Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szybkiepytanie...

Sandomierz - miał ktoś tam ślub/wesele?

Polecane posty

Gość Kseen
odświeżam temat tym razem z zapytaniem czy może ktoś poleca jakiś konkretny zespół muzyczny z sandomierza lub okolic. Skąd jest i ile tak mniej więcej sobie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zespol MEMFIS OŻARÓW swietna muzyka, bawili gosci do rana i ceny niewygorowane ok 3300 zl za dwa dni wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze w kwestii sali weselnej polecam HOTEL-Pałac w Czyżowie Szlacheckim, duzo miejsca i jedzenie wysmienite, we wrzesniu 2011r. placilismy 155zl za osobe. Klimat tego miejsca jest niedoopisania, goscie byli zachwyceni i mu rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseen
Mi akurat jakaś niesamowicie duża sala wcale nie jest potrzebna bo wesele ma być na 70 osób (zapraszanych) a wiadomo, że nigdy nie jest tak że wszyscy przyjdą więc będzie koło 60 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstąpie
Mam do odstąpienia termin przyjęcia weselnego w Sandomierzu. W lipcu 2012. Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 691 359 336 e-mail: katarzyna-kli@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lz
Polecam www.dwordwikozy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panstary
...nie polecam tego miejsca na jakąkolwiek imprezę, właściciel zmienia zdanie i trudno się z nim dogadać i dlatego zrezygnowałem z tego miejsca na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina282828
nigdy,nigdy więcej ZajAZDU SANDOMIERSKIEGO.Byłam tam na komunii,stara zzieleniała wędlina,obiad okropny, po godzinie spakowalismy sie i poszlismy do domu na poczestunek.Wstyd przed goscmi,balismy sie o zdrowie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos9861
ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZMIANĄ LOKALU. JEŻELI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY KAROLINĄ , POCZĄTEK WRZEŚNIA 2012 TO ZAPRASZAM DO KONTAKTU SZANCERA@GMAIL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMENTARZ DO WPISU NINA 282828
Postanowiłem odpisać na wyżej wskazanego przeze mnie maila, gdyż poczułem się pokrzywdzony tymże wpisem. Nie przypominam sobie sytuacji, która opisuje Pani Nina, nigdy nie padły przeciwko mnie ani mojemu lokalowi podobne oskarżenia. Jest to krzywdzące i wprowadza w błąd moich klientów bądź potencjalnych klientów. Poza tym dużo do myślenia pozostawia fakt po jakim czasie wyraża Pani swoje pretensje odnośnie organizacji przyjęcia komunijnego, które odbyło się w maju ubiegłego roku. Chętnie wyjaśnię z Panią tę sprawę osobiście gdyż nie mam sobie nic do zarzucenia. Jeśli ma Pani odwagę pisać podobne kłamstwa oczerniając mnie i mój lokal, proszę o kontakt: Janusz Zybała , nr.tel: 694-731-918.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkamiko
śmiało mogę polecić: zespol MEMFIS OŻARÓW fotograf pan tomek z robimyfotografie.pl muzyka 8/10 foto 9/10 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoleeaa
Podłączam się pod ostatni wpis poprzednika. Studio neston moim zdaniem jest rowniez dobrym wyborem jesli chodzo o fotografa na slub miedzy innymi dlatego ze maja fajne zdjecia i nie duza cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stół szwedzki bez sandacza ;)
Witam, W ubiegłym roku w sierpniu mieliśmy wesele w Zajeździe Sandomierskim. Właściciel miał spory orzech do zgryzienia z nami ponieważ nie jesteśmy z Sandomierza a rodziny były z różnych stron Polski. Całą organizację powierzyliśmy Właścicielowi ( oprócz kwiatów i koloru sali) i nie zawiódł Nas. Goście wyszli najedzeni wybawieni i zachwyceni przystojnymi kelnerami :). Do dziś wspominają i uważają ze nigdy nie byli na tak dobrze zorganizowanym przyjęciu weselnym, że poprzeczka została wysoko zawieszona. Serdecznie pozdrawiamy. Jeszcze raz dziękujemy. Piszemy się na chrzciny Ci od namiotu :) No i oczywiście pozdrawiamy Ojca Tytusa i Wojtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo po ślubie- duet
