Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szybkiepytanie...

Sandomierz - miał ktoś tam ślub/wesele?

Polecane posty

Gość gość
od sarmaty po duet????????? oj to naprawdę duża rozbieżność tematu? nie wiem co braliście pod uwagę w takim razie jak odwiedzaliście tak skrajnie inne od siebie lokale, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, dziwne przyznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie mają w rezydencji, ja też tam zrobie moje wesele, jak w ogóle będę robić. a te gwiazdki to możecie sobie wsadzić,hahahahaha. sukienkę będę miała w gwiazdki, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina1986
A ja miałam wesele w Rezydencji Sandomierskiej i wcale nie załuje, jestem mega zadowolona, nie ma co słuchac co mowia ludzie, trzeba sprawdzic samemu, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MALWINA 1986
Malwinko jesteś zadowolona? przymierzamy się z narzeczonym właśnie do organizacji naszego przyjęcia w rezydencji, a tu takie głupoty wypisują,możesz napisać coś więcej? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia10101
czy ktoś ma do odstąpienia bądz odsprzedania termin sierpniowy w Rezydencji Sandomierskiej na tą dużą salę, bardzo mi zależy, kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś z Was na Sylwestrze w Rezydencji Sand? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechimała
ja byłem na sylwestrze w rezydencji sandomierskiej. trafiłem tam zupełnie przez przypadek, namówiony przez znajomych którzy mają tam zamówione wesele, a ponieważ lubią wszystko sprawdzać po sto razy, to pociągnęli nas za sobą. byłem pierwszy raz, sala naprawdę niesamowita, żarcie było dobre, jakieś tam wywijasy, jak to na takich imprezach bywa, wóda dobra, zespół widać i słychać ,że proffesional, stół jakichś słodkości , widziałem coś takiego pierwszy raz. osobiście nie przepadam za słodyczami i niewiele próbowałem ,ale oko cieszyło. widać że impreza pokazowa,że starają się zaimponować swoim klientom, co się chwali. ja, jako gość który zostawił tam kasę, czuję się usatysfakcjonowany.można polecić. p.s. a najbardziej podobały mi się te dwie hostessy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na Jandure w Treśni. Robimy małe wesele więc Rezydencja odpada, ale wystrój tej małej dolnej sali w Jandurze nas zachwycił, poza tym słyszeliśmy super opinię na temat organizacji i jedzenia od ludzi którzy robili już tam wesele. Powodzenia i wytrwałości dla wszystkich narzeczonych organizujących wesele!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos ma jeszcze jakąś opinię n/t Sarmaty? zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę i jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może się wypowiedzieć o co chodzi w tych ukrytych opłatach w jednym z prestiżowych lokali pod sandomierzem? Że przy końcowym rozliczeniu dochodzą jakieś kwoty, o których nic nie było mówione? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jaki lokal chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że chodzi o dwór dwikozy, ja słyszałam od kilku osób o różnych opłatach i sytuacjach, ale forum to nie jet miejsce żeby o tym pisać. myślę,że powinnaś/eś porozmawiać z osoba która zajmuje się tam przyjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos mial ostatnio wesele w Kasi w Dwikozach? Jak wygladaja tam ceny za krzeselko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że forum jest od takich rzeczy jednak :) Też o tym słyszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka robiła wesele w dworze i płacąc otrzymała szczegółowe informacje za co i ile płaci... np. ile za dania, ile za alkohol, ile za napoje itd. Wszystko opisane i podane czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z całego serca odradzam na jakiekolwiek przyjęcie "Retro'' na starówce, jeśli nie chcecie wyrzucić w błoto kasy. Rosół czuć torebką, schab tak cienki, że świat przez niego widać, porcje głodowe - wstyd przed zaproszonymi z daleka gośćmi. Obsługa nieprofesjonalna - bo to była sobota, dzień wolny, trzeba było oddawać samemu talerze, w obrusach dziury po papierosach, kieliszki do szampana różne, nie z kompletu, na ścianach rysunki, w łazience smród moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym tygodniu na weselu przyjaciela w Sandomierzu, a jako że nikomu nie chcę psuć opinii wstrzymam się od wyrażenia swojej oceny... Za to jeśli mam już kogoś chwalić, to na pewno będzie to Rezydencja Bakamus w której nocowaliśmy, piękne miejsce, bardzo wygodne łóżka, pyszne śniadanie :) Jeśli jeszcze kiedyś będę w Sandomierzu na pewno znowu tam wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nawet nie pamiętam gdzie odbyło się weselę, ale za to wiem gdzie się zatrzymałam - http://rezydencjabakamus.pl/. Świetny hotel z miłą obsługą, właściciel jest prawdziwym dżentelmenem, pomógł nam rano nawet się spakować! :) Piękne wykonany hotel (marmur, drewno, granit), smaczne jedzenie. Jedyną wadą jaka przychodzi mi do głowy jest kiepska lokalizacja, ale to da się jeszcze przeboleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfd
