Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cześć, nie zalało mnie, ale musiałam trochę nadrobić wczorajsze lenistwo;) Czy znajdzie się dla mnie spóźniona kawka (rozpuszczalna, z ogromną ilościa mleka, bez cukru)? Niestety, środę mam zupełnie zajętą:( A tak chciałam poćwiczyć grę, żeby następnym razem nie skończyć na ostatnim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze jest kawa:) dzis ja czestuje wszystkich:) to moze przelozymy na inny dzien, ale wtedy v-ce prezes musialby znalezc dla nas czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v-ce prezesem sie nie przejmujcie, umowcie sie kiedy Wam pasuje, a ja w miare mozliwosci sie dostosuje (..lub nie:))) kurcze, w tym tygodniu jeszcze nic nie zrobilem w robocie - musze troche przypozorowac ze pracuje :)) bede za godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi - oliweczka ma rację, stanowisko zobowiązuje, trzeba się trochę poświęcić dla kariery w topikowych szeregach:) Poza tym jako zwycięzca poprzedniego turnieju mógłbyś udzielić nam korepetycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wilczek no nareszcie...juz myslalam ze cos sie stalo ze ciebie nie ma do tej pory jesli chodzi o bilardzik to ja mam po pracy wolne oprocz dzisiejszego dnia:) odpowiada mi kazdy termin od jutra do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek zaczyna mi sie urlop i planowalem wrocic do Plocka (stad pochodze). Ale zawsze moge wrocic w sobote :)). Nie mowie nie, ale 100% gwarancji nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to na pewno znajdziemy jakiś dzień:) Trzeba tylko jeszcze poszukać uczestników... Hop, hop! Gdzieście się poukrywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że rapi może się obawiać, że jak nas zbyt dobrze wytrenuje, odbierzemy mu palmę pierwszeństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi - jak już zdobędziesz pozostałe bile, zorganizujemy wielki turniej o stół:) i będziemy się później wpraszać do Ciebie na grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie rozgryzlyscie :)) teraz to nie pozostaje mi nic innego jak tylko Was wyszkolic :)) Na poczatek trzeba przeczytac ksiazke prezesa, czyli Szlemika. Lektura obowiazkowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka jest oczywiscie o bilardzie, cos w stylu \"how to do\" :)) takie tam sztuczki i kruczki gry w bilarda. Ale dla mniej cierpliwych ta pozycje mozemy pominac - prezes sie raczej nie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to kto powiedzial ze umiem grac w bilarda - mialem po prostu troche szczescia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... troche szczęścia... To zapewne przyapdek, że wygrałeś wszystkie gry:) Skromnośc jest cnotą, ale nie przesadzaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 wlasnie...co to za skromnosc???zamiast tutaj udzielac wywiadow i w ogole szalec wsrod gwiazd dzieki swojej wygranej, ty skromnie odpowiadasz ze to tylko troche szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz taki jestem, i bez przesady nie ma czym sie podniecac... a ze kiedys troche gralem to juz inna kwestia :)) dobra, wiec przy najblizszym mozliwym spotkaniu od razu przechodzimy do praktyki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×