Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość gość
hehe kijanka, wiem o czym mówisz :) u mnie też cellulit się wchłonął! No i sam zabieg był całkiem przyjemny, bo bardziej przypominał masaż niż jakiś strasznie brzmiący ZABIEG. Ale ja robiłam w Clinica Cosmetologica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia832
szukam kliniki w 3city, najlepiej w gdańsku. ktoś coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po próbach wszystkiego co szeroko reklamowane niestety zawiodło. Postawiłam więc na coś wyszukanego niszowego : Platforma Vela Shape. Niestety tych urzadzen nie ma kazdy gabinet bo sa bardzo drogie i jest ich niewiele w polsce ale efekt na prawdę konkretny. Zabieg tez konkretny, na początku nie było łatwo ale dałam radę. Celulit zniknął i stracilam w kazdym udzie 3cm. Warto troche poszperac poczytac i sie poswiecic. Zabieg nie byl tez w jakiejs zaporowej cenie. Zrobilam pajiet 8 zabiegow na uda i posladki, 90 minut kazdy i zaplacilam za wszystko 2000 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos wie gdzie w Warszawie jest to VelaShape???? Ktos? Coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety o cellulicie karboksyterapii do pracy licencjackiej https://goo.gl/forms/hN2orutCJtTFKM3V2

Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMiś

wielokrotnie próbowałam pozbyć się cellulitu. Korzystałam z diety ćwiczeń i pomimo, że była chwilowa poprawa nie przyniosło to takich rezultatów jakbym chciała. Dopiero karboksyterapia czyli terapia dwutlenkiem węgla pozwoliła mi uporać się z problemem. Teraz na moich udach nie widać cellulitu!!!!! Polecam karbo w Laser Delux w Szczecinie DZIAŁA! https://www.laserdelux.pl/szczecin/karboksyterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja robiłam karboksyterapię na cellulit. Już po pierwszym zabiegu widać duże efekty. Zabieg super i warto sobie zrobić. Moge polecić fajna klinike gdzie robiłam taki zabieg Lumiere w Kielcach https://gabinetlumiere.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mi na cellulit pomogły zabiegi z bandazami Arosha, ale dodatkowo dieta bez cukru, picie większych ilosci wody, peeelingi kawowe, masaze szczotką na sucho i specjalne leginsy arosha. Jesli szukasz gabinetu, który ma te zabiegi to znajdziesz na stronie www arosha, ja mogę polecic gabinet w Poznaniu, z którego jestem bardzo zadowolona i przy okazji korzystam z zabiegów odmładzających na twarz www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busia

Moja siostra była na zabiegu antycellulitowym z komórkami macierzystymi gdzieś w Warszawie i sama widziałam , że pozbyła się właściwie cellulitu na pośladkach i udach . Mówiła ,że efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu a po kilku super napięta skóra bez pomarańczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkw
Dnia 5.05.2019 o 12:40, Gość Ewa napisał:

Mi na cellulit pomogły zabiegi z bandazami Arosha, ale dodatkowo dieta bez cukru, picie większych ilosci wody, peeelingi kawowe, masaze szczotką na sucho i specjalne leginsy arosha. Jesli szukasz gabinetu, który ma te zabiegi to znajdziesz na stronie www arosha, ja mogę polecic gabinet w Poznaniu, z którego jestem bardzo zadowolona i przy okazji korzystam z zabiegów odmładzających na twarz www.beautypremium.pl

Od wrzesnia zaczynam nowe studia w Poznaniu, wiec na pewno skorzystam 👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Kiedyś korzystałam z endermologii, ale ostatnio dużo słyszę o icoone. Podobno o wiele lepiej zwalcza cellulit I ujedrnia skórę. Jest tu może ktoś kto już próbował tego zabiegu? Chciałabym być pewna zanim skorzystam że na prawdę działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak do tego nie można podchodzić, jeśli ktoś chce mieć szczupłą sylwetkę, to musi dbać o dietę, systematycznie ćwiczyć, to są niezbędna kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi
9 godzin temu, Gość Karola napisał:

Kiedyś korzystałam z endermologii, ale ostatnio dużo słyszę o icoone. Podobno o wiele lepiej zwalcza cellulit I ujedrnia skórę. Jest tu może ktoś kto już próbował tego zabiegu? Chciałabym być pewna zanim skorzystam że na prawdę działa. 

Tak, icoone rzeczywiście daje super efekty. Polecam z czystym sumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi

Zajrzyj na te strony: 

Www.bsgsopot.com

Www.icoone.pl

Tam jest wszystko opisane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka45

Dobrze sprawdza się lipoliza laserowa Slimlipo 3D, poddałam się takiemu zabiegowi jakiś czas temu w elite w klinice medycyny estetycznej i musze przyznać, że efekty super. Zabieg drogi, ale oplacało się w niego zainwestowac pieniądze. Po cellulicie nie ma śladu, zmieniłam też nawyki żywieniowe i zaczęłam więcej się ruszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxa6
Dnia 20.08.2019 o 10:15, Gość grazka45 napisał:

Dobrze sprawdza się lipoliza laserowa Slimlipo 3D, poddałam się takiemu zabiegowi jakiś czas temu w elite w klinice medycyny estetycznej i musze przyznać, że efekty super. Zabieg drogi, ale oplacało się w niego zainwestowac pieniądze. Po cellulicie nie ma śladu, zmieniłam też nawyki żywieniowe i zaczęłam więcej się ruszać. 

Ile to kosztuje jak można wiedzieć? Sama szukam jakiegoś skutecznego sposobu, żeby pozbyć się cellulitu. Tak jak piszesz chyba zacznę od zmiany trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka45

Ja zapłaciłam 8 000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daxa6

Wow dużo, ale przejrzałam sobie efekty zabiegów na stronie elite przed i po i muszę przyznać, ze różnica jest znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelie.Emmanuelle

Ja byłam na laserowym supernowoczesnym takim redukowaniu cellulitu w Estell - i, musze przyznać, nie wydalam na to nawet wszystkich pieniedzy, ktore mialam. Glownie mialam cellulit odłożony na nogach, faktycznie cały chyba zniknał, tyłek poszedl do gory, odrobine węzsza jestem, gładziutka cała, już nie jestem zeberką... Lokatorka moja robila wczesniej Mezo w tej samej klinice i tez sobie chwali chociaż ona mniejszy obszar, ale dobrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×