Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość gość
Na cellulit bardzo dobra jest mezoterapia bezigłowa z fosfatydocholiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze w wawie na body health do denique tam w centrum kosmetyki morskiej... wlasciwie juz koncze chodzic i efekt jest zadziwiajacy! po cellulicie juz prawie ani sladu i polecam kazdej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessaaa
velashape albo vela smoth tylko i wylacznie na mnie dziala, vela shape w nowym sączu w klinice urody laime robilam a vela smoth w niezapominajce w krynicy, reszta czyli banki chinskie itd to na mnie nie dzialało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazellla
Nie wyobrazam sobie operacji na cellulit, jakos za bardzo sie boje lekarzy i tego typu rzeczy, tez akurat byłam na zabiegach w laime i mogę polecic, ceny są ok i jak zobaczylam efekty na ich fb to myslalam ze żartują, ale to tez moge potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya_87
Polecam wszystkim skorzystanie z drenażu Icoone :) naprawde świetna metoda na pozbycie się tego co NAM wszystkim przeszkadza czyli cellulitu :) chodzę na zabiegi Icoone do Consensus med i jestem bardzo zadowolona!! Obsługa profesjonalna i miło się tam wraca a zabieg sam w sobie bardzo przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO: Mezoterapia igłowa lub/i karboksyterapia. Mezoterapia tam gdzie jest problem a karboksyterapia na całe nogi (od łydek aż po uda ) inaczej nie ma seansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta bez cukru i tluszczy i soli, rowerek 2-3 razy w tygodniu + basem 2 razy w tygodniu i do tego zabiegi vela shape (ja robie w krakowie w salonie Laime) i do tego balsam eveline 3 d albo nivea na cellulit, u mnie dziala i od 2 miesiecy znika zamiast sie powiekszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naan25
hm, nie wiem czy tu można linkować, bo bym Ci podlinkowała... ale byłam przed wakacjami na serii zabiegów na cellulit w Welldermie. Akurat we Wrocławiu, ale chyba filie maja tez w Warszawie (do stolicy zawsze wszystkim bardziej po drodze:) ). MOgę z czystym sumie niem polecić, bo widzę efekty na sobie. Celulit to okropna "cholera", ale moze to sie uda jakos zwalczyc do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka8
W sumie własnie sama sie teraz zastanawiam nad zabiegiem Slim Lipo w Elite w Warszawie. Czas pomyslec o odpowiednich i konkretnych zabiegach dzieki którym efekty będą jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na szczescie własnie takie zabieg bardzo pomagają wiec jesli coś sie dzieje to trzeba koniecznie zdecydowac sie na skuteczny zabieg jak Slim Lipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
Dziewczyny jesli tylko jest cos co rozprawi sie z naszym cellulitem raz na zawsze to spokojnie własnie powinnismy pomyslec o takim rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celluLina
Zdecydowanie najlepszym zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Co jakiś czas korzystam z tego zabiegu u swojej lekarki w Krakowie dr Sułowicz. Jakiś czas temu zanim zrobiłysmy mezo uda ostrzyknęlam lipoliża, która takze w znacznym stopniu zniwelowała uporczywy cellulit. Teraz juz tylko mezoterapia i codzienne naprzemienne zimno-cieple prysznice mi wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mossskowa
To ja tez w takim razie pomysle o tym zabiegu Slim Lipo. Po prostu też chciałabym wreszcie trafić na taki zabieg dzieki któremu będę mogła pokazać sie na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimiętka23
ja byłam w Welldermie- fantastycznie :)) ale tym warszawskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Krakowie korzystam z zabiegu spm w połączeniu z falami radiowymi. Wczesniej robiłam 2 razy mezoterapię. Teraz korzystam z spm i fal. Cellulitu mam już niewiele. Super połaczenie zabiegów. jestem bardzo zadowolona z Pani Agnieszki w vacu, profesjonalistka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak27
Na cellulit polecam endermologię lpg jestem po 10 zabiegach i efekt przeszedł moje oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poznałaś siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika Tychy
Ja robię sobie serię lipolizy w salonie Biomatrix.pl, dodam, że pani przyjeżdża do mnie do domu, bez dodatkowych kosztów. Jestem bardzo zadowolona, już po 3 zabiegach efekt jest bardzo zadowalający. Skórę mam znieczuloną kremem i po prostu dostaję zastrzyki dokładnie w miejsca objęte cellulitem, na uda to koszt 300zł, nie boli aż tak, a nie ma skuteczniejszej metody jak bezpośredno trafić środkiem rozpuszczającym tłuszcz w te znienawidzone cellulity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam zabieg icoone połączone z i-lipo. Efekty nieziemskie !! Zalecono mi żebym po Icoone poszła na godzinę na siłownię. Efekt gwarantowany koleżanki. Zabieg wykonywałam w Consensus Med w Krakowie. Icoone - masaż podciśnieniowy i-lipo - laserowe odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulianka
nie wiem jak inne zabiegi , bo nie próbowałam, od 4 lat robie co roku serię Vela Shape i cellulitu nie widze od lat, zabieg pozwolił mi także stracić parę centymetrów, zresztą juz wcześniej tu o tym pisałam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin_odchudzania
Hej, ja korzystam właśnie z zabiegu VelaSmooth Pro, jakaś nowa wersja,widzę fajne efekty... do tego zaproponowano mi też mezoterapię igłową. Powiem tak: zostanę stałą klientką gabinetu Sylvetka Atelier, a co tam należy im się za moje efekty, polecam Poznań i atelier Sylvetka, poza tym p. Sandra ekstra... ale zrobiłam reklamę :) A tak serio to efekty widoczne już od 2-3 zabiegu, super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_29
Z cellulitem zmagam się od kilku ładnych lat, na szczęście dowiedzialam sie o zelazku :) bylam dwa razy na zabiegu w spa agit w lublinie i rzeczywiscie są efekty. Polecam zelazko wszystkim paniom zmagajacym sie z ta ohydą! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie serię zabiegów Spm w Masaż Med. w Krakowie. Efekt suuuuuper. Nogi mam gładkie. Mam nadzieję że szybko zrobi się ciepło bo chcę spódniczkę założyć a i już jak na basen chodzę to nie straszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne te wasze reklamy. Inaczej klienta nie potraficie ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że nie żałosne, przy założeniu że polecają osoby, które z tych gabinetów korzystały. Na innym wątku jakaś Pani poleciła mi gabinet, w którym już jestem umówiona na zabieg i bardzo się z tego cieszę, bo rzeczywiście miała rację co dno niego. Czasami warto coś wrzucić na forum żeby inni też mogli skorzystać z cudzego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
odpowiedź na pytanie tytułowe - nie brać hormonów, nie jeść cukrów, nie pić kawy, nie palić papierosów, uprawiać sport. i nawet nie będzie tak drogo kosztowało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×