Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

cześć cześć, witam poniedziałkowo :) a co to jest szykowane na 15.08? gdzieś jedziecie? kurczę, pogoda za oknem tylko do spania nastraja, wstawiam wodę na kawę, pisze się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc strejowa wlasnie planujemy taki maly wyjazd - chyba jednodoniowy, ale o szczegółach to raczej szlemik opowie jak wroci( a wraca 2 sierpnia):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy gdzieś się poukrywali... tylko my dzielnie na posterunku:) oliweczka, jak tam wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super...dawno sie tak nie bawialam tylko jestem zla ze rapiego zawiodlam....;(nie mialam z nim zadnego kontaktu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska kochane ! Coscie takie niezorganizowane??????????????? Powinniscie sie wszyscy powymieniac telefonami ![ ponoc mamy XXI wiek ]. Ale i tak was lubie. Chociaz nie powinnam , bo zaraz mi ukradniecie moje szczescie.......Juz sie pakuje i dzis w droge. No i oczywiscie musza byc te fanfary dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tymczasem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiekszosc nr tel \"tubylcow\" topikowych:) nawet rapiemu oferowalam ze podam nr tel oliweczki jednak on nie chcial dzwonic:( to co mamy poradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, wstał wcześniej rano, nie zaszkodzi :) I tak ma przecież urlop:) Rapi, właśnie, zaglądasz tutaj w czasie urlopu? Jak imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz uciekam do domku zycze udanego popoludnia i wieczorku wszystkim szlemik pakuj sie i wracaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie wrocilem - nie moge zbytnio pisac bo mi sie rece trzesa :)) wilczek - jutro planuje wrocic do Plocka wiec albo jutro (czyli we wtorek) podrzuce Ci spiwor (powiedz gdzie) albo w nastepnym tygodniu jak bede w Lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ona... co tutaj taka cisza i pustki???czyzby pogoda was wystraszyla?? nie wiecie co sie dzieje z igragitara???bo martwie sie o niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Rapi - spokojnie, może być przyszły tydzień. Mam nadzieję, że spało się wygodnie:) o kuźwa - jesteś boska na tej fotce! Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry, cześć i czołem wilczek - ok, podrzucę Tobie jak będę w Łodzi - pewnie koniec przyszłego tygodnia o kuzwa - co to za zdjecia i czemu ja ich jeszcze nie mam?? :)) oliweczka - spoko luzik, nic sie nie stało jak sie przejechałem autobusem dobra, zapuszczam płytkę z koncertu i idę sie pakować. Kurcze, tak zabłoconych butów i spodni dawno nie miałem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rapi...naprawde mi przykro, bo nie wiedzialam jak sie z Toba skontaktowac, skoro w klubie was nie bylo:( a dzieki temu moglbys pozniej wyjechac a nie tak wczesnie rano.... ale mysle ze dobrze sie bawiles poza tym deszczem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliweczka - nie powinno być Tobie przykro, bo jak bym chciał to bym zadzwonił. A że wczesnie wstałem to większość drogi w autobusie spałem i szybciej minęła podróż. A bawiłem sie świetnie, nawet zbytnio deszcz mi nie przeszkadzał :)) Żałuję tylko jednego - że nie pojechałem tam już w czwartek :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tego zaluje ze nie moglam byc od samego pocztaku;( a propo dzwonienia to chociaz mogles dac znac ze jedziesz autobusem.....bysmy sie tam jakos spotkali...chociaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. no w sumie to moglem zadzwonić, ale tak jakoś się wszystko szybko potoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×