hej miałam 2 tygodnie temu swoje wesele na 150 osób wiec nie należało do małych wesele miałam w duecie w Sandomierzu i gorąco polecam dlaczego? a mianowicie szukałam bardzo długo sali takiej żeby było wszystko na jednej a nie chodzenie po schodach czy kilka sal bo żeby osoby starsze które mało co już tańczą mogli swobodnie się przyglądać jak inni się bawią i tak właśnie było pełen luz na sali bardzo dużo miejsca żadnego ścisku nie było. jedzenie było bardzo dobre a to mówię gdyż moi goście bardzo chwalili i było wszystkiego pełno na stole. Że ja byłam w stresie :) więc praktycznie nic nie jadłam więc dlatego goście podchodzili do nas i sami mówili i chwalili jedzenie obsługa rewelacyjna o co bym ich nie poprosiła wszystko spełniali i nie mówię tak dlatego że ja miałam tam wesele tylko to są opinie moich gości którzy byli strasznie miło wszystkim zaskoczeni po weselu długo obierałam telefony z bardzo pozytywnymi opiniami na temat lokalu jedzenia i obsługi. Fakt może miejsce nie typowe gdyż na pks ale dla mnie ważniejsze było jedzenie i atmosfera a pani właściciel rewelacyjna kobietka każde moje dziwne wymysły realizowała bez problemu z uśmiechem KOBIETA JEDNYM SŁOWEM WSPANIAŁA. oczywiście po wesele wszystko co było mogłam zabrać do domu a nie jak w innych lokalach wszystko zostaje bo nie wolno. sala ubrana na różowo biało więc wystrój jest nowy wiec nic nie musiałam już dodawać oprócz moich wymysłów które jak mówiłam były realizowane bez przeszkód. Rozmawiałam z wieloma właścicielami różnych lokali a pani właścicielka duetów najbardziej sympatyczna i konkretna kobieta i dlatego też to spowodowało że wybrałam duet. GORĄCO POLECAM NAPRAWDĘ I DZIĘKUJE PANI WŁAŚCICIEL ZA WYTRWAŁOŚĆ ZE MNĄ I ZA TAK WSPANIALE ZORGANIZOWANIE NAM WESELA!!!! POLECAM11111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morioner
bardzo polecam grupę z Sandomierza, która organizuje atrakcje na weselach, ja osobiście wybrałem pokaz tańca z ogniem :) jako niespodzianke dla gości oraz dla mojej żony, bardzo fajny występ, pamiątka na zdjęciach oraz filmie bezcenna, z ludźmi idzie się dogadać pod każdym względem, jeszcze raz Dziękuję :) , tutaj jest ich strona internetowa www.thunder.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJAZD SANDOMIERSKI!Młoda Para
Dla tych , którzy zastanawiają się nad wyborem lokalu nie traćcie czasu!!! Polecamy polecamy i jeszcze raz polecamy !!! Ostatnio mieliśmy wesele w Zajeździe Sandomierskim (zmienili nazwę na Rezydencja Sandomierska) Nie byliśmy w życiu na takim weselu, w ciągu całej nocy ani razu nie musieliśmy o nic prosić kelnerów, wszystko pojawiało się natychmiast Jedzenie bardzo smaczne, dużo i często, Wystrój przepiękny, czuliśmy się jak w bajce i jeszcze ten nowo powstały budynek Nasi goście wyszli przejedzeni i zachwyceni lokalem oraz całą oprawą. Dziękujemy za pełen profesjonalizm od samego początku do samego końca! Polecamy www.rezydencja-sandomierska.pl Agata i Tomek 9.06.2012r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatarak
Byłam nie raz w Sarmacie http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Zespol-Dworski-Hotel-Sarmata.html i polecam, bardzo ciekawe miejsce, zwłaszcza na wesele wiosną i latem kiedy można korzystać z terenu zielonego wokół hotelu. To świetne rozwiązanie dla osób, które w rodzinie mają sporo dzieci, przy ładnej pogodzie mogą biegać i szaleć do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaaa0005
