Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

kuzwa ...jak ty mozesz o czyms nie wiedziec??przeciez prezesi zawsze wiedza o wszystkim, a nawet jak nie to przeciez ostatnio mialas jednego \"tajniaka\" ktory wszystko notowal, filmowal i nagrywal:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko bede mogl to do was dolacze... a jesli chodzi o \"nagrywanie\" to przeciez teraz to jest w naszym panstwie normalne na porzadku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona - zyjemy przeciez w IV RP wiec notowanie, nagrywanie, filmoowanie nie powinny nikogo dziwic :p kuzwa - co gotujesz?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko że mój \"tajniak\" nie udostępnił mi jeszcze zdobytych informacji. Tak więc jeszcze nie odczytywałam, nie odsłuchiwałam i nie oglądałam:D Co gotuję? Hmmm....ziemniaczki z sosem myśliwskim, do tego mielone (które robię pierwszy raz w życiu) i surówka z czerwonej kapusty i jabłka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka byla pyszna :)) kur.. wlasnie sie dowiedzialem ze na jutro mam termin :p tak wiec dzisiaj kibluje w pracy, ale jutro jak wszystko pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
dzien dobry:) czesc ona..30, tez sie ciesze ze dzis ostatni dzien przed weekendem. Rapi78 czego masz dzis termin???bo odpowiedz sie cisnie mi na usta ale wole zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich hehe :)) wyrobie sie przed terminem, wiec weekend bede mial spokojny. Termin zakonczenia pewnej roboty (z mojej strony) bedzie dotrzymany, wiec bezstresowo za 7 godz. bede mogl sie cieszyc łyk..end\'em :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
czesc kuzwa czy to byl mezczyzna czy to byla kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
to rapi?szlemik?czy robotopik???bo mnie jeszcze nie widzialas to ja nie moglbym ci sie snic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuzwa - drugi raz sie nie wywiniesz. Opowiadaj co i jak sie Tobie snilo... nie ma lekko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
no w koncu o..kuzwa..ja pierdziele, ktos sie za ciebie ostro wzial, rapi 78 oby tak dalej, bo inaczej znowu sie wywinie i nie opowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuzwa, rapi i luki:) to nowy sen dzis mamy?a czy wczoraj byla ta sol o ktorej kiedys tam pisalas??? a tego nygusa to my znamy przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazyliscie ze robotopik bardzo zaniedbuje topik??? nawet wieczorami juz nic nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ona.. ja tam nie znam zadnego nygusa w naszym gronie :)) chyba ze o czyms nie wiem... hmm... zeby zawezic obszar poszukiwan, podziele sie z Wami moimi sppostrzezeniami i powiem ze na pewno nie chodzi o mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_stokrota
hej! Jak milo Was poczytac od rana, od razu humor sie poprawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
no i cisza............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×