Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Panienka...a czy Ty wiesz ze cellulit nie ma nic wspólnego z ruchem fizycznym? Poczytaj sobie troszkę "panienko" zanim się wypowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmelieP
tez z nim walczę od paru miesięcy i naprzemian robię vela i ultradźwięki w klinice Laime i już jest o wiele lepiej, przedewszystkim zeszłam z wagi a po 6 zabiegach mam o 7 cm mniej w biodrach więc jest sukces, trzymam kciuki za wszytskie Panie walczące z cellulitem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankkka
najlepiej stosować kilka rzeczy na raz aby były jakieś wyniki - a nie przeciągać tego w czasie. Ja mocno polecam - trochę ruchu + odpowiednią dietę + zabiegi na tzw. piękne uda :D - Velashape/Velasmooth/masaże. Odradzam chińską bańkę - poszłam raz i wyszłam cała brązowa (fakt przez te siniaki pomarańczowej skórki nie byó widać, zatem pewnie bańska zadziałała :S). Na dolnym Śląsku mogę polecić Dermamed, ale pewnie w każdym większym mieście maja te zabiegi - tylko trzeba się zainteresować na jakim sprzęcie pracują, aby nie był to jakiś bubel S:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamambaaaa
prawda, ja kiedyś się przejechałam na jednym salonie - kupon z grupona, atrakcja cenowa, a nie do końca zainteresowałam się się nad samym salonem i wykorzystywanym sprzetem - po zabiegu mialam cale czerwone nogi, doszly jakies extra pajączki - :S wnioski - sprawdzajcie salony, metody i lekarzy, a nie sugerujacie sie tylko ceną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
A co sądzicie o metodzie elektroskultur podobno przynosi dobre efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234
Chyba najlepiej przestać się łudzić, że jeden krem pozwoli nam pozbyć się cellulitu. Na rynku pojawiło się wiele innowacyjnych zabiegów, dlatego warto z nich skorzystać. Liposukcje, modelowania sylwetki... jest tego mnóstwo. Bardzo dobre i skuteczne są zabiegi wykonywane profesjonalnymi urządzeniami Glam Beauty, szczególnie GB6. Są w 100% bezpieczne, a pozwalają uzyskac wymarzoną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekaweeeeeeee
do granatowa panienka Musze cie kochana rozczarować i przyznać rację tym którzy piszą o zabiegach Mam cellulit, wprawdzie nie jakiś tam masakryczny, ale jest... Od 4 lat ćwiczę na siłowni 4 x w tygodniu (trening siłowy z obciążeniem) i po każdym treningu godzina biegu na bieżni Do tego, swego czasu wzięłam jeszcze serie 4 miesiące vacu stepa 5 x w tygodniu po 30 minut. Moj cellulit jaki był taki jest, choć ciało jak na swoje 37 lat mam szczupłe, smukłe i jędrne na tyle, ze na basenie wygląda ono lepiej niż ciało niejednej nastolatki... Ćwiczenia czynią cuda fakt, ale nie w temacie cellulitu niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny marek_wrocław
kureczka - niestety ale masz rację - ja próbowałam 2 lata jechać na samych ćwiczeniach i nic :S:S:S:S dopiero jak dorzuciłam do tego VelaShape zobaczyłam efekty więc nie ma co się łudzić... taki lajf - same ćwiczenia cudu nie sprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka Spi
Zdecydowanie polecam preparat z dermatopoietina ( szwajacaria) . jestem na ogól sceptyczna jeśli chodzi o kosmetyki działające cuda, ale w tym wypadku wielkie WOW! Tak jak zapewnia dystrybutor - cellulit niknie w oczach i rzeczywiście skóra staje się bardzo naprężona i wyrównana. Efekty póki co się utrzymuja - a ja jestem na kolejnym etape kuracji - stosuje teraz emulsje do ciala z tej samej linii. Polecam wszystkim - bo , ku mojemu zaskoczeniu : DZIALA! Do kupienia niestety tylko online...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty rybka
zapomnialas dopisas,ze jestes z doris-dorin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sereneczka
Jak dla mnie mezoterapia w serii i masaże ujędrniające. Ja zrobiłam sobie serie 4 mezoterapii i do tego 5 masaży. Efekt rewelacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-lekkomyślna
ja mogę ze swojej strony dodać, ze z tematem cellulitu tematem celulitu trzeba działać kompleksowo - już się zdarzyłam przekonać, że kremy niczego nie zmienią, a przetestowałam ich dziesiątki. Ostatnio jestem na etapie zabiegów juz tutaj wspominanych Velashape i Velasmooth i muszę przyznać, że efekty nie są na tyle spektakularne, że zleciałam 4 numery spodni i pupa jak u modelki :D:D:D ale poważnie różnica jest. Jako, że jestem z dolnego śląska mogę polecić gabinet we Wrocku Dermamed, natomiast kazdy lepszy salooon powinien mieć tego typu urządzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMilowa45
