Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość Rózany Ogród
Polecam wszystkim dziewczynom zabiegi SPM w salonie Doris Dorin w Krakowie.Dodatkowo wykańczane są dermatopoiwtina - coe pewnie daje dodatkowy efekt. Ceny bardzo przystępne - zważywszy na to, że miejsce jest luksusowe. Za nogi zapłaciłam tylko 190 PLN i to za dwie strony. Polecam gorąco. Trzeba się wcześniej umawiac - z ulicy sie nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora_pp
Tak naprawde to nie musza to byc jakies mega duze pieniadze bo tutaj zrobisz to juz za 350zł http://www.afrodytasalon.pl/zwalcz-cellulit czyli w sumie pewnie tyle ile wydajemy na dobre kremy na celluli,które nie zawsze skutecznie działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Estime w poznani. Bylam na mezoterapii na cellulit i sa widoczne efekty. pracują na dobrej firmie -preparat cellucare. i tu jest juz od 300 zł. z tej samej firmy mozna zrobic tez mezoterapie na rozstępy. polecam. naprawde profesjonalny dermatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony LipoShock w jednej z warszawskich klinik Amaya. Nie był to bardzo przyjemny zabieg, ale naprawdę warto było. Miałam zrobioną serię na uda i cellulit znacznie się zmniejszył tak jak i ich obwód. Wiadomo też , że jeśli się zdecyduje ktoś to musi pić bardzo dużo wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszkovvvska
Cellulit nie jest wyrokiem ? No cóż w moim przypadku jest i powiem Wam więcej może bardziej doskwierać niż np. odstajace uszy. Ja dosyć długo szukałam dla siebie dobrego zabiegu i w sumie teraz moja ostatnią deską ratunku będzie taki zabieg z tym koktajlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja polecam ci na cellulit ultradźwięki. W kilku ostatnich latach ultradźwięki robią oszałamiającą furorę we współczesnej kosmetyce. Wytwarzane drgania o niewielkiej mocy oraz częstotliwości wynoszącej 1 Mhz ( to milion drgań przypadających na jedną sekundę) emitowane przez specjalną głowicę, posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest widoczna poprawa kondycji skóry oraz wyraźne zmniejszenie objawów „pomarańczowej skórki. Ponadto są to zabiegi są bezbolesne, jak również nieinwazyjne. Mimo to powinnaś jednak zdawać sobie sprawę, ze ten zabieg ma pewne przeciwwskazania. Są nimi na przykład większość patologii skórnych, wszelkie choroby zakaźne, nowotwór, niewydolność serca, cukrzyca i zakrzepica żył. Ale to nie wszystko z ultradźwięków nie skorzystają też kobiety w ciąży, osoby z niewydolnością nerek i wątroby, mające rozrusznik serca. Więcej informacji na temat ultradźwięków i likwidacji przez nie cellulitu znajdziesz na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2010/10/11/ultradzwieki-na-cellulit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja polecam ci na cellulit ultradźwięki. W kilku ostatnich latach ultradźwięki robią oszałamiającą furorę we współczesnej kosmetyce. Wytwarzane drgania o niewielkiej mocy oraz częstotliwości wynoszącej 1 Mhz ( to milion drgań przypadających na jedną sekundę) emitowane przez specjalną głowicę, posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest widoczna poprawa kondycji skóry oraz wyraźne zmniejszenie objawów „pomarańczowej skórki. Ponadto są to zabiegi są bezbolesne, jak również nieinwazyjne. Mimo to powinnaś jednak zdawać sobie sprawę, ze ten zabieg ma pewne przeciwwskazania. Są nimi na przykład większość patologii skórnych, wszelkie choroby zakaźne, nowotwór, niewydolność serca, cukrzyca i zakrzepica żył. Ale to nie wszystko z ultradźwięków nie skorzystają też kobiety w ciąży, osoby z niewydolnością nerek i wątroby, mające rozrusznik serca. Więcej informacji na temat ultradźwięków i likwidacji przez nie cellulitu znajdziesz na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2010/10/11/ultradzwieki-na-cellulit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 w 1 na cellulit Eureka
