Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam wszystkich. Dziękuję dziewczyny za informację w/s piątku. Tylko zapomniałem się zapytać : jaki strój obowiązuje? Zaznaczam - nie mam szpilek ani stringów. Ona..30//... Jeśli chodzi o mnie, to masz pełne plenipotencje. Ale zabrzmiało. No... masz pełnomocnictwo. Stokrotka... Ponawiam pytanie : czerwony czy zielony? O kuźwa.... Gdybyś nie przyszła - była by to nieodżałowana strata. Marzanna... Właśnie się ostatnio zastanawiałem, co jest powodem Twojej nieobecności. Wybacz, będę się zwracał do Ciebie po staremu. A gdzie jest Solamina ? Robotopik... Ja nie widziałem tego szpiega i nie wiem czy w ogóle miał koszulkę. Ale domyślam się - kim jest szpieg. Rapi... Dla mnie jesteś uosobieniem spokoju i opanowania. Ty nie wiesz - co to jest agresja . Pozdrawiam wszystkich pozostałych (niewymienionych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa.... Przemyśl to jeszcze raz, przecież szykuje się największy zlot topikowców. Oj... właściciel lokalu będzie biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! szlemik -- witaj :-) alez Ciebie teraz trudno spotkać na topiku. odnośnie twojego pytania to: oczywiście ZIELONY!! zielonym do góry!! :-D kuzwa -- no nie pierdziel, ze cie nie bedzie!!! robotopik -- dzieki za mile slowa :-) zainteresowalam sie bo jakos zniknales nagle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, wielka szkoda ze nie mozesz byc w piatek;((( a gdzie nygus?cos ostatnio w ogole sie nie udziela:) marzanna napisz maila do kuzwy to sie wszystkiego dowiesz:)-ona jak narazie pelni role informatora, nawet jak jej nie bedzie to misje musi dokonczyc skoro ja zaczela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniej jest organizować imprezę, na której się nie będzie:D Tak jeszcze nie miałam:D Ale owszem, wszystko doprowadzę do końca. Tak więc powtarzam jeszcze raz: ZAINTERESOWANI PIĄTKOWYM WYJŚCIEM PROSZENI SĄ O SKONTAKTOWANIE SIĘ ZE MNĄ MAILOWO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety....jak sie cos zaczyna organizowac to trzeba to dokończyc:) ja znikam do domku:) zycze wszystkim milego popoludnia i rapi...mniej agresji:) szlemiku-->>to chyba nie znasz rapiego skoro tak twierdzisz:) niebieska-->> w piatek jestesmy umowione a godzine Ci jeszcze podam kuzwa-->>czy ja tez musze wysylac Ci maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jak to nikogo nie ma....ja jestem :P :D o kuźwa nawet nie żartuj, że Cie nie bedzie w piatek....tylko usprawiedliwienie od rodziców może Cie zwolnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem :)) i nie jestem wcale (czyt. teraz) agresywny :p i kurcze... tez nie wiem czy bede mogl byc w piatek :( ale wyjasnie sie to dopiero jutro wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziny to ty kuzwa do tego nie mieszaj :p albo L4 (tylko nie jakies tam lewe), albo jestes i kropka... nawet trzy kropki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 to ja se akurat mogę załatwić:P A Ty rapi co straszysz?? Też Cię nie będzie?? Największego pijusa i nygusa??:P Ktoś Ci zaproponował bardziej zakrapianą imprezę??:P PS. Czyżby agresja przeszła na mnie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, no bez przesady... wypraszam sobie... co sobie inni o mnie pomysla... to ze Ty masz o mnie takie zdanie (zreszta z wzajemnoscia, bede zlosliwy a co...), to nie znaczy ze tak jest :)) prawda jest zupelnie inna :)) a to ze L4 mozesz zalatwic to wiem - patrz co wpisałem w nawiasie - żadnych lewych zwolnień :p i nikt mi nic nie zaproponowal - po prostu czasami tak niestety bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiec, pozostaje cały czas otwarte pytanie - czy pijus może przeoczyć tak imprezę wiedząc że nic nie ma w zanadrzu?? Pijus nie może, ale ja jak najbardziej... wiec właśnie się dowiedziałem że nie niestety nie mogę w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×