Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ona..30 czy to spotkanie w piatek ma jakas okreslona godzine?bo ja najwczesniej moglabym dojechac do lodzi na godz 20 rapi78, rozmawialam z panem k...;)dlaczego go nie zaprosiłes na piatek?powiedzial ze najwczesniej do Łodzi mogłby dojechac na 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enowa chyba na 18:) ale to jeszcze nie zostalo ustalone:) pozniej do ciebie zadzwonie kuzwa czytaj maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
czesc jak zapisalem sie na liste tzn ze bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zapracowany i stęskniony, zaczytany i zdziwiony, że nawet we własnej dzielnicy człowiek musi być ostrożny - bo jest szpiegowany. Pozdrawiam szpiega. Są jeszcze wolne miejsca na piątek? Jeśli tak, to ja poproszę jeden normalny na 19.00, no może 19.30. To chyba nie będzie zjazd topikowy, tylko najazd topikowy. Stokrotko.... jaki wolisz kolor : czerwony czy zielony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oprócz terminu piątkowego, to ja nic nie wiem. Jak się ubrać ? Co ze sobą wziąć ? Gdzie ? I o co chodzi ? Czy znajdzie się ktoś życzliwy i odpowie mi na te i inne pytania ? ( Rozumiem SMS-kiem. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam enova - a wlasnie ze panu k.. wspominalem o tym, tylko jeszcze wtedy nie wiedzialem czy to bedzie piatek, czy sobota. Mielismy porozmawiac w srodku tyg co i jak :)) szlemik - witaj, dawno Cie tu nie bylo... ona..30// - a jak ktos nie podal maila?? To co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi ale ty sie ostatnio czepiasz;) jak ktos nie podal maila to nie idzie na impreeze--przeciez to jasne jak slonce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// - ja sie czepiam? dobrze, juz nic nie mowie, bo jeszcze mnie o agresje posadza :)) kuzwa - moglem sie tego domyslec, ze masz maile do wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi-->>etap Twojej agresji juz minal i niestety drugi raz nie mozesz byc agresywny....chyba ze poczekasz na swoja kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78, to przepraszam, ale z maila od pana k... wynikalo ze nic nie wie o imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beetty2
witam towarzycho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc beetty2 no szykuje sie szykuje;) zapisujesz sie na liste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sufler2007
Cześć.Witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sufler2007
Trafiłem tutaj dzięki betty2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Jaki tu spokój i cisza wieczorową porą ...poprostu można na topiku wypocząć :D niebieska_stokrotko....szczególne pozdrowienia dla Ciebie:) jako jedyna osoba zainteresowałaś się moim losem ;) Witam rownież nowe osoby: enowa, beety2, malwine, lukiego i suflera. Kuźwa została zgłoszona jako ochotnik...;) na koordynatora piątkowego spotkania :P więc jako jedyna udziela informacji na w/w temat. szlemik jak ten szpieg ma koszulke z napisem CBA to nawet we własnym domu trzeba uważać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×