Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szybkiepytanie...

Sandomierz - miał ktoś tam ślub/wesele?

Polecane posty

Gość Kasiula3213
przygotować (przede wszystkim psychicznie) do wizyty w kancelarii parafialnej usmiech.gif I kwestia druga: czy możecie polecić mi w S-rzu fryzjera, makijażystkę i kwiaciarnię? Termin niby odległy ale dobrze by było się rozejrzeć wcześniej. Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź Podwyższenie Kżyża - ok, pod warunkiem, że nie proboszcz będzie Wam udzielał ślubu :P hihi Fryzjer - na ślub najlepsza - Pani Marta - ul. żeromskiego koło szkoły ekonomicznej. Kwiaciarnia - chyba wszystkie to samo oferują bo tu nie ma co zepsuć. Fotograf - Andrzej Mirek - photoactions.pl to najlepszy w promieniu 200 km daję sobie rękę uciąć :) Ja miałam ich u siebie i naprawdę przepięknie było, gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ten komentarz o RS pisany jest nierzetelnie... ostatnio wiele znajomych mi osób, które były w tym roku tam na weselach zachwalało lokal, mówili że jedzenia jest dużo i bardzo dobre... sama mam zamówioną tam salę na 2015 rok i mi przykro czytać takie teksty, bo pojawia się we mnie nutka obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkasrz
Witam, zgadzam sie z powyższym wpisem, nie dość że nie rzetelnie to chyba z zazdrością;) Byłam w RS a z sześć razy na weselu swoich znajomych i nigdy, ani ja ani młodzi u których byłam gościem, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, obsługa ciągle ta sama, bardzo mila, grzeczna bez kaprysów i spełniająca wszelkie zachcianki nawet nie miłych gości, do tego zgodzę z się z powyższymi wpisami "bardzo przystojni kelnerzy":). Kuchnia cały czas na tym samym poziomie, bardzo smaczne i ciekawe dania, porcje podawane jak wszędzie, nie za duże nie za małe. Lokal w porównaniu do wcześniejszych wizyt zmienił sie nie do poznania, nowa sala bardzo duża, mnóstwo miejsca, wystrój rewelacja, a co najważniejsze nie zatrzymali sie w miejscu jak nie które lokale, tylko cały czas widać jakiś rozwój, co wróży im na przyszłość. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĄBEL M
z zazdrością, to na pewno,idą na przód, nie da się ukryć. jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy z narzeczoną po wstępnej rozmowie w dwóch lokalach, które braliśmy pod uwagę jako miejsca organizacji przyjęcia weselnego, skłaniamy się ku rezydencji, bardzo nam się podoba, kontakt miły , rzeczowy. z tego co widzę to większość opinii pozytywnych, pytaliśmy również znajomych, którzy mieli przyjęcie we wrześniu tego roku u nich, byli zachwyceni,żadnych zastrzeżeń, także jesteśmy dobrej myśli. powodzenia w poszukiwaniach, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś może na weselu w hotelu Anna na tej nowej sali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was bierze ślub 23.08.2014 w Podwyższenia Krzyża? Z probo rozmawialiśmy, "co łaska" to dla niego 1000 zł plus 150 na zapowiedzi :P Mam jeszcze pytanie, czy możecie polecić jakąś dobrą krawcową szyjącą sukienki, kostiumy itp w Sandomierzu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałem tylko wszystkich ostrzec przed rezydencją sandomierską tzn panem zybałą i jego córeczką....oszuści chamstwo i zdzierstwo a wiem bo sam miałem wesele kilka tygodni temu.....sala ładna to fakt ale tylko sala a jedzenie obsługa i cały pan zybała który razem ze swoją córeczką dwa dni przed weselem kiedy już nie ma czasu aby się wycofac pokazuje swoje prawdziwe ja.....ładnie pięknie cacy ale przed podpisaniem umowy a potem wyłazi chamowi słoma z butów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie może jakiegoś godnego polecenia dj'a z tych okolic ??? zależy mi na tym żeby to nie był jakiś burak, który mi się uchleje na weselu i będzie prowadził zabawy o podtekście seksualnym...pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta b
Witam serdecznie, jestem oburzona komentarzem "gościa" z 18.10. również miałam przyjęcie w rezydencji i nie spotkałam tam żadnych "chamów", wprawdzie miałam niewiele do czynienia z Panem Zybała, ponieważ ustalaliśmy tylko menu ( był to mały ale sympatyczny kontakt), resztę uzgadnialiśmy z Panią Kasią i Agnieszką, bardzo miłe ,zawsze pomocne, dostosowane do klienta, naprawdę żadnych zastrzeżeń. Widać,że wszystkim bardzo zależy aby klient był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria991
Witam, byłam na weselu w Rezydencji Sandomierskiej (jako gość), sala PRZEPIĘKNA, obsługa bardzo miła, jedzenia na stołach - STRASZNIE DUŻO !! Teraz wiem, że tylko ten lokal będę brała pod uwagę organizując swoje wesele ;)) Pozdrowienia dla kelnerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziguś
jak w ogóle można ludzi od chamów na forum wyzywać, sposób w jaki został napisany ten komentarz mówi wszystko,ale o jego autorze. Dziwię się gościowi,że zrobił wesele "temu komuś", ja bym od razu do remizy skierował, co za poziom. Współczuję obcowania z takimi klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam swoje pytanie zna ktoś jakiegoś godnego DJ-a????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.wodzirejprezenter.eu 697 678 461 , jest świetny, ładnie gra, repertuar dostosuje do gości, wspaniale bawi gości, zabawy bez żadnych podtekstów, Goście bawili się do białego rana a jak już byl koniec wesela i kończył grać to nikt nie chciał zejsc z pakietu :) będziesz zadowolona w 100% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie za info :) zadzwonię na pewno, może jeszcze ktoś zna jakiegoś fajnego Dj? tak dla porównania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma doświadczenie z Hotele Anna -Wielowieś obok Tarnobrzega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten czerwony koło cmentarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam latem w Annie, na weselu znajomych, całkiem nieźle. Jedzenie smaczne, fajny wystrój, z tym, że miałam wrażenie, że delikatnie zaniedbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamówiliśmy na przyszły rok Dwór Dwikozy, pełna kultura, jedzenie pyszne i nie miałam żadnych zastrzezen, bylam tam na 2 weselach i jednej imprezie. Obsługa bajeczna, czego niestety nie moge powiedziec o rezydencji - pozostawia wiele do życzenia, na stołach nie sprzątaja systematycznie nawet raz zapomnieli dac młodym goracego dania- byłam świadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja nie śpi, dwór dwikozy chyba sam o sobie pisze dobre komentarze,stawiając w złym świetle lokal z którym rywalizuje, ludzie opamiętajcie się, piszcie rzetelnie, a nie robicie ludziom wodę z mózgu,żeby tylko odstraszyć. nieuczciwa konkurencja?????????? wiecie co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DWÓR DWIKOZY "pełna kultura, jedzenie pyszne, obsługa bajeczna", a w REZYDENCJI wszystko bee. To w Dworze prawie jak w niebie, wybierajcie tylko Dwór ,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ludzie opamiętajcie się pierdoły piszecie o tych lokalach Dwór Dwikozy taki, a Rezydencja Sandomierska taka, wiadomo ze w dwikozach jest drożej bo to lokal który posiada trzy gwiazdki powinien być porównywany z Sarmatą bo to ta sam liga (trzy gwiazdki) a rezydencja jeżeli już to do karoliny na krakówce. Najlepiej to popytać wśród znajomych co sądzą o danym lokalu takie opinie są najlepsze I każdy wybiera tak i tak na co go stać. Bo te komentarze to widać jak na dłoni ze jeden lokal najezdza na drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwór dwikozy do sarmaty? wolne żarty, w czym niby mu dorównuje? nie zauważam punktów stycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zorientowany
prawda jest taka że każdy i tak wybiera sobie lokal który najbardziej mu się podoba, a każdy lubi co innego, lokale są różne, więc i wybór jest. Jeśli chodzi o wyższy poziom lokali z tzw gwiazdkami to często (choć nie jest to oczywiście reguła) płaci się wyższą cenę właśnie ze względu na gwiazdki, a nie na jakość świadczonych przez nie usług. nie oceniajcie rangi lokali po cenie wyjściowej za organizację przyjęcia, wiadomo,że jak ktoś chce mega imprezę to cena rośnie i trzeba za to płacić, każda atrakcja "uświetniająca" kosztuje. Także wiele zależy od grubości portfela osób organizujących, a niekoniecznie od "gwiazdek". ile osób tyle opinii, każdy lokal ma swoich zwolenników i przeciwników, to normalne, a żywa dyskusja (ta dobra i ta zła) świadczy o tym ,że lokal się liczy i budzi emocje. jest niewiele lokali "liczących" się jeśli chodzi o organizację przyjęć i żaden z nich nie jest absolutnie idealny, ani totalnie zły, także nie przesadzajcie, nie koloryzujcie, bo każdy swój rozum ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca w branży
nie zgodziłabym się ze stwierdzeniem,że rezydencja sandomierska to ta sama liga co karolina. byłam i tu i tu i uważam że istnieje bardzo dużo różnic między tymi lokalami, na korzyść tego pierwszego oczywiście. myślę,że rezydencja depcze po piętach tym wszystkim "gwiazdkom", jak tu ktoś napisał i stąd te nieprzychylne komentarze, pozdrawiam serdecznie , bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bb zgadzam się, powala wiele lokali, niech się chowają... "nie zgodziłabym się ze stwierdzeniem,że rezydencja sandomierska to ta sama liga co karolina. byłam i tu i tu i uważam że istnieje bardzo dużo różnic między tymi lokalami, na korzyść tego pierwszego oczywiście. myślę,że rezydencja depcze po piętach tym wszystkim "gwiazdkom", jak tu ktoś napisał i stąd te nieprzychylne komentarze, pozdrawiam serdecznie , bb "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patio92
Witam serdecznie, Szukając sal odwiedziliśmy:sarmatę,rezydencję sandomierską,duet,dawne alibi koło biedronki na obwodnicy,i wiele innych. Nasza decyzja padła na Kasie Dwikozy. Cena za osobę jest dużo niższa niż w innych miejscach,poza tym od każdego słyszę na temat tego lokalu same superlatywy. Oczywiście wystrój sali w Kasi to nie to samo co dwór czy rezydencja ,ale dla nas ważniejszym kryterium było dobre jedzenie :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patio92
dodam jeszcze, że poważnie rozważaliśmy wspomnianą Biedronkę, duża sala tani alkohol, ale krótkie godziny otwarcia i dosyć przypadkowe towarzystwo wybiły nam ten pomysł z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od sarmaty po duet????????? oj to naprawdę duża rozbieżność tematu? nie wiem co braliście pod uwagę w takim razie jak odwiedzaliście tak skrajnie inne od siebie lokale, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, dziwne przyznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×