Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Teraz parę słów o turnieju. Zaproponowałem tak odległy termin, abyśmy zdołali się zorganizować i zabezpieczyć się przed innymi obowiązkami. To jest - sobota 10 listopada np. godzina 14.00 , zaraz po obiedzie. Ponadto, wcześniej trzeba będzie zarezerwować klub, aby nikt nieznany nam się nie \"plątał\". Przypomnę jest to turniej amatorski, na pierwszym turnieju parę osób grało pierwszy raz, ale bawiło się znakomicie. Opis po imprezie, można znaleźć na stronie 39 tego topiku. (Kurcze, to dawno temu.) Rozumiem, że zliczanie uczestników zostało rozpoczęte... 1-- Stokrotka.. 2-- Marior (dobrze rozumuję Stokrotko?) 3-- Szlemik ... ... Rapi.. przystojniaczku nie ma \"wstępnie\", wpisz do swojego grafiku i na topiku na 100% swój udział. W końcu bronisz tytuły mistrza topiku. Nawet złamaniem prawej ręki się nie wymigasz, bo będziesz grał lewą. Zastanawiam się czy Strejowy nie powinien grać lewą ręką ? Zapraszam chętnych do zgłaszania swojej kandydatury. Mam nadzieję, że kris... tym razem dojedzie. No i oczywiście liczę na Marzannę... Bezimienną... Paolę.... i wielu innych, którzy zapisywali się na topiku a nie mieliśmy możliwości zapoznania się. To może być całkiem niezły zjazd (najazd) topikowców. Jeśli ktoś zechce wiedzieć więcej, zapraszam na strony 30-te tego topiku gdzie jest wiele informacji o miejscu rozgrywek i nie tylko. Poza tym odpowiem na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek.. Ok. Poczekam na Twoją decyzję. W końcu się nie śpieszy. I tak bym ją zaniósł dopiero w środę/czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie dyżuruję, ale ostatnio zawiodłam z konkursem, to teraz błyskawiczny mini-turniej: kto dokona wpisu numer 4444?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola_79
Kochani Wszystkim jeszcze raz Wilekie Dzięki za miłe przyjęcie ....:) Genralnie to tak jestem z Łodzi ...z Retki ale obecnie przebywam na chwilowym zesłaniu w Chinach więc przepraszm,że się nie odezwałam ale dziadoska różnica czasu + 6 do przodu robi swoje ....hee hee Wilczek _29 maiłaś racje .....chyba dobrze wpadłam ...do Chińskiej Sekty :) to moje klimaty...:P Czasami jak niebieska _stokrotka mogę pisać bez sensu bo cierpie tu na bezsenność naszego czasu czy jakoś tak... w każdym razie szelmik na turniej się pisze chociaż u mnie to będzie barrrrdzooo moccccno amatorsko ....;) ale liczę na integracje z czlonkami topiku Wielkie buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja listy startowej na -- II Turniej Bilardowy Topiku w dniu - 10 listopada. 1-- Stokrotka.. 2-- Marior ( Stokrotko potwiedź ) 3-- Szlemik 4-- Paola... 5-- O kuźwa... 6--........... Paola... na pierwszym turnieju niektórzy uczyli się trzymać kij. Nie martw się i nie bój się nikogo. O kuźwa... A w którym rejonie teraz mieszkasz ? Stokrotka.... Dziękuję za uznanie, ukłony.. Staram się dać dobry przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** ................ O G Ł O S Z E N I E ................ ******************************************************** Przystojny z poczuciem humoru, romantyczny, wieczny optymista, lubiący dzieci i dobrą muzykę, chętnie pozna partnerkę lub partnera do wspólnej gry w szachy za pośrednictwem topiku. Koniecznie musi to być osoba uczciwa, która nie będzie korzystała z symulacji komputerowej. ********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś tu gra w brydża ? Ja już tak dłużej nie mogę, .... muszę zagrać w karty. A może kierki, kanasta.... ...albo chociaż w osła czy w durnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Oj Szlemiku to ja się nie nadaję. Ja w karty to tylko w wojne i to jeszcze wysoce nieudolnie :):) Ojciec próbował mnie kiedyś nauczyć grać w pokera, ale nic z tego... :):) W