Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

aniu- jeszcze raz powtarzam :) a nastepnym razem bede krzyczec! rano jedz porzadnie! jak chcesz to zrob sobie dobra kanapke... z jakims chudym twarozkiem albo czyms tam pyszniastym... albo kromke chleba razowego z jogurciekiem! tylko pozniej nie jedz tego cuda :) rozza- ty jesz zdrowo- polecam ci zarodki pszenicne :) jami :) troche duzo kalorii ale zdecydowanie zdrowe i pyszniaste :) np. z sosem pieczarkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
actimel wypity, herbata i kawa zaparzone a warzywa już sie gotują. jak się ugotują to może dodam z łyżeczki masła i je poddusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko, teraz sprobuję bez chclebka, bo ja nie potrafię powiedzieć stop- jak zjem teraz to potem też zjem. niech ta waga wreszcie leci kilogramki- bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- sama znasz siebie najlepiej :) mi latwiej przyszlo powiedziec sobie stop po 2 kromkach niz calkowita rezygnacja z chlebka ;) poprostu nie potrafie bez niego zyc :) nie moge! ale jak widac mozna i z chlebkiem schudnac :) ale jestem dzisiaj szczescliwa!!! ljoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko- wiem, jeszcze 7 kilosków- ty już musisz kogoś szukać a aparatem i mieć plytkę :) a ja to musze poważniej do tego podejśc- bo te 2 tygodnie to takie przebimbane się okazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko- lącznie masz 35 kilo- ojej,ja za jednym razem nigdy tyle nie schudalm---czyli razem chcesz schudnać 32- to też dużo wyszło- fajnie,że jesteś na finiszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania może spróbuj przez parę dni jeść dużo i wszystko prócz słodyczy i chleba. Ja tak zrobiłam. Po tygodniu stwierdziłam, że da się żyć bez chleba i czułam się lżejsza, nie chciałam tego zaprzepaścić. Wczoraj zjadłam kromkę białego z masłem i źle się czułam. e tam- wysłałam Wam najlepsze zdjęcia idlatego tak mówicie. Nie chodzi o wygląd sam w sobie, tylko samopoczucie ze sobą, dziwna ciężkość, ciężka twarz, spuchnięte oczy... kiedyś tak nie było, dlatego czuję się stara i tej zmarszczki się przestraszyłam. U nas jakiś pożar- nie widzę z okna, bo mam z drugiej strony, ale dzieciaki biegną i ze 3 straże pożarne juz pojechały. Mi się chce zawsze płakać, jak słyszę tak blisko syreny- nie wiem- jakiś glupi odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu u mnie tez bez chleba ciezko jest zyc... dzis np pozwoliłam sobie na... biała bułke z twarozkiem.. ale co tam do 18 juz nic bo nic z domu nie wziełam a jestem sam i nie moge nic kupic :) to nawet dobrze... mam teraz zajecie nie zwiazane z praca.. znajomi poprosili mnie zeby zaplanowac jakies ciekawe trasy po gorach... i szukam czegos w internecie.. ja juz widziałam prawie wszystko.. ale znajomiz tktorymi jedziemy jada pierwszy raz wiec musze im atrakcje zapewnic....ja bym to najchetniej Orlą Perć zaliczyła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech już dym wszędzie, chyba pójdę razem z gawiedzią zobaczyć, co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozza- jak przyjdziesz to melduj a wiecie co? ja sobie ugotowalam te warzywa potem na patelnię dodalam trochę masła i soli- poddusiłąm- pychota lepsze od chleba bo kiedyś to robilam tak, ze tylko z wody brałam i to mnie zniechęcało- ale jeśli dodam trochę masła, to się chyba nic nie stanie nie będe jeść chleba- takie postanowienie :) esab- buleczka plus twrożek, szczególnie z serkiem------moje ulubione własnie dzwoniła do mnie ciocia- i mówi, ze mi zrobi plince, czyli placki ziemniaczane, a ja mówie, ze nie - odchudzam się a ona, poparła, żebym się odchudzała jednak, bo jeszcze młoda jestem i to nawet lepiej i dla zdrowia i dla wygladu i w ogole- każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ciocia ma racje! ale zeby mi tak ktos chciał powiedziec.. bo ostatnio to mama do mnie mowi ze mam sobie dac spokoj bo dobrze wygladam...kurde a ja liczyłam na to ze mi powie \" dziecko dobrze robisz\" .... :) Pracowity mam dzis dzien...ale jak tylko moge to zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu z jakiego regionu Polski pochodzisz? bo u mnie na placki ziemniaczane mowi \"plendze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaliło się jakieś mieszkanie w wieżowcu obok, piąte piętro :( Byłam w lesie, znalazłam super miejse. I moje marzenie od dziś- dom \'spokojnej starości\' z możliwością trzymania psów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wielkopolski... Września