Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

juz wysłalam smski do kuzwy, rapiego i wilczka, szlemikowi tez napisalam ale nie dostalam odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wyszło... Miało być --- A_C_H_O_J__PRZYGODO znowu cenzura perzsadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto jeszcze jest przy internecie, piszę więc w ciemno. Ja dziś miałem cały dzień pełne ręce roboty, ale dziewczyny na zakończenie ściągnęły mnie - nazwijmy to \"na zbiórkę\" w ogródku na Piotrkowskiej. I tam uzgodniono szczegóły jutrzejszego wyjazdu, zamiast tu na topiku. Jeśli jest ktoś chętny na jutrzejszy wyjazd, to informuje : jedziemy w dwa samochody, jest nas 6-7 osób i są jeszcze wolne miejsca w samochodzie. Kto chętny, niech się odezwie - ja tu czuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer , piszę samo \"h\" , a zapisuje się \"ch\", sprawdźcie sami---ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, czyli w ogródku dzisiaj wylądowaliście? fajnie :) ja jestem przy kompie, bo jeszcze parę rzeczy mam do zrobienia. a jutro bawcie się dobrze, a właściwie wyśmienicie :) a jak dziewczyny w szpilkach sobie radziły? (bo wcześniej na topiku trochę narzekały na obcasy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sprawdź , naprawdę śmieszna sprawa z tym ahoj, ja piszę przez samo \"h\" a tu masz. Jeśli chodzi o dziewczyny, wyglądają bosko. Chyba tak wcześnie do domu nie wrócą, jutro będą się męczyć na plaży. Ja wróciłem, bo przecież jutro prowadzą, poza tym po całym dniu pracy chcę trochę odpocząć. A z tego co się zorientowałem, to na topiku nic konkretnego nie napisały o jutrzejszym wyjeździe. Stąd ten mój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pisałeś literkę \"o\"? samo wstawia też *? a w ogóle to myślałam, że większa ekipa będzie jutro jechać, a to tylko 6-7 osób. no i jak pogoda będzie jak dziś, to tylko pozazdrościć :) ech, ta moja praca to mnie czasami dobija :( szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************* K O N K U R S *************************************** Kto znajdzie drugą taką anomalię - jak ta z ---ahoj ? Jest nagroda . ***************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałem , że będzie większa ekipa. Chęć zgłaszała uśmiechnij się... kris.... i cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mówię dobranoc. Trzeba się trochę przespać przed jutrzejszym wypadem. Solamina... Fajnie, że dziś wpadłaś \"na zbiórkę". Pierwsze lody przełamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie tych co jada i tych co zostaja :) dzieki za wczorajszy mily wieczor :) Achoj wedrowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jak dobrze wstać skoro świt....fiu...fiu solomina również dzięki za spotkanie...fajnie, że zdecydowałaś się z nami spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Solaminko, my również Ci dziękujemy, że wpadłaś:D strejowa-> Jeśli chodzi o szpilki to muszę przyznać, że nie było łatwo. Na szczęście ona..30// dzielnie prowadziła mnie pod rękę, cobym się nie przykleiła czasami do chodnika:D Wypad na miasto-rewelacja:D Zrobiliśmy sobie tzw. clubbing:D Dzięki ludziska:) I nawet awantury nie było w domu:D Nad jeziorkiem też było bardzo miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×