Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Gość kolezankaa
no i co niezly potwor ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, super rodzinka, A TO MALE JAKIE fajne :) ładne wlosy, ladna buźka- fajnie! uuuuu, a mąż jaki przystojniacha- wow- chyba nie- Polak :) asiu- ja podczytalam, ze jutro swojego wyślesz- przecież potrafisz go przekonać...... Dorota, ja Ci odeślę, jak wstanę jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
maz polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie jeszcze papieroska zapale i tez uciekam... no fakt dziweczyny u nas sa suuuuuuper!!! aniaminka-> 🌻 rozza-> 🌻 esab-> 🌻 prosiatko-> 🌻 tluscioszka-> 🌻 monikabox-> 🌻 okraglusia-> 🌻 i dla ciebie tez dorotko-> 🌻 mam nadzieje ze nikogo nie pominelam... jesli tak to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA, NO CZEGO ON CHCE? :D wczoraj Kiziowy coś od niej chcial, a dzisiaj twój od Cibie- ech- oni już chyba tak mają....:D Dorota, żaden potwor, tylko sympatyczna kobietka- a powiedz jeszcze ile chcialabyś schudnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
no to od jutra zaczynam......musze pogadac z jakims fachowcem zeby mi gebe zalutowal !! milej nocy wam zycze ja zasowam w wir obowiazkow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nie wiem czego on moze chciec :P ... a ja tez chce fotki!!! moge prosic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, fajnie, ze tak pamiętasz o nich- a jeszcze jest Scorpiop i Luiza, Scorpio bedzie w pon i jeszcze 156- ciągle jeszcze na nią czekam!!! także nawoluje je asia- palisz?? hihi oj, to Ty nie jesteś takim anioleczkiem, na jakiego wyglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa172
witam dziewczynki!!! mam pytanko znacie moze jakas skuteczna dietke wspomagajaca tabletki odchudzajace? wiem ze samo łykanie nie pomoze dlatego szukam czegos co polepszy efekty. prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
Aniaminka, moje marzenie to tak do 60kg bo w tym mi najlepiej do twarzy ale kazdym kg miej sie zadowole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dOROTA, JAK BEDZIESZ MIALA JAKIEŚ WPADKI TO SIĘ NIE LAM acha, pisz wszystko, co Ci ślina na język przyniesie- ile zjadlaś co zjadałś, dlaczego zjadlaś.....:D od jutra- a my to ocenimy :D zartuję ale zdziwilam się , ze mąz Polak, bo ladny :D----- NIEEEE, pOLACY są ŁADNI- TYLKO ON WYGLĄDA NA fRANCUZA, WIEC MYSLALAM, ŻE TO aUSTRALIJCZYK- ha ah ah ha- jak ja pisze i co ja pisze- ło matko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przepraszam scorpo-> 🌻 luiza-> 🌻 156-> 🌻 wroc do nas co do diety to mż najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
typowy australijczyk to rudy i piegowaty fujjjjjjj a maz przystojny bo i ja niczego sobie bylam te 10 lat temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa- a bierzesz meridię? iwa- coż, nie odkryjemy przed Tobą Ameryki, poprostu ograniczyć ilość i zwracać uwagę na jakośc zero bialych- mąki, cukru, mało soli malo tluszczow zwierzęcych nie jogurtom slodkim itd masz rację, że nie wystarczą tabletki- ja bralam meridię- jadlam czekoladę i waże 100 kilo- także oby Ciebie to nie spotkalo życze sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa172
mż to akurat nie dla mnie bo od tego co biore nie chce mi sie jesc wcale. ale co jesc czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz iwa, na necie jest b. dużo podpowiedzi- aaaa dobre jest zwracanie uwagi na indeks glikemiczny- poczytaj sobie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa- warzywa gotowane na parze i surowe twaróg chude mięso orzechy, nasiona kasza gryczana, ryż ciemny trochę owocow, ale troche czasem kromkę chleba ciemnego, jeśli musisz- no, chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa172
tak biore meridie. odrzuca mnie od słodyczy i ogolnie od jedzenia. wiem ze jogurty odpadaja ale ja bez activi dziennie nie dam rady. pije wody ile moge ale jak to przy meridii zaparcia nieziemskie. biore dopiero od wtorku a najgorsze to ze nie moge spac. 2-3 godziny i to na sile prawie przykuta do łóżeczka. jezeli bralyscie to to bardzo prosze o wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu dorota ale fajna z ciebie babka!!! a maz faktycznie przystojny... no i dzieci przesliczne... udane naprawde... dorota naprawde jestes niczego sobie i jestem pewna ze w dalszym ciagu podobasz sie facetom... swoje fotki odesle jutro bo juz lece spac bo maz zaczal juz krzyczec na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa- ja nie bralam calego opakowanie, bo zrezygnowalam, po tym jka doczytałam, że subitramina bodajże dziaał na mózg. też była suchość w gardle. po pewnym czasie pojawiło się takie dziwne uczucie- to by coś zjeść z drugiej strony się nie chce. bo meridia ogranicza ochotę na słodkie. ja to w koncu odstawiłam- mam jeszcze ze 4 tabletki..... mnie się tam zawsze chcialąo spać, więc nie mialam problemu ile już schudlaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa a naprawde musisz brac to swinstwo??? ja tego nie bralam wprawdzie ale wiem ze to gowno a nie lek wiec jesli mozesz to to odstaw i odchudz sie sama... jest to mozliwe naprawde ja bylam do tej pory chorobliwym obzartuchem (potrafilam zjesc wiecej niz nie jeden facet) a wzielam sie za siebie i przez 1,5 miesiaca ubylo mi 8 kilo... wiem ze to dopiero wierzcholek gory lodowej ale przynajmniej sie nie truje i wiem ze mi sie uda i ze nie bedzie jojo... naprawde moze moje wyniki nie sa imponujace ale wskazuja na to ze jednak sie da bez trucia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaa
asia dziekuje za komplement i zycze milej nocki uciekam dziewczyny jakis obiad upichcic, zajze pewnie wieczorkiem poznac was wiecej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, iwa, nie wiem, czy jesteś- może ta meridia za silnie działa na Ciebie to moze sprobuj poł tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×