ultradzwięki, wysoka podczerwień i próżnia numer 1 na świecie to VelaSmooth, ja dwa lata temu pozbyłam się cellulitu, choć teraz w obawie by nie wrócił na wiosnę robię sobie 2 zabiegi mezoterapii No Needle Mesotherapy z silnymi koktajlami i 2 zabiegi VelaSmooth i problem celluliu mam na lato z głowy. Uważam , że tylko zaawansowane technologie są\ w stanie co kolwiek pomóc, nie jakieś tam KIZIMIZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica08
Jak bedziecie teraz u lekarza,albo w swoim zaufanym gabinecie,w którym chcecie zrobic taki zabieg,mozecie zapytać o produkt CelluCare. http://beautymed.pl/produkty/mezoterapia/cellucare Ja miałam tym robione po urodzeniu dziecka,kiedy zauważyłam ze moje ciało całe pokryło sie pomarańczową skórka.I wiecie co,po takim zabiegu niedość,ze mam gładka skóre na tyłku,udach i brzuchu,to mało co po basenie,nie miałabym romasu z facetem ;) bo pierwszy raz mi sie zdarzyło zeby ktos zwrócił uwage na mój tyłek-ale jak on patrzył ....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Jeśli chcesz, możesz skutecznie pozbyć się cellulitu! Musisz tylko podjąć odpowiednią walkę. Nie jest to łatwe, ale gdy „się zaweźmiesz, nic nie stanie ci na drodze. Proponuję zastosować plan redukcji cellulitu w czterech krokach. Kremy i balsamy na cellulit to pierwszy krok, który będzie zbliżał nas do wygranej ze skórką pomarańczową. Krokiem drugim są zabiegi kosmetyczne. Bardzo popularnym sposobem zwalczania cellulitu jest mezoterapia igłowa. Delikatne iniekcje przy użyciu odpowiednich mieszanek odżywczych przyczyniają się do rozpuszczania tłuszczu w miejscu wstrzyknięcia. Kilka zabiegów może przyczynić się do redukcji cellulitu. Ale to nie jedyny zabieg na cellulit. O innych można przeczytać na stronie http://usuwaniecellulitu.info.pl/2011/01/22/walka-z-cellulitem-w-4-krokach/ , a ponadto dowiedzieć się o dalszych krokach pozwalających zlikwidować „pomarańczową skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
w glowie mi sie nie miesci ze tyle kasy wydajecie (i zachodu ile) na cos co moze zadziala a moze i nie (ale kase wydacie na pewno) Jest milion razy lepszy soso- cofnie zmiany, bedziecie ladniejsze i zdrowsze. mam 42 lata i zero skorki. Cwiczenia z obciazeniem(ja 4, 6 i kg) dwa -trzyrazy w tyg REGLARNIE plus aeroby ot i cala tajemnica .jak mialam 30+ to nie bylo ladnie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubacccka
A Ty skad wiesz ze te zabiegi nie sa skuteczne,skoro jak sama piszesz nie próbowałas tylko jedyne co uznajesz to aktywność fizyczna.jakbys miała zabieg cellucare to zmieniłabyś zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajjjanka
Ja mysle ze lepiej wykonac taki zabieg jak cellucare,po którym sa konkretne efekty,niż wydawanie kasy na niedziałajace zele i kremy na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie pozbylam cellulitu :) Wykupilam sobie serie zabiegow na endermologie i w miedzyczasie chodzilam tez na lipolize iniekcyjna (oj bolalo pierwszy raz mimo znieczulenia). Ale efekt super! Wiec polecam jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joblee
Na cellilit najlpszy jest zabieg SPM Digital. Minus - sa siniaki po pierwszym razie. Plus - nie jest drogo, ale za to 100 procent skueczności.Można też smarować ciało nowym serum z Dermatopoietiną - efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetic
Cellulit można pokonać za pomocą serii zabiegów. Zapraszamy do lektury na temat Exilis oraz do odwiedzenia naszej strony, w szczególności dział promocje. http://www.estetic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja johanka
Ja raczej tez byłabym bardziej za zabiegami mezoterapii.jednak kwas hialuronowy takie takie rewelacyjne efekty,ze rzeczywiscie warto jest rozwazyc taki zabieg,a cenowo nie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlosiks
kwas hialuronowy i polecam dr zdzitowieckiego w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakala
No jak za kazde to nie ma problemu, pod warunkiem, ze nie wybierzesz jakiegos taniego sprzetu, tylko sprawdzone dobre miejsce! Ja polecam Liposhock w GoodTime DaySpa w polaczeniu z Icoone. Liposhock - sama fala uderzeniowa do tego Icoone. Zrobilam serie Liposhock (8) i 10 zabiegoe Icoone. Zaplacilam 4800 za liposhock (dostalam rabat 20%) i 2200 za Icoone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza 5
Robilam kilka miesiecy temu SPM-digital-6 zabiegow.Chetnie korzystalabym ztych zabiegow dalej,ale zauwazylam ,ze ubylo mi troche z tych miejsc tluszczu a cellulit pozostal tak jak byl.Zabiegow nie kontynuowalam poniewaz jestem osoba szczupla i nie chcilam wiecej chudnac.Zauwazylam rowniez,ze kondycja moje skory pogorszyla sie,posladki zrobily sie bardziej obwisle a cellulit bardziej widoczny.Zastanawiam sie teraz nad endermologia,podobno te zabiegi daja lepsze efekty.Prosze o wymiane doswiadczen i z gory dziekuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarancza 5
Zdecydowanie odradzam Ci endermologię - po niej skóra jeszcze bardziej mi wisiała. Endermologia b naciąga skórę mimmo, że ubierasz ubranko ochronne.Ja polecam velasmooth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Endermologie zdecydowanie odradzam. Ja i kilka moich kolezanek dalo sie nabrac. DO tej pory w Lodzi byla wlasciwie tylko enderma (no i gdzie niegdzie chinski sprzet innego typu:) ), dlatego jest popularna, ale skora naprawde zaczyna wisiec! Zamiast endermologii zrob Icoone (w Lodzi - GoodTime DaySpa ma). Ujedrnia rewelacyjnie, skora jest napieta i gladka! Jest troche drozsza od endermy (220zł), ale lepiej dopalcic i miec jeden problem mniej niz jeden wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza 5
Fajnie,ze napisalyscie,dziekuje.Tylko ze ja nie wiem co to-velasmooth i Icoone,bo ja to dopiero zaczynam i calkiem bez doswiadczen.Jesli mozecie troszke wiecej na temat tych zabiegow napisac,to bede bardzo wdzieczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laserowo u kosmetyczki albo kremy ^^ laserowo to z kosmetyczka trzeba porozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarancza 5
Wejdż sobie na stronkę www.velasmooth.com. Tam producent opisuje urządzenie. Nie wiem skąd jesteś - trzeba poszukać gdzieś w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza 5
No i sobie poczytalam na temat tych zabiegow i musze przyznac,ze brzmia kuszaco.Problem jest taki ze nie mieszkam w Polsce od 15 lat,ale bywam w Gdansku i w Krakowie.SPM-Digital tez robilam w Polsce,no bo wiadomo ze jest korzystniej cenowo.Znalazlam kilka klinik ktore robia zabiegi-VelaSmooth,niestety nie w moim miescie.Zeby dowiedziec sie ceny zabiegow,to najczesciej,trzeba umowic sie na konsultacje.Interesuje mnie jeszcze,czy mozna zabieg-VelaSmooth z mezoterapia laczyc.Dziekuje za info i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_lilianna
We Wrocławiu dziewczyny zrobiłam sobie EAT skin shock i z całego serca wam polecam. efekty niesamowite Mam jędrną skórę, cellulitu nie widać a męczyłam się z tym dziadostwem sporo czasu teraz wykupiłam nawet pakiet zabiegów na rece bo na przedramionach mi ise pokazał ... ale do lata się z tym uporam:) Polecam wam ze wzgledu na efekty i cene- ja trafiłam na duża promocję cenowa Wrzucam link do strony i ich sklepu z promocjami- warto tam częściej zaglądac bo stale maja nowe oferty na rózne zabiegi http://sklep.artestetica.pl/ http://wroclaw.artestetica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiodóweczkaHoney
do pomarańczy ja robiłam rok temu serię VelaSmooth w Chorzowie w centrum medycznym Q10, efekt bardzo dobry i utrzymuje się do dzisiaj, boki ud przestały mnie boleć i nie zatrzymuję tyle wody co wcześniej, technologia elos na której pracuje to urządzenie jest przebadana klinicznie, przed zabiegiem pokazano mi dokumenty potwierdzające wiarygodność pokazywanych rezultatów na zdjęciach, które zresztą zadziałało i na mojej pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×