kolo Poznania i Gniezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kolezanki tez kiedys spalilo sie mieszkanie.... cały dobytek.. a wiecie od czego... jak wychodzila zostawila właczone lampki na choince i powstało zwarcie, potem poszlo juz na firanki i meble i doszło do butli gazowej... tragedia naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Animinka-postaram sie zagladac...Chociaz dzisiaj to najchetniej przespalabym caly dzien. Jakis dolek mnie zlapal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Skoro nie ma nikogo uciekam sie uczyc :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ja tylko na momencik... zaraz ide do sklepu bo mi sie moje dietetyczne jedzonko konczy a pozniej do pracy... aniu gratuluje!!! wkoncu sa dwie cyferki... pozostalym tez gratuluje spadku wagi... melduje sie jutro jak zwykle po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mi po dzisiejszym dniu chyba te 3 kilosy wróca jak nie więcej, nie przyznam się co zjadłam, co jem i co będę jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) rozza- nie wiem co jadlas, co jesz i co bedziesz jesc... ale z checia bym sie podlaczyla :D na szczescie w domu nie ma nic na co moglabym sie rzucic :) tzn. jest... jakies chipsy leza.... pewnie gdzies po katach walaja sie slodycze... napewno jest mase dobrych rzeczy, ktore moglabym przyrzadzic.... ale nie jest to w zasiegu mojego wzroku :D patrze sie w okno :) pozatym szkoda by mi bylo tych moich -2 kg :) :) :) jeszcze raz gratuluje i zapraszam wszystkie dziewczyny do aktualizacji i kolejnej edycji \"co waga mi powie?\" juz w nastepny poniedzialek, 16.07., zaczynamy jak zawsze z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Rozza-nie przejmuj sie.Ja od czwartku sobie folguje...Ale dzis to ostatni dzien i od jutra normalna dietka. Tak woogle to jutro planuje owocowo-warzywny dzionek sobie zrobic... Najgorsze jest to zew srode mam dostac @ a wtedy to z diety moga nici byc :-o Ale bede twarda...No nic uciekam dalej do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Rozza-nie przejmuj sie.Ja od czwartku sobie folguje...Ale dzis to ostatni dzien i od jutra normalna dietka. Tak woogle to jutro planuje owocowo-warzywny dzionek sobie zrobic... Najgorsze jest to zew srode mam dostac @ a wtedy to z diety moga nici byc :-o Ale bede twarda...No nic uciekam dalej do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki.. ale mam dzis kiepski wieczor .. strasznie boli mnie głowa i nic nie pomagaa nie chce sie tabletkami faszerowac.. chyba sie połoze bo tylko mi to pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiątko, no pewnie wspolczuję, ze niektórzy muszą sięuczyć i odchudzać no pewnie w sensie - 16 wazenie- ha ha a ja Was już uprzedzam, ze jutro dla mnie dzień pod znakiem kaszki manny jak powiedzialąm tej cioci, ze się odchudzam, to ona mi powiedział,ze jechała z takim tatą lekarza, który zaleca swoim pacjentom taką dietę, że 1 dzień jedzą normalnie a drugi kasza manna tylko. chudna na tym ale ja nie dlatego, bo sobie przypomniałam, że kiedys schudłam właśnie na kszy mannie. gotuję mleko i troche wsypuje kaszy, by było to rzadkie. pije z kubeczka. najważniejszy powód to- kocham kasze manne i już dawno jej nie pilam. bo nie pilam mleka, ale.... jutro pić będę właściwie to zaczęlam już dzis dzis bylo- 2 razy warzywa plus masło i mleko z kaszką.... jeszcze sprawdze tylko kaloryczność mleka- chyba 60 kcal- ale sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozza, a ja bym chetnie poczytała, co zjadłas powiedz, najem się wirtualnie ten topik jest po to, by mówić min, a poza tym, nikt Cię tu nie zbije :D, bo Ty jesteś szczupła.. rozza, sorki, ze zapytam- wiesz coś na temat tv, czy byli juz, dzisiaj nie idziesz do O.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze- chyba trochę za dużo wypiłam, czuję się taaaaaka najedzona, i dodam, ze ten dzień bez kaszki, to nie bedzie u mnie dzień normalny- tylko dietetyczny. obejrzałam drugą płytę marioli bojarskiej- super, cieszę się, ze mam 2. Kizia mówiła, ze nie moze nadążyć, ale ta 2 jest wolniejsza- taka joga trochę, a potem wzmacniające- trochę poćwiczylam a jeszcze co? powyrywałam trochę chwastów- szkoda, ze tak się z tym ociagaląm, bo juz bym miała z głowy. popadał deszczyk- piąkne powuetrze, więc zakladam kurtkę i ide na spacer- wiem, ze nie schudnę od tego, ale chociaż sobie pooddycham mokrym latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×