Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M-A-L-U-U-U-T-KA

WYGLĄDAM JAK DZIECKO...

Polecane posty

autorkoooooooooo Tobie poprostu brak odrobiny klasy nie wspominajac juz od dobrym wychowaniu. Takie odnosze wrazenie z Twoich wypowiedzi. Moze wzorujac sie a Twojej kolezanca sam zasiagniesz fachowej porady odnosnie Twojej ulomnosci. Kolokwialnie rzecz ujmujac cham z Ciebie i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamatem tego topiku nie jest wzrost(no moze po czesci) tylko figura i zastanów sie jak o tobie swiadcza tego typu teksty: \"co najwyżej wygląda to ząłośnie jak taka niska osoba ubiera szplie mini i tapiruje wlosy to wtedy wygląda krótko mówiąc jak dziecko, które jest kur wą \". masz bardzo waskie horyzonty dziewczyno i jestes niekulturalna. nie interesuje mnie twoje zdanie. jesli nie masz w tym temacie nic mądrego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgsffg
he he he "mam 22 lata i wyglada bardzo mlodo" rozwalilo mnie to :D jestes a nie wygladasz, he he he ja mam 26 lat, wzrostu 164 cm, waga 47, jestem drobna, 26 to juz nie 19, owszem- mloda kobieta, ale Ja wygladam jak nastolatka 16- 17 letnia i wiesz- kiedys sie przejmowalam tym, ze nie wygladam na swoj wiek a teraz sie z tego ciesze, moje rowiesniczki maja juz zmarszczki mimiczne, a Ja mam twarz i figure jak dzieciak i dobrze mi z tym, smieja sie ze mam falszywa metryke, ale to wciaz mlody czlowiek, jak w wieku 40 stki bede wygladac na 25 to wtedy bede zadowolona a w wieku ktory mam to nie jest zaden fenomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladam staro ......
ja za to wygladam na starsza niz jestem... mam 16 lat a wszyscy daja mi po 20-kilka, znajomi moich rodziców pytaja się kiedy biorę ślub, gdy byłam w pierwszej kl gimnazjum, to pani w biobliotece myslała ze ja na studiach juz jestem. Jestem do tego strasznie wysoka, mam dosc dorosły głos. Gdy ubiore sie tak normalnie, młodzieżowo to wygladam troche groteskowo wiec musze sie ubierac adekwatnie do tego na ile lat wygladam... i to jest tragiedia! ja bym chciała wygladac na młodszą niz jestem to jest zajebiste. Mam siostre 22 lata, a wszyscy mysla ze ona jest młodsza ode mnie. to jest straszne, jestem załamana.... Co będzie jak bede miała 20 lat? bede wygladała na 30?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
uf a ja myslalam ze z moimi 160(prawie;)) cm i 47 kg jestem za niska.ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie malutka ,że wyglądasz młodziej! teraz tego jeszcze nie doceniasz, bo jesteś.....młodziutka ale za parę lat będziesz się cieszyć, ze dają Ci mniej lat niż masz! Myślę,że to komplement dla kobiety a nie powód do zamartwiania się! popatrz na te młode laski- niektóre z tapetą wyglądają jak trzydziechy ;) Mam 33 lata i dają mi mniej- wcale mnie to nie martwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, wiem- lepiej wyglądac za młodo niz za staro. prawde mowiąc zaczelam sie ostatnio zastanawiac nad butami na obcasie. nie po to zeby dodac sobie centymetrów(i tak nie zalozylabym wyzszych niz 5 cm), ale po to zeby nogi zgrabniej wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio888
malutka, bedziesz smiesznie wygladala w obcasach..juz lepiej chodz mlodziezowo ubrana i niech ludzie mysla, ze jestes gimnazjalistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego alkoholicy
ja wcale nie uwazam ze niska dziewczyna wygląda smiesznie w butach na wysokim obcasie. mam sporo niskich kolezanek ktore dzieki temu wyglądaja bardziej sexi. co za roznica czy w wysokich butach chodzi niska czy wysoka dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leticia19
ja ci polecam obcasy, ale nie za wysokie bo bedzie to dziwnie wygladac, ze taka niska a ma na sobie jeszcze wysokie obcasy. Ja mam 160 i szczerze to odpowiada mi mój wzrost. Do tego kazdy facet zawsze mi mówi ze jest bardzo kobieca.(tak na marginesie nie mialam niższego niż 185). Biust tez niestety nie jest u mnie najwiekszy, ale dobieram odpowiednie staniki typu push-up. Masz racje, ze duzo zalezy od stroju. Podkreslaj to co jest w Tobie najładniejsze. Ja mam ładną pupę to nosze obcisłe jeansy. Bluzki za to nosze takie zeby biust w nich tez wydawał sie większy. Fajnie jak mają jakies marszczenia, albo takie szwy po bokach. Sukienki najlepiej kupuj nie za luźne, bo cie jeszcze odmłodzą. Mała czarna super wyglada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mozna