Rezydencja Sandomierska to klasa sama w sobie - fakt. Organizowałam swoje wesele na dużej sali, zrobiła na gościach ogromne wrażenie. I na tym kończą się superlatywy. Właścicielki to naciągary!!! Byle tylko więcej zarobić, byle na czyms oszukać!! Obsługa złodzieje. Słyszałam, że zdarzają się znikające aparaty ale w to nie wierzyłam, aż do naszego wesela. Ukradziono aparat, oczywiście obsługa nic nie wie, to na pewno nikt z obsługi - tak twierdzą właścicielki. Jedzenie smaczne, ale goście widzieli jak kucharz wynosi całe gary jedzenia do swojego samochodu. Nie liczono nas za korkowe, za krojenie ciasta, za obicia krzesełek, wszystko zgodnie z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REZYDENCJA SANDOMIERSKA
Witam serdecznie, bardzo przykro czytać nam takie komentarze jednak cóż, praca z ludżmi, która daje nam wiele radości i jest całym naszym życiem, uczy nas jednocześnie cały rozumu i pokory... Tak więc Pani Kasiu, skoro miała Pani śmiałość i odwagę wyzywać moich współpracowników od złodziei , oszustów i naciągaczy, to dlaczego nie miała Pani odwagi przedstawić się. .. My oczywiście doskonale wiemy o które przyjęcie chodzi, pracujemy już 15 lat w tej branży i gdy znajomi przeczytali nam ten komentarz od razu skojarzyliśmy go z Państwem, dlaczego? Nie będziemy zniżać się do tonu wypowiedzi posta przez Państwa napisanego, to zupełnie nie w naszym stylu... Jeśli jest Pani tak odważna bardzo prosimy, aby udzieliła Pani informacji osobom, które czytają to forum i są być może zainteresowane organizacją przyjęcia swojego życia w naszym lokalu na czym polega naciąganie ,złodziejstwo i w jakiej kwestii została Pani przez nas oszukana, bo padły tylko puste słowa ,które tak naprawdę nic nie znaczą, bardzo prosimy wyjaśnić wszystkie swoje myśli... Jeśli chodzi o kwestię aparatu fotograficznego, który zginął na Państwa przyjęciu to doskonale Państwo wiedzą ,że wzięła go osoba z Państwa gości, która zbierała "fanty" po Państwa przyjęciu, sama Pani przyznała,że "chyba wie kto to był", to tyle jeśli chodzi o nasze stanowisko w tej sprawie... Jednocześnie proszę zdawać sobie sprawę z tego iż oczerniając konkretną osobę bądż instytucję na forum internetowym, podając informacje,które są niezgodne z prawdą , nie pozostaje Pani/Państwo bezkarni, a my - ciężko pracując na swoją renomę i zaufanie naszych klientów nie pozostaniemy wobec tego obojętni, z poważaniem Janusz Zybała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona001
Dziwi mnie trochę ten komentarz i rozbieżność w nim zawarta, ktoś wyzywa właścicieli od złodziei, oszustów i naciągaczy, a jednocześnie pisze że wszystko było zgodnie z umową. Wydaje mi się że jak się coś twierdzi bądz komuś zarzuca, to trzeba to udowodnić. Nie sądzę żeby lokal takiej rangi połakomił się na aparat fotograficzny bądż "naciągał" swoich klientów, jednocześnie narażając swoją opinię, na którą pracuje latami. "Gratuluję" odwagi, na miejscu właścicieli skierowałbym sprawę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takich imprezach zawsze coś ginie, normalka. Obsługa nigdy się nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOW, ludzka zazdrość nie zna granic.. na miejscu włascicieli tez nie dałabym się tak oczerniać - powinniście oskarżyć osobę, która to pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie liczono nas za korkowe, za krojenie ciasta, za obicia krzesełek, wszystko zgodnie z umową." No to na co Was Właścicielki niby naciągnęły? Przykro coś takiego czytać, kiedy ma się tam zaplanowane wesele, więc jeśli masz im coś do zarzucenia, dlaczego nie napiszesz konkretów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy ktoś wie ile kosztuje "talerzyk" w DW "Palmas"? Mam jeszcze jedno, może niegrzeczne, pytanie (proszę o wybaczenie, ale wieki całe na żadnym weselu nie byłam): ile się teraz daje młodym w prezencie? Wiem, że to różnie i zależy, ale chodzi mi o mniej więcej. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny123
Słuchajcie ,co to w ogóle za bzdury z tym doliczaniem za jakieś "korkowe" ,krojenie ciasta ,pokrowce na krzesełka .Może nie długo ,będą doliczać za oddychanie na sali tzw.klimatyczne,hehe. Powaliło się już w główkach od dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktoś orientuje się czy w rezydencji sandomierskiej nocleg dla pary młodej jest w cenie imprezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest na pewno ja miałam w wesele w tym roku i nocleg mieliśmy za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika323
witam, byłam z narzeczonym w tym tygodniu na weselu w rezydencji, wcześniej zastanawiałam się nad dwoma lokalami, ale stawiamy jednak na rezydencję, byliśmy bardzo zadowoleni, jedzenie dobre, piękna sala, obsługa sprawna. Mieliśmy to szczęście,że byliśmy gośćmi i mogliśmy osobiście "przetestować" lokal ,mamy pozytywne ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×