Na jakim poziomie kształtują się ceny w okol. Sandomierza? Od osoby. Napiszcie mi od - do -mniej więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
od 20zł do 2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta 01
czy koto mi cos napisze na temat Domu Weselnego Echo w Dwikozach.mam miec tam wesele ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wikta 01
Wikta 01 ale wybrałaś lokal! nie chce Cię straszyć , ale tragedia! syf, bród, smród, jedzenie ohydne, gorzej niż remiza a do tego podobno z właścicielką się nie idzie dogadać, dziwie Ci się ze wybralas ten lokal. Z tego co mi się o uszy odbiło to najlepsze lokale w okolicach Sandomierza to Karolina na Krakowskiej i Rezydencja Sandomierska w Lenarczycach, popytaj może mają jeszcze miejsca, i uciekaj z tamtąd gdzie pieprz rośnie radze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zastanawiam sie nad weselem w Rezydencji Sandomierskiej. Czy moge poprosic o opinie Na temat tego lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam rezydencję, mam bardzo dobre doświadczenia z tym lokalem, chociaż nasłuchałam się różnych głupot na ich temat, na szczęście wszystko okazało się nieprawdą. jestem zadowolona z organizacji , pomocy w przygotowaniach, poziom ekstra. podobno mają piękną tą drugą salę, ale osobiście nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWie
Szczerze polecam na organizację wesela Dwór Dwikozy. W zeszłym roku miała tam ślub moja siostra a ja byłam jej świadkową więc znam temat od podszewki. Siostra z mężem mieszkają za granicą i większość spraw związanych z weselem załatwiałam ja z rodzicami młodych. Przyznaje, że swój ślub też chciałabym tam zorganizować, ale to pewnie jeszcze za jakiś czas. Mam nadzieję, że do tego czasu utrzymają taki świetny poziom. Naprawdę wspaniałe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam zupełnie inne ( i wiem ,że nie tylko ja) odczucia odnośnie Dworu Dwikozy. Byłam tam na dwóch weselach i z przykrością muszę stwierdzić że nie widziałam takich wypasów jakie prezentują na swojej stronie, po prostu zwyczajne, przeciętne przyjęcie, nic specjalnego. Poza tym jedzenie było naprawdę niewiele jak za tak wysoką cenę, moja przyjaciółka która organizowała tam przyjęcie była trochę rozczarowana, wspominała też o opłatach dodatkowych, ale nie bardzo wiem o co chodzi. Jeśli chodzi o budynek z zewnątrz, to faktycznie ładny. Także euforia koleżanki która tak zachwala, nie jest chyba w pełni uzasadniona, chyba że zapłaciła podwójną stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiewedding
Mam pytanie do osób, które organizowały wesele w Dworze Dwikozy lub mają rozeznanie, jak przebiega współpraca z ww. obiektem. Chciałabym dowiedzieć się, czy możliwe jest wstawienie własnych alkoholi i ciast, a także czy para młoda może mieć duży wpływ na dekorację sali i stołów w dniu wesela? Mam bardzo konkretną wizję tego dnia i szukam lokalu, który by do niej jak najlepiej pasował :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś w ostatnim czasie miał może wesele (był jako gość) w Ciżemce? jakieś opinie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaroliiinnnaa89
Jestem z Sandomierza i ślub miałam w kościele św. Jakuba, a wesele w Rezydencji Sandomierskiej tu podaje link http://www.rezydencja-sandomierska.pl. Co do dalszych szczegółów to sukienkę szyłam też w Sandomierzu przy ul. 29 Listopada, a świetne zaproszenia zamówiłam w Połańcu, http://www.zaproszenia-kada.pl Tylko obrączki kupiliśmy w Krakowie, zespół Grafit był z Koprzewnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika994
Napiszcie coś więcej o REZYDENCJI SANDOMIERSKEJ. Czy jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×