Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość gość
Czasem nie wystarczy zdrowy tryb życia. Ja mam np 6kg niedowagi, co nie przeszkadza wcale cellulitowi i mam niestety spory problem na udach...Czasem ma się po prostu wrodzone skłonności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zabiegów z efektem moge polecić karboksyterapię urządzeniem na "Mel..." nie pamiętam dokładnie nazwy ale chodzi o to aby było jak najwięcej nakłuć i różne tryby pracy. Ja rok temu robiłam serie i efekt super. Redukcja cellulitu i mocne ujędrnienie,modelowanie. Jedyny minus to że jest iniekcja i nogi się czuje. Warto jednak się poddać ja mam super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam endormologię w poznańskim Medeście. Jestem po serii 20 zabiegów i po cellulicie ani ślladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz problem z uporczywym cellulitem? Próbowałaś walczyć z nim na różne sposoby, ale i tak nie możesz się go pozbyć? Schudłaś i na Twoim ciele pozostały nieestetyczne bryczesy, boczki i obwisła skóra na ramionach, czyli tzw. pelikany? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś masażu bańkami chińskimi? O coś takiego mi chodzi http://www.drpernak.pl/index.php/masaze. Wydaje mi się, że to też jest jakiś sposób, a bez tak brutalnej ingerencji w ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia i masaże super efekt lub karboksyterapia i mezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramyszkazlodzi
A ja pozbyłam się cellulitu na udach i pośladkach w półtora miesiąca. Wybrałam serię zabiegów na cellulit w Łodzi - w klinice Cosmed. 6 zabiegów za niecałe 4 stówki (tzn za całość, nie za pojedynczy zabieg) i nóżki jak nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiki
Ja też mam cellulit i czytałam na forach właśnie czy ktoś może coś polecić i może któraś była w tej sylvetce? Pisza ze warto na velasmooth pro?! Ktoś coś wie? Albo korzystał? W sumie mają fajnie opisane na stronie tylko drogo i czy działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna też spróbowac zadziałac od wewnątrz. Jesli o mnie chodzi to mogę polecić supelement Collagen Noble Health. Jak dla mnie jest to sprawdzony suplement zapewniający piękna cerę, włosy i paznokcie ale i cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena W
Ja byłam w Sylvetce! Rewelacja serio- super dziewczyny wykonujące zabiegi- można chodzić kiedy ma się czas a nie od 10-18. I zabieg daje świetny efekt...podkreślam świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja, miałam serię 10 zabiegów i nic , zero efektu ! 1 tyś zł wywalony w błoto , a do tego boli jak cholera . Nie doszłam do poziomu 3 , cały czas na nr 1 i czasem na nr 2 przeszłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli żadne specyfiki lub domowe masaże nie pomagają, skuteczne w walce z cellulitem mogą okazać się zabiegi karboksyterapii, endermologii, zabiegi przy użyciu Cellactora lub technologia Maximus Trilipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Obecnie najskuteczniejsza metoda to Venus Legacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wygrywa karboksyterapia. Przetestowałam wiele domowych sposobów, masaży, olejków. Niewiele pomogło. Dopiero później poszłam po rozum do głowy i postanowiłam wykonać profesjonalny zabieg. W karboklinice zakwalifikowano mnie do tej karbo. Jako laik myślałam, że po max 2 zabiegach będę mieć spokój, a tu jednak należy wykonać co najmniej 5 by zobaczyć efekty. Ja akurat poddałam się 10 zabiegom, ale za to efekty wow :) Polecam, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cellulit, to chyba udręka każdej z nas. Jednak ja znalazłam na niego sposób. Zabiegi skutecznie niwelujące cellulit - karboksyterapia. O tych zabiegach dowiedziałam się w Aw Derma i od tamtej pory sukcesywnie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej
Polecam Hipnoze, bezbolesnie, nieinwazyjnie, jedna sesja wyniki po 3 tygodniach. Błażej 731282923.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.derkomed.pl maja fajne zabiegi na twarz I ciało. Jest to salon kosmetyczny który również stosuje medycynę estetyczną w Tarnowskich Górach. Często tam bywam na różne zabiegi, przyjemna atmosfera i korzystny cennik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandka
Dla mnie najskuteczniejsza okazała się terapia falą uderzeniową. Gabinet znajduje się na ul. Zakątek 13 w Krakowie. Bardzo fajne miejsce, miła obsługa i duży i wielki plus za cenę. Tu jest ich strona rehabilitacje.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! Mam po mamie okropny cellulit na udach. Nie wiem, co mam robić. :( Zastanawiam się nad zabiegiem wymodelowania sylwetki. Czy takie zabiegi są skuteczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu wykupiłabym serię profesjonalnych zabiegów. Ja robiłam rok temu, bo dostałam w prezencie od przyjaciółki jeden testowy..na endermologię lpg i na jednym nie poprzestałam. Po 10 zabiegach cellulit po prostu się rozpłynął :) jeżeli ktoś jest ciekawy gdzie byłam to wpiszcie sobie klinika Cosmetologica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyniezdecydowana
nigdy nie byłam na żadnym zabiegu. No i tak się zastanawiam czy by nie spróbować. A wiele wskazuje na to, że mogłoby mi to pomóc... jednak boję się że nie zadziała na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty99
Musisz się przekonać na własnej skórce :) Ja bym próbowała.. jeżeli możesz sobie pozwolić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam serię 5 zabiegów :) DZIEWCZYNY NIE ZASTANAWIAJCIE SIE! naprawde warto. Codziennie widzę efety w lustrze i przecieram oczy ze zdumienia - zabiegi robiłam w klinice Cosmetologica :) w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są może jakieś promocje lub zniżki w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice Cosmetologica co jakiś czas są promocje, np. jakiś czas temu była promocja -40% i to była prawdziwa okazja - ja skorzystałam wtedy z serii zabiegów endermologii :) ale teraz widziałam że znowu mają jakąś zniżkę 1200 zamiast 1500zł . Sprawdzaj a się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkijanka
akurat w Centrum zdrowej skóry jest promocja, udało mi się załapać i jestem mega zadowlona. Po endermologii cellulitu muszę szukać Z lupą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×