Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

dla mnie bylo bombowo - nic dodac nic ujac. Ale takich dni jeszcze przed nami duzo, no i moze w wiekszym gronie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris - no cos Ty, chyba ze jest cos o czym nie wiem. Napisalem tak dwuznacznie bo lubie sie droczyc z pewnymi osobami na forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale jestescie...fajnie, fajnie...to nic nie mowi. Plywaliscie ajkims sprzetem wodnym? Lezeliscie na trawie? Zrobiliscie grilla? Widzieliscie jakies fajne zwierzatko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrapanko tylko ja, kapanko tez tylko ja, grilowanko... to juz wspolnie. Wiecej nie powiem, kuzwa ma racje - trzeba przyjechac i zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może się trochę pobawimy? Zacznę pewną historyjkę, a następna osoba niech dopisze dalszy ciąg, ok?? Dawno, dawno temu, w krainie gdzie na pomarańczowym niebie świeciły dwa księżyce, żył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może coś takiego, niezbyt lotne ale może troche o nas powiedzieć (domorosły test pseudopsychologiczny): Wybierz: 1. Róże czy tulipany 2. Piwo czy wino 3. Rower czy samochód 4. Góry czy morze 5. Plaża w Egipcie czy treking na Ukrainie 6. spodnie czy spódnica 7. blondyn(ka) czy brunet(ka) 8. szpikli czy trampki 9. czerwony czy zielony 10. tańczenie czy śpiewanie :-) ja niedlugo sie zbieram, miłego popołudnia :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam, spróbuję... Tylko może proszę o wynik na maila, coby inni się mnie nie wystraszyli;) róże, wino, rower, góry, mały problem... plaża? ale nie w Egipcie, za gorąco... to może ten trekking, chociaz też wolałabym chyba inne rejony (Szkocja?), spodnie, brunet, trampki, tańczenie... I zaraz się pewnie okaże, że cierpię na depresję paranoidalno-maniakalną, a w ogóle mam zadatki na psychopatkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek, kuzwa -- nie ma sie czego bac, bo ....w tym tescie nie ma wyniku :-) Po prostu mozna zobaczyc czy sie do siebie pasuje i wybiera podobne rzeczy. To ja tez odpowiem: tulipany, piwo, rower, morze, treking, spodnie, blondyn, trampki, zielony i tanczenie :-) Jak widac z Wilczkiem mamy duzo \"punktow wspolnych\" A ten \"test\" mozecie dowolnie rozwijac, dodajac wlasne alternatywy :-) Wilczek -- no to milego wieczoru Ci zycze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem, troche zajety ale bardziej rozmazony i rozkojarzony. Echh... a do poczatku weekendu jeszcze tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×