Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Dzien dobry.... Wilczek..... GRATULACJE.... nie bylo to koszmarnie trudne... prawda ? Kawke... bardzo chetnie, bez mleka i z 6 lyzeczek cukru - tylko nie mieszaj bo nie lubie gdy jest za slodka. Z checia wybralbym sie dzis z Wami na bilard, lecz chyba nie zdarze na 18.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szlemik, czesc wilczek jasne ze chce kawke:) szlemikowa juz pozdrowiona od nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemik - bez podpowiedzi bym na to nie wpadła:) Kawkę już serwuję, ostrożnie, żeby się nie zamieszało:) I mam jeszcze płatki z gorzkiej czekolady do kawki:) Reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekolade w kazdej postaci i w duzej ilosci... dziekuje za kawke. szlemikowa tez Was pozdrawia.... pogoda dzis sie zlitowala i nie pada... obym nie zapeszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglia - to dziwny kraj, jezdza po lewej stronie, za to kierownice maja po prawej stronie, zamiast kilometrow maja swoje mile a zamiast metrów maja jakies jardy..... Gdzie tu sprawiedliwosc, przeciez Unia Europejska powinna im to uporzadkowac, aby wszedzie bylo tak samo.... ...tak jak nam sie tlumaczy w Polsce. A angielki jakie koszmarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... polki sa nie tylko ladniejsze, sa tez eleganckie... ....bardziej kobiece.... Tak trzymajcie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyscie szli na bilard na Wilenska, to moze juz czekalby na Was ten profesjonalny kij bilardowy. Pisze \"moze\", poniewaz termin realizacji zamowienia to 1-2 tygodnie, a minal dopiero tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek...kawka pyszna...znikam dzis troche popracowac, skoro jest szlemik to nie musze tutaj wszystkich zagadywac:) a wlasnie gdzie sie podzial v-ce prezes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu dlugo tez nie pobede, wybaczcie mi grzesznemu, but my wife is now number one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ostatni dzien w pracy przed urlopem :)) nic nie robie :)) tez porosze kawe oliweczka - i jak z jutrzejszym transportem?? w 100% pewny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiamy Was wszystkich, zyczymy grzecznych i poslusznych kul bilardowych, uwazajcie na rapiego - jego bile maja przewage liczebna o jedna sztuke. pa pa ... ...............szlemikowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapi... - kawka dla Ciebie, czekoladki również:) Usiądź wygodnie, rozgość się... Szlemik nas straszy, że możesz uciec na inny topik, więc chyba musimy Cię troszkę rozpieszczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze niech rapi sam powie jak lubi byc rozpieszczanym?>??;))) a wlasnie co z pozostalymi????moze ktos sie dzis jeszcze odezwie jezeli chodzi o dzisiejsze wyjscie:) oczywiscie oprocz nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale dzis jestem niewyspana i w ogole w ogole rapi na 99% jest transport pewny:) dzis wieczorem podam ci szczegóły co i jak;) namawiam igragitare, aby sie dzis pojawil ale jeszcze sie nie okreslil:)podobno doznal jakiejs kontuzji w swojej nowej pracy(jaK to okreslil silowni za free i jeszcze mu za to placa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie niewiem o co dokladnie chodzi...napisal mi tylko ze musi wziac kilka dni wolnego przez te kontuzje dzieki za kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jakoś dziś nie czuję się najlepiej, ale postaramy się być dziś wieczorkiem :) a jak was poznamy? i ja też zamawiam kawkę, bo w domu się skończyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc strejowa nie przejmuj sie napewno nas poznacie....poza tym w klubie sa luzy --tak bylo ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strejowa - a jaką kawkę lubisz? Na pewno się rozpoznamy:) Jak zobaczycie totalne bilardowe beztalencie - to będę ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, czyli nie jestem jedynym beztalenciem? :) a kawkę, najlepiej sypaną z mlekiem, bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz się robi:) sypana, mleczko... Strejowa, poprzednio zajęłam ostatnie miejsce:) To był mój bilardowy debiut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×