Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Sylwia ale nie łódź uważaj ,ja tez tak zaczynałam :D ,a teraz jestem z nimi (nami ) i duchem Szlemika :D Kuźwa stanęam na siedząco i teraz nie mogę usiąść ...masz następne ćwiczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dementuję plotki: Szlemik to nie ja:D Różnimy się kilkoma szczegółami (oj, bo zrobimy konkurs...) ;) o kuźwa...-> musiałam wczoraj uciekać do lekarza, nagle i niespodziewanie, dlatego przestałam się odzywać... Do wszystkich mniej lub bardziej zainteresowanych: spotkanie nie odbyło się (przez te wizytę u lekarza), nie wiem, czy się odbędzie, jeśli nawet, to pod koniec tygodnia, ale chyba nie ma już żadnego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak powszechnie wiadomo jestem nygusem wiec cwicze na siedzaco :p tylko cos koledzy z pokoju sie dziwnie na mnie patrza :p ale beda mi jeszcze zazdroscic :)) usmiechnij sie - przeczytaj poprzednie wpisy to cos niecos sie dowiesz a teraz musze na chwile zniknac, bo juz sie kierownik krzywo na mnie patrzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chyba pisaliscie o jakims karaoke;)moze tym razem cos sie uda wykombinowac???? ona..30// i o kuzwa ja pierdziele z tego co dobrze pamietam cos o tym wspominaly moze skusicie sie w czwartek:) w klubie rif raf na roosevelta od godziny 20 rozpoczyna sie taki wieczor-jesli dobrze przeczytalam:) moglibysmy sie tam wybrac i sprobowac swoich sil co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi - myslalam o tych lydkach u ciebie w pracy, ze wspolnej palarni. chyba, ze one juz cie nie interesuja :-) kuzwa -- lydka w glowie, d*pa na boku, rożne są anomalie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, czy ten kawał z dupą na boku to tutaj opowiadałam??:D Ja też nie będę się udzielać wokalnie, jeżeli w ogóle przyjdę:D Coś mi się wydaje, że będziemy kibicować tylko uśmiechnij się i ona..30//:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie bede sie udzielac, ale w duecie z kuzwa sie moze skusze:) nie mam raczej do tego nastroju ale wyjsc gdzies moge z mila checia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, ze w czwartek gdzies idziemy??? Kuzwa -- kawalu nie opowiadalas, ale tez go znam, wlasnie dlatego go tu wkrecilam :-) Jak chcesz to go opowiedz. A cenzure to sama wprowadzilam do tego slowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) wczoraj w pracy miałam orkę, więc nic się nie udzielałam na forum. słuchajcie, my chętnie też wyjdziemy (na karaoke nie będziemy się udzielać, ze względu na brak talentu), ale jeśli spotkanie nie będzie za późno, niestety w piątek praca :( o kuźwa, ja nie znam tego kawału, opowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam talentu wokalnego, choc brak talentu to malo powiedziane w moim przypadku. Chetnie sie wybiore, ale moze sie tak zdarzyc, ze w czwartek dolacze dopiero po 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kuzwa, tez znam ta wersje, choc w mojej bylo: jaka jest NAJCZESTSZA wada postawy ....itd :-D rapi -- ale moze sie tez zdarzyc, ze dolaczysz wczesniej? to kto sie pisze na czwartek i na ktora godzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sadze ze na 20 najwczesniej moge byc:) chociaz nie obiecuje bo mamy pozegnanie kolezanki z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację stokrotko, teraz mi sie przypomniało, ze to była najczęstsza:D Co do czwartku to ja jeszcze nic nie wiem. Tylko, że skoro nikt nie zamierza śpiewać to może by pójść jednak gdzieś indziej i posiedzieć przy normalnych dźwiękach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze umowmy sie na piatek....skoro w czwartek to nie wszyscy beda mogli dluzej siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzę wam w sekrecie (tylko nikomu nie mówcie:D), że mam pewne podejrzenia co do naszego robotopika....Wydaje mi się, że na tym urlopie trafiła go strzała amora. Chyba będzie musiał nam się ze wszystkiego wytłumaczyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×