szachy też nie :( Nawet w bilarda :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... Bezimienna..... w bilarda nauczysz się w 10 minut. Bierzesz po prostu kija i celujesz w te kulki, a jak która wpadnie do dziupli - to Ty wiesz jaka to radość ? To ogólne zasady i główna taktyka, szczegóły na turnieju. A co do kart.... to szkoda, ja jestem (właściwie byłem) nałogowym karciarzem , ale - nie hazardzistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemiku ja to bardzo chętnie bym się we wszystko grać nauczyła, ale nie wiem czy taka rezolutna jestem :P:P W sumie geny mam dobre - dziadek hazardzistą był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna.... Do kart to ja nikogo nie przymuszam, ale polecam ten turniej bilardowy - świetna zabawa. Są stoliki, jest barek i zjeść też coś niecoś można. A głównie liczy się spotkanie towarzyskie. Poza tym autentycznie my gramy słabo, a niektórzy grali pierwszy raz. Nie przeszkodziło to w zabawie. Przemyśl i rozważ - zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko będę w Łodzi to oczywiście przylezę :P:P Nie myślcie sobie :):):) W końcu człowiek nigdy za stary na naukę nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to towarzystwo jeszcze nie spi?? :p :)) Chetnie Szlemiku sie z Toba zmierze kiedys w szachy, hmm... wiem jak sie poruszaja figury, a reszta to... jedna wielka improwizacja :)) jak w bilardzie :)) no i jak w zyciu :p :)). A bezimienna znowu ma racje - na nauke nigdy nie jest za pozno. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze mnie dopisac do listy bilardowej na pozycje nr 6. Chyba ze bezimienna je wczesniej zajmie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapi 🌼 Nie będziemy się o miejsce spierać :) Dam Ci pierwszeństwo pod warunkiem, że... mnie nauczysz grać :):) A co :) Załatwię prywatę :) :P Dobranoc wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bezimienna - nie musisz mi oddawac pierwszenstwa, jak to sie mowi Panie przodem :)) A umowimy sie tak ze... najpierw zagramy o piwko a pozniej naucze Cie grac :p :)) bo kurcze nie wygralem tutaj jeszcze zadnego piwka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, rapi78:) trzeba było wziąć wczoraj udział w mini-turnieju czterech czwórek;) Może byłoby piwko... Dalej taki zapracowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wilczek oj niestety tak, ale nie jest az tak zle jak myslalem :)) w sumie \'deadline\' daleko wiec nie na razie sie nie stresuje. Eh... a turniej i piwko znowu mi przeszly kolo nosa :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja się troszkę stresuję... Prawdę mówiąc jestem wściekła . Wybrałam się do salonu mojego operatora (nie polecam!) i dowiedziałam się, że duplikat karty SIM może otrzymać wyłącznie osoba, na która telefon został zerejestrowany. To znaczy - nie ja (pewnie się domyślasz, kto). Nieważne, że tamta osoba zwyczajnie ma to gdzieś, to ja jestem głównym użytkownikiem, posiadam egzemplarz umowy, znam hasło i opłacam od półtora roku rachunki Mogę co najwyżej podpisac nową umowę - na siebie. I, niestety, będę miała nowy numer:( Szlemiku - dziękuję, ale przy nowej umowie dostanę telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc stokrotka - nie no, nie jestem taki - nie biore udzialu w tym konkursie bo jest on ustawiony. Trzeba byc honorowym, a co. Dam sie wykazac innym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - nie znam odpowiedzi, więc już uważam, że pytanie jest tendencyjne:P:D Z Małachowskim mi sie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to: ustawiony? Rapi78, wiesz coś? Znasz rozwiązanie?Podpowiedz, proszę! zaraz, zaraz... nie wiem, co to jest... ale czy nie znajduje się w Płocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×