we snie (michel gondry), capote (bennett miller) i wiele innych :)\\lece do trenra bo wczesniej sie nei wyrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja juz po tregningu :) troche pozno ale co tam... alepiej tak niz wcale :) a przez to gadanie na topiu gugajany... to taaaaaaaaak mi sie torta zachcialo :o moze mi sie przysni... bede sie nim obzerala przez sen.. to jutro juz nie spojrze na torta :) tluscioszka- fajnie, ze jestes ;) atabelka to taki zo tygodniowy motywownik :) ale ciebei nie ma co motywowac- wow! to rzeczywiscie mocny kop! gratuluje, gratuluje i skladam ukolny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze uaktualnie :) o tluscioszka- dziewczyn na razie nie wykreslam... maja tydzien na zameldowanie.. pozniej podopisuje im po 10 kg :) :) :) *******************************tabelka postepu***************************** ******kto*********wzrost********waga p*****waga o*******waga dc**** monikabox_____164_______86________80__________60__ aniaminka_____ 170______102,7______99__________ 60__ prosiatko______165_______87________62__________55__ asia-k_________180_______84_______80,6_________63__ rozza_________170_______62________59__________55__ 156cm 79kg____156_______79_______76,5_________60__ Skorpio________176_______95________93_________ 70__ Luiza29_______ 172______94,5_______86,7________60__ esab__________ 164_____ 79,2_______77,5 _______ 60__ tluscioszka_____1 ______115________107_________ __ ale kochana... nie moge znales nigdzie twojego wzrostu.... i wagi docelowej :) bo na 99 pewnie nie chcesz skonczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiątko- dzieki za pracę- tabelki :) prosiatko- z tym trenerem to ty coraz poźniej... dziewczyna bez chlopaka- ja się boję tam wejść, bo tam moze być jakiś wirus...ja juz nie chce formatować komputerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dorota, nie ma Cię? napisz coś od siebie, co u ciebie, jak dieta? napisz stopkę z wagą. wiem, ze dopiero zaczynasz:) pisz, a nie marudź:) jeszcze zobacze, może jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma oby dzie dla nikogo nie było problemem trzymanie diety- jemy zdrowo! życzę miłego wtorku- nielubiany poniedzialek już za nami. a jak ja załatwilam moj problem z prawem jazdy- hm, w ogole nie załatwiłam. przyjęlam filozofię Scarlett O\'hara\'y, która mawiała--- jutro o tym pomyślę :) monikabox- musze Ci jutro coś powiedzieć, piszę, zeby nie zapomniala. już napisalam wczesniej, ale komentarz wcięło... 😴 dobranoc topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! i w zasadzie do widzenia bo spadam spac... jutro planuje fryzjera odwiedzic ale czy mi sie uda to sie okaze... ja sie uda to pstrykne fotki zeby pokazac co mi zrobil na glowie... no to tym czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki..jogurtowe :) ale mam dzis na nie ochotke, ale nic z tego.. no tak mnie tłuścioszka zmotywowała ze chyba sobie nie odpuszcze :) Gratuluje kochana, bo dokananie tego wymaga wielu poswiecen :) Fanfary, uklony, kwiatki dla ciebie !!! dzis czuje sie lepiej... jak to sie mowi nie ma to jak przespac problem.... naszczecie maz nasmarował mo skronie amolem i przeszlo.. czuje sie jak mlody bog... a raczej bogini :) zaraz zmykam do pracy .. jupiiii.... jeszcze 4 dni i blogie lenistwo mnie czeka... trzymajcie tylko kochaniutkie kciuki zeby mi pogoda dopisała :P jeszcze nic nie jadłam, zjem jakies sniadanko w pracy, a na obiad nie mam pomysłu... moze wy macie :) ? buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, Ja siedzę właśnie przy kawce i nadrabiam czytanie postów. U mnie znowu kiloski w dół, jestem dalej na niskoweglowodanowej, tylko się jeszcze wspomagam L-karnityną, koenzymem Q-10 i wit.B i ruszyło się ruszyło. Co do ćwiczonek to w domu mi się strasznie nie chcę. Tak naprawdę uwielbiam step, w grupie z muzyczką i to taki, że do domu wracam z jęzorem na wierzchu. Teraz chwilowo się przeprowadziłam, a w okolicy zero fitness clubów. Zazdroszczę wam zaparcia do ćwiczenia w domu. Ale obiecuję jak będzie pogoda to idę na rowerek. Prosiatko, gratuluję 62 kg, to już niezła laska jesteś, popraw mnie, jeśli się mylę, ale Ty stosujesz dietkę ok. 1000 kcal + ćwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem w pracy... pogoda raczej niesprzyjajaca \"jasiom wedrowniczkom\" wiec beda miała spokoj.... oby :) no bede mogła czesciej zagladac :P pobudka spiochy.... Drrrrryn, Drrrrrrynnnnnnn wstajemy, no tak to jest jak sie po nocach na kafe przesiaduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak ja jestem to nie ma nikogo... co za pech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×