Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szybkiepytanie...

Sandomierz - miał ktoś tam ślub/wesele?

Polecane posty

Gość gość
Której nowej sali? tam są 3 chyba, ta jadalna, potem jest parkiet i dalej ludzie tancza przy wejsciu tez. Bylam tam na sylwku i mi sie podobalo. Wesele tez będę tam robic. Mamy date na 12.2014. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
camilia ja tez na duzej ale w czerwcu'15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwór Dwikozy :D i wytwórnia pryt blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilia
no w tej nowo dobudowanej części, wykańczają teraz, będzie cudnie, wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak placu zabaw dla dzieci ,nie ma podjazdu dla niepełnosprawnych,ubikacje porażka dla niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa część jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, tą którą mieli do tej pory będą podobno remontować, także też będzie przystosowana, pytałam się ponieważ też będę miała jedną osobę na wózku wśród gości. biorę pod uwagę ten lokal, bardzo m się podoba, te nowe sale naprawdę robią wrażenie. jak zamówię , to napiszę coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tam będzie kilka sal?no to hujowo,bo myśleliśmy zeby tam zrobić wesele,no to lipka i trzeba szukac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.B.B
Czy ktoś był tam na weselu lub cokolwiek wie na temat Klubu Fela w Borowie (pod Sando.) ???? Jedzonko, sala, obsługa, cena itp???z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Borowie "wieś tanczy i śpiewa" poziom duetu sandomierzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepiękną mają tą nową salę w Rezydencji, też zamówiliśmy weselicho z narzeczonym na 2015 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB.....
Co do Borowa, czy mogłabyś/mógłbyś bardziej szczegółowo - "wieś tańczy i śpiewa" - dotyczy wioski, jedzenia, sali czy całego klubu Fela???z góry dzięki:) a może w Ożarowie ktoś zna jakąś fajną salkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trześni za Snd otwarli niedawno piękny lokal Karczma Jandura czy cos takiego,szukajcie w google,tam jest cudnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie ja tez szukam sali na wesele, ale (do poprzednika) byłam tam z narzeczonym w tej Jandurze, tam nic specjalnego, sala na górze taka 'góralska' (ktoś musi chcieć zrobić wesele w takim typowym lokalu) , sala ta na dole to pare punktowych światełek i jeszcze na dodatek ślisko jak diabli! poszliśmy z ciekawości bo nowy lokal ale nic mnie tam nie powaliło, tandeta taka troche i nieprzemyślane nic tam, nie jest to lokal pod wesela, raczej pod inne mniejsze imprezy, nie tak wystawne i eleganckie jak Ślub który jest raz w życu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB.....
Byłam w Borowie i niestety stwierdzam, że rzeczywiście wystrój (szczególnie z zewnątrz) dobrze oddaje formułka " wieś tańczy i śpiewa" :/ no i jestem w kropce bo planuje małe wesele na 80 osób (Rezydencja wymaga 100 osób:/) i nie wiem gdzie w okolicach Sandomierza można zrobić fajne przyjęcie z dobrym jedzeniem i elegancką salą...pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka miała w rezydencji na niecałe 100 osób i nic nie dopłacała, to chyba robią też takie, musisz dopytać, ładnie tam mają, elegancko. możesz jeszcze poszukać na Starówce jak takie małe przyjęcie, ale tam też dopytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie pisałam maila do Rezydencji i mi odpisali że robią wesela na min. 100 osób ale muszę do nich zadzwonić i się dokładnie dopytać może uzbiera mi się 90 i się zgodzą:) a jak jest z cenami w Rezydencji???orientuje się ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w Rezydencji mają dwie sale, jedną na mniejsze wesela drugą na większe, jedź tam lepiej i zapytaj, może źle zrozumiałaś, bo ja byłam tam kiedyś na weselu i też nie było za duże,tam jest ślicznie i poziom naprawdę wysoki, jedzenie bardzo dobre i obsługa miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Byłam na weselu w karolince w ostatnią sobote. Ogólnie lokal wporządku, jedzenie też mi smakowało. Minusy to to że czułam alkohol od kelnera i gdy chciałam poprosić o kieliszek do wina weszłam na kuchnię to pracownicy pili alkohol. Największą kiszkę robi właściciel lokalu który pijany chodzi po sali, pije z orkiestrą i kurwuje do okoła żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy był ktoś na weselu w Karczmie Jandura w Trześni (okolice Gorzyc) i mógłby napisać coś więcej na jej temat? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaPeksa
Byłam ostatnio na weselu w Dworze Dwikozy - fajne miejsce, godne polecenia pod warunkiem, że weźmiecie małą salę (z prawej strony). Od razu polecam świetnego fotografa fotografa - Andrzej Mirek - www.photoactions.pl - gwarantuję, że najlepszy fotograf w promieniu 200 km - niesamowicie profesjonalny, sympatyczny i przystojny ;) Pozdrawiam, Kinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wraz z Narzeczoną poszukujemy lokalu na wesele, chcę się z wami podzielić wrażeniami, Dwór napewno odpada - w Dworze byliśmy, podoba nam się ten Lokal jednak nie podoba nam się że tańce i jedzenie jest na jednej sali: po pierwsze przeszkadza to gościom siedzącym, po drugie bardzo ciasno i w związku z tym mało miejsca do tańczenia a po trzecie bardzo głośno ze względu że wszystko odbywa się na jednej sali. Jedzenie można powiedzieć nawet dobre, ale minimalne ilości wszystkiego a na stole szwedzkim po 24:00 już pustka, obsługa 'z góry' na gości patrzy, nie można o nic poprosić bo są fochy. NIE POLECAMY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchciki
z tym że w dworze jest mało jedzenia to kłamstwo i oczernianie na pewno pisze to konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina89
Witam wszystkich byłam w ostatnią sobotę na weselu koleżanki w Rezydencji Sandomierskiej i powiem wam, że ta nowa sala powala na kolana, jest bardzo duża (wesele było na około 300os, sądząc po ilości stolików) bez żadnego ścisku przy stolikach jak i na sali tanecznej, wystrój też bardzo ładny i w guście, mają przepiękne żyrandole, po prostu elegancja. Jedzenie smaczne. Kelnerzy bardzo sympatyczni, mili, pracowici i bardzo przystojni:) Mi podobało się bardzo, nie mam nic do zarzucenia temu lokalowi. Będzie to pierwszy lokal do jakiego pójdę zapytać o swoje wesel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarena77
Ja byłam bardzo zadowolona z obsługi w Rezydencji oraz Karolinie. Fotograf - bardzo profesonalny - www.gregblok.com, gosc od 12 lat robi zdjecia, nawet dla Ewy Minge, cena super i sesje 2 w cenie, dla mnie ważne były zdjęcia nie ustawiane po prostu reportaż z wesela. Nie jestem w Sandomierza, wiec szukałam przez internet, pracuje w agencji reklamowej w duzym miescie i znam sie na zdjeciach wiec polecam w 100%. Nie mieliśmy kamerzysty ale z ato ponad 3000 zdjęc. Sandomierz na nich piękny ;-)) POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basztowy - byłem, szału nie ma. We wrześniu będę w ciżemce, dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam Zajazdu Sandomierskiego (Rezydencji Sandomierskiej). Jest tam drogo, a jedzenia bardzo mało. Mało dań i bardzo małe porcje. Mam wrażenie że płaci się za firmę, a nie za jakość usług. Nie byłam jeszcze na nowej sali, ale jeśli chodzi o te małą salę to miejsce do tańczenia nie przemyślane, bo filary utrudniały taniec i zabawę. I jeszcze obskurna łazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już co jak co ale mało jedzenia i że niedobre? trochę nie chce mi się wierzyć, bo byłem na kilku imprezach tam, moi znajomi również. Chyba złośliwy ten komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Planujemy ślub w sierpniu przyszłego roku w Sandomierzu. Ja stamtąd pochodzę, ale mieszkamy w Łodzi i trudno jest nam to wszystko zorganizować, zwłaszcza, że bywamy u rodziców kilka razy w roku i to zwykle w weekendy lub święta. Mam pytanie: może któraś z Was wie, jak wysokie są całkowite koszty ślubu w parafii Podwyższenia Krzyża w S-rzu? Od kiedy pamiętam były jakieś problemy z proboszczem (zwłaszcza jeśli ktoś z parafii chciał brać ślub u Dominikanów), więc spodziewam się różnych akcji (przede wszystkim dlatego, że nie mieszkam w S-rzu od 7 lat i w przeszłości wdałam się z nim w dyskusję przy okazji załatwiania formalności związanych z pogrzebem mojej babci, co chyba zapamiętał). I jak w tej parafii wygląda sprawa nauk przedmałżeńskich, czy konieczne są tam czy można zrobić w innym mieście i tylko dostarczyć zaświadczenie. Chcielibyśmy się przygotować (przede wszystkim psychicznie) do wizyty w kancelarii parafialnej :) I kwestia druga: czy możecie polecić mi w S-rzu fryzjera, makijażystkę i kwiaciarnię? Termin niby odległy ale dobrze by było się rozejrzeć wcześniej. Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×