a jak mozna wyleczyc taka drobna wage metoda hormonalna i troche nabrac ciala, wygladam jak z przedszkola, doslownie nawet sie wstydze na ulice wychodzic, co robic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mozna
.?????????????????????????????,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej prosdze niech ktos powie
moze ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam wielki problem
Mam 160cm wzrostu,normalna wage (nosze rozmiar 36),dosyc spory biust i wciecia tu i tam i ludzie sie czesto dziwia,jak podaje moj wiek (28 lat) i mowie,ze mam meza i dwojke dzieci.Figure mam ok,ale za to "dziecinna" buzke,taka lalkowata-duze oczy,maly nos,pelne usta,drobna twarz,pofalowane dlugie wlosy (nie chce mi sie ich prostowac) i czesto slysze,ze nie wygladam na swoj wiek:O Jakos nigdy mi to nie przeszkadzalo,oprocz momentow,kiedy barman patrzyl z politowaniem jak zamawialam w knajpie jakis alkohol i z usmieszkiem pytal o dowod,a mlodsi ode mnie znajomi nie mieli z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej prosdze niech ktos powie
no wlanise a nie chodzi o twarz, wygladam jak dziecko z podstawowki, nic zero biustu zero dupy, waze 39 kilo przy wzroscie 157 cm, rece i nogi mam jak patyki wygladam jak smierc, ludzie co ja mam robic ? robilam badania na wszystko, krew, mocz, diete na zgrubniecie itd... nic nie pomaga! mozna jakies hormony wziac ? dodam ze mam bardzo bolesne miesiaczki i obfite... jestem zalamana :( mam nogi chudsze niz niektorzy rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam wielki problem
Moze juz taka masz urode?Znalam dziewczyne,ktora byla starsza ode mnie o 5 lat,miala 152cm wzrostu,wazyla 30-kilka kg i probowala wszystkiego,zeby chociaz troche przytyc i nic.Dodam,ze byla zdrowa jak ryba.Ubrania czesto kupowala w sklepach dzieciecych,bo w "normalnych" nic nie mogla na siebie znalezc.Ciuchy do pracy miala szyte na miare (powazny zawod,gdzie musi ubierac sie konserwatywnie).Nawet,jak urodzila dziecko,to nadal wygladala jak wczesniej,chociaz liczyla na to,ze chociaz troche kg jej zostanie.Badania ok,zdrowie tez...juz tak ma i koniec:)Czasem mowila,ze przez ta jej chudosc wstydzi sie rozbierac przed mezem,ale jemu to nie przeszkadza. Z drugiej strony,mam tez kolezanke,ktora ma 180cm wzrostu i jest naturalnie "duza",tzn. nieotluszczona,a nosi rozmiar 42 i tez narzeka,ze wolalaby byc mniejsza.Jej chlopak jest od niej troche szczuplejszy,ale ani on ani ona nie ma z tym problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noto chyba nic ne pozostalo tl
cale zycie mialam przejebane jeszcze teraz bede do jego konca wygladaloa jak smierc pf bezsensu wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoppipol
Nie ma co się martwić - ja mam 25 lat, nie wyglądam jakoś szczególnie dziecięco (mam zarost, brodę, długie włosy jestem dość wysoki i niezbyt chudy) - a często jeszcze babki w monopolach pytają mnie o dowód :D Zawsze im odpowiadam - paaani, ja już od 7 lat mogę legalnie pić ;D A Ty Malutka się ciesz, jeszcze będzie Ci nieraz brakowało młodego wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam choć mam 22 lata...
a mnie ostatnio o dowód ciągle proszą i dziwia się że mam 22 lata, a co najciekawsze jak miałam lat 14 dawali mi 25(!) teraz mnie odmładzją o jakies 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamaa
ja to samo mialam 15,16 lat dawali miii 20(ubieralam sie normalnie a nie jakos dorosle)teraz mam wiecejj i daja mi 13;( ale z jednej str to dobrze bede miala 30 to bede wygladac na 20:) (niektore babki operacje robia aby mlodziej wygladac a my nie bedziemy musialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×