Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam w ten poranek październikowy i pomysł przesyłam nowy. Może dziś tak dla odmiany piszmy tekst rymowany. Nie jest to o_kuźwy.. rozporządzenie, lecz tylko moje głupie marzenie. Może być ciekawie i radośnie. Kochanowski przy lipie - my przy sośnie, sosna bez sensu, lecz rym trzyma i w tym też zabawa ta się ima. Zasuńmy wierszem, cóż w tym złego, może odkryjemy w sobie Słowackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kużwa... --żadne zmiany, przecież masz żywot poukładany. Masz Vice- stanowisko, choć to nie wszystko. Jesteś lubiana, po cholerę Ci jakaś zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa... natychmiast wywal takie książki., zanieś do antykwariatu - będą pieniążki. Błądzisz, ale topik Cię uratuje, a za pieniążki - piwo zafundujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do topikowców pozostałych -- nie udawajcie zapracowanych. Tylko upust fantazji dajcie, jakieś rymy wymyślajcie. Pokażcie jaka tu kultura ....słyszy mnie która? Do dzieła ruszajcie też panowie, wznieście się na wyżyny w polskiej mowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj o kuźwa -- może zmienisz zdanie.. gdy zmieni się Twoje kochanie. Tak prościej będzie niesłuchanie. Chcesz być \"przy mężu\" ? A Twoje powołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOŁ, JOŁ ale dzisiaj freestyle\'owo Jednak nie jest kolorowo Pracy sporo, nie pierdziele Nygusowanie przekladam na niedziele Ale dobra, nie zamulam Byle do czwartku i wtedy hulam Koncercik sie zbliza mili sluchacze Kogo z Was na nim zobacze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele.... alem się wystraszył i w swej ciemnocie się zaszył. Czekać niecierpliwie będę. aż właściwą wiedzę o zmianach zdobędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapi.. Jaki koncert ? Czyj, gdzie i kiedy ? napiszesz - to rozważę mój udział wtedy. A i inni może też nie wiedzą i zamyśleni przy kompie siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! ale na topiku zmiany!!! a tak zamieszal nasz szlemik kochany! do pracy zasuwac trzeba, a nie bujac w przestrzeniach nieba!!! milego dnia zycze i mam nadzieje skrycie, ze wiecej wpisow bedzie a nie sadziemy ..jak kury na grzedzie ale wyszlo ...latwo poszlo, latwo przyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemik - Otóż w czwartek w dekompresji Nikt nie podda sie depresji Ze to ostatni koncert Pidżamki Przed ostatecznym zaknieciem klamki Kto uwaznie forum czytal Ten sie napewno doczytal Kto sie na koncert wybiera I tego typu zabawe popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, dziś tu rymem gadamy, tylko czy to wytrzymamy :P Kiedyś łatwo rymem strzelałam, acz tylko jak z kumpelą gadałam. Ale żem młoda wtedy była, to i żem se radziła. Teraz jużem kobieta stateczna, do wiersza nie taka śpieszna. Stateczna, a jednak postrzelona na każde szaleństwo gotowa :P O jakim to Bracie koncercie gadacie, na który się Waść wybieracie :) Ja się na Strachy szykuję, normalnie już buty poleruję :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Stokrotko, wpisów będzie więcej. Niech się poezja obudzi w naszej duszy młodzieńczej, w końcu to topik młodych ludzi. A nie jak niektórzy topikowcy nowi. pisali ...że tu ludzie wiekowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady Rapi..- przyjacielu, wziąć udział w takiej akcji. Mam okres wyrzeczeń wielu, bo skończył mi się okres wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna... - wiedziałem, żeś zdolna do działań szalonych i w Tobie drzemie artystyczna dusza (bo przecież nikt nikogo nie zmusza). Jak Ci w klubie pozytywnie zakręconych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi, koncert powiadasz...cóż za pokusa:) Niestety zrobię wam chyba psikusa:P i nie pojawię się w dniu wskazanym bo może będę mieć inne plany A co do piątku i niespodzianki dacie radę wy nocne marki? bo po koncercie może być krucho Zebym nie musiała dać komuś w ucho Może na ona..30// więc poczekamy i wtedy wszyscy razem czadu damy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Szlemiku dziękuję, dobrze się tu czuję :) Potrzeba mi pozytywności, by przegonić chmury złości. Jakoś życie mi się komplikuje i już nad niczym nie panuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... jestem pod wielkim wrażeniem, (chyba nie głupim to było marzeniem). My tacy jesteśmy weną nadchnieni, że jutro jak ktoś tego nie zmieni - to narodzi się nowa moda i koloru w to szare życie doda. PS. Doda małą literą pisane, wszelkie podobieństwa niechciane - bo nie jestem fanem Dody dla mego życia osłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ja niestety nie bede pisala zadnymi rymami;) poprostu tutaj nie mam na to czasu, chociaz dzis pogoda nie jest za ciekawa;( tradycyjnie pozdrowienia dla wszystkich robotopiku--zdjecia robie i napewno bedzie jakas okazja zeby to wszystko poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ma nawet wizje mglistą, gdy ten pomysł wszyscy chwycą i ktoś rymem w pracy po kawie poprosi szefa/szefową łaskawie... --Mój chlebodawco kochany, wcale nie jestem zapracowany, praca działa jak narkotyk wiecznie, dołóż mi roboty - koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bezimienna niewiasto -przykro, że masz komplikacje, gdy pójdziemy kiedyś w miasto opowiesz Swoje racje. Może coś zaradzimy, choć nie mam pewności ale na pewno będzie więcej pozytywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to ja widzę, Ona..30-ści, z Londynu przesyła nowe wieści. Lecz ten dialekt niezrozumiały, chyba angielski.. Nie ma to jak nasz język topikowo-anielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byśmy konkurs dali Coby ludzie tu nie spali? Treść konkursu następuje (niech się nikt nie denerwuje Ktoś na pewno go odgadnie I nagroda jakaś wpadnie) Cytat będzie to z piosenki Z jakiej? Czyjej? Kto odgadnie ten jest Wielki:) \"kto cwaniakiem pod spódnicą znajdzie czego szuka mak w popiele szczęście w kartach w pustej dłoni dukat kto naiwny niech mu sprytnie dziewki nadstawiają zardzewiały pas u cnoty i klucz jeśli mają \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, trochę dziś narozrabiałem, lecz nic złego zrobić nie chciałem. Ale nastała najwyższa pora na matematycznego potwora, aby do młodzieży swej powrócił i ich twórczo pobudził. I tak : tworzyłem i pisałem razem z Wami, a teraz : twórzcie i piszcie sobie sami. Lecz będę Tęsknił bardzo za Wami - ale tylko między lekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×