Proshock Ice polecam miałam już trzy zabiegi a ,że mam okropny cellulit to niestety na tym się nie skończy ale już widać efekt jak stoję nie widać nierówności , skóra jest delikatna i gładziutka a w udzie ubyło mi 2,5 cm . Cały zabieg robiłam http://www.drmarusza.pl/str_28_Proshock-Ice.html polecam choć to zabieg kosztowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie słyszałam o tym. Ja widzę efekty po zabiegu Accent XL. Chociaż zgadzam się z tym o czym mówia w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Z Accentem na Harmonię - warto połączyć kilka czynników wpływającycj na pozbycie się cellulitu by odnieść najlepsze efekty. To znaczy: dużo ruchu, wysiłku fizycznego i sportu, do tego zdrowe odżywianie się i zabiegi. Efekty murowane - sprawdzone na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat tego postu
mówi sam za siebie"...za każde pieniądze". Bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cellulit
dobry ruch i zdrowe odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat :)
Rzeczywiście ruch, dobre jedzenie i preparat kosmetyczny. PO wielu próbach trafiłam wreszcze na ten skuteczny : dermatopoietin ( do kupienia na www.doris-dorin.com). Efekty jak po zabiegu, cudnie pachnie i różnice na udach widać już po dwóch tygodniach . Zresztą na stronie sklepu można zobaczyć efekty.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam endermologię. Moje ciało zmieniało się po każdym zabiegu :))) tam gdzie ja chodziłam ( 15-115 spa sadyba ) dosyć często zdarza się pakiet promocyjny na ten zabieg :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia2000
Moja przyjaciółka skorzystała z zabiegu systemem Accent Ultra. Miała mega problemy z cellulitem i muszę przyznać, że jak rok temu "wbiła się" w bikini - wyglądała świetnie ;) Co prawda musiała wykonać kilka zabiegów (inne rady nie ma - jeśli problem jest spory, należy liczyć się z tym, że nie skończy się na jednej sesji), ale warto było zainwestować :-) Poza tym wspominała, że sam zabieg był bezbolesny i szybki, więc czego więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka22221
Ale własnie po co az tracic tak duże pieniądze jak można kupic świetny krem na cellulit http://www.nantes.pl/perfect-body/krem-antycellulitowy.html i już po miesiącu cieszyc się piekną skóra bez pomarańczowej skórki. Naprawde sama nie wierzyłam ze jeszcze coś tak skutecznie jest mi w stanie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia2000
No nie wiem, ja jakoś stosowała wszelkie smarowidła, owszem skóra jest gładsza i milsza w dotyku, ale cellulit nie znika... ;/ dlatego też zdecydowałam się na profesjonalny zabieg, który jest wykonany w profesjonalnym gabinecie, zapewnił mi 100% likwidację skórki pomarańczowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po serii
Ja zrobiłam 5 mezo i 5 masaży efekt świetny żadne kremy suplement itp Nawet robiłam endermologie i też bez rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Polecam dziewczyny Wam akurat przed wiosna suplement Noble Health Collagen. Na pewno dzieki niemu same zobaczycie jakie przynosi efekty jesli chodzi chociazby o pozbycie sie problemu z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza32
jejkuuuu... ile ja się namęczyłam, żeby ten celllulit zlikwidować to wy sobie nie wyobrażacie nawet.... grrr... ale.... ZLIKWIDOWAŁAM! zabieg zwany Body Health czyni cuda. ja akurat zgłosiłam się do salonu Denique na Bemowie (w Wawie oczywiście), więc mogę polecić zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, nie od razu skreślać... na cellulit, który nie jest zaawansowany można spróbować działać kremami. Ale jednak jeśli ktoś chce uzyskać efekt szybko i może wydać na to kasę - to czemu nie skorzystać z profesjonalnych zabiegów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie popieram. Ja chętnie korzystam z dobrodziejstw med. estetycznej, bo po to ona jest. :-) mam swoje sprawdzone zabiegi, które wykonuję od czasu do czasu, nie popadam w skrajności i nie biegam co drugi dzień, tylko raz na pół roku pozwalam sobie na mały "remont ciała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×