Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

robotopik -- wniosek jak najbardziej popieram!! Honorowy tytul Vice Prezes Topiku Chinskiej Sekty :-D kuzwa -- moze zajrzysz tutaj przez jakas kafejke internetowa? Ona 30 nadaje z Londynu a ty chyba na ksiezyc sie nie wybierasz ?! wilczek -- i jak piatkowa imprezka?? rapi -- chlopie, Ty zyjesz? Mam nadzieje, ze to nie ciebie w czwartek wilczek tak pogryzla :-D ona, szlemik, solamina, strejowa, marzanna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zyje i to nie ja zostalem pogryziony :)) tylko zarobiony jestem :(( kuzwa - a to gdzie Cie wywialo?? enova - bylas na koncercie??? I czemu masz ciagle wylaczony telefon?? Pytam, bo pewien osobnik sie lekko stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim. I witam gorąco Ciebie Stokrotko, z nadzieją, że zaprowadzisz tu jakiś porządek. Ja pogrążony jestem w nieodżałowanym smutku, jak dowiedziałem się, że kuźwa spierdzieliła. Ja wiem, to nie jej wina. Siły wyższe, ...itp... Wilczek.... Odpowiedz, czy chcesz mój telefon za 50 zł. Ja mam nowy i \"stary\" planuje sprzedać a w punkcie zak/sprzed proponowali mi właśnie 50zl. Jest to Sony Ericsson T230, bez aparatu foto ale całkiem przyzwoity. Liczy sobie dwa lata, tyle-ile trwała umowa z Erą. Jeśli chcesz, to daj znać. Ja ciągle jestem w terenie - to mogę Ci go gdzieś podwieźć. A zatem usługa z \"dostawą do domu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Stokrotko, będzie smutno. Co tam.... już jest smutno. ....O KUŹWA....WRACAJ...!!!!!!! Ja rozumiem, minuta ciszy...itd... Ale minuta już dawno minęła !!!! Topikowcy...nie opierdzielać się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja również się z Wami pożegnam,było mi miło ale ..... cieszę się że powstała tak fajna i zaprzyjaźniona grupka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, cóż to za pożegnania? Wykluczone! Chyba osobiście zaprowadzę o kuźwę... do kafejki:) Solamina, co się stało? Robotopiku, dziękuję za wyrazy współczucia..:) Stokrotka - zdecydowanie zaprzeczam, jakobym pogryzła rapiego78. Zresztą, czy wygląda on na kogoś, kto tak po prostu dałby sie pogryźć?;) Imprezka w piątek była udana:) Szlemiku, bardzo dziękuję za propozycję, odpowiem dziś wieczorem, ponieważ wcześniej sprawdzam u operatora, jaką mają dla mnie propozycję (ponoć jakąś mają)... Ona...30// - opowiedz wreszcie, jak się bawisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienna --- aaaaaaaaaaaaaaa, zapomnilam o Tobie :-( ale to dlatego, ze ostatnio tak malo tu bywasz! Bardzo prosze sie wiecej udzielac!! Teraz gdy nie ma vice 😭 sami musimy sobie radzic!!! ale sie nie damy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bezimienna, fakt rzadko do nas zaglądasz. Wilczek... Ok. Czekam do jutra rano na odpowiedź. A nawet jak załatwisz u operatora aparat, to w Twoim przypadku nie zaszkodzi mieć dwie komórki. Druga - tak na wszelki wypadek, jakbyś zgubiła pierwszą. Wybacz ale zauważyłem, że Ty często gubisz komórki. Zastanawiam się, może którejś soboty zorganizować \" II Topikowy Turniej w Bilard \". Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemiku, komórkę utraciłam po raz pierwszy... Czasami mi szwankowała, ale to wciąż był ten sam aparat... Od prawie dwóch lat... Byłam do niego bardzo przywiązana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ze kolejne zmiany na topiku??? to kto teraz zastepuje kuzwe??czyzby stokrotka???czy zrobiliscie juz wybory???? wilczku zaprowadz kuzwe od czasu do czasu do kafejki, bo przeciez tak nie moze byc zeby jej tutaj nie bylo rapi, enowa jest u mnie od wczoraj i nie chce nikomu nabijac tel i dlatego ma wylaczony, ale robota sie robi, wracamy dopiero 29 pazdziernika/troche przedluzone wakacje) bezimienna, malo sie tutaj udzielasz, dlatego o tobie nie pamietamy, tak czesto robotopiku, londyn jest super, warto tutaj przyjechac, nawet na troche szlemiku, jesli nie bedzie wyborów vice to musisz sam kogos wyznaczyc na swojego zastepce solamina a co z toba sie dzieje ze sie zegnasz z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ona...30// zaprowadzę, zaprowadzę... Nie ucieknie mi na pewno;) Szlemik - bilard? Oczywiście, tylko nie mogę w sobotę... Bedę w Krakowie, a w przyszłym tygodniu - Wrocław... Czy możecie mi powiedzieć, gdzie powinnam się udać (adres delegatury UM...), żeby dopisać się do stałego rejestru wyborców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola _79
Hejka:D Fajna Ekipa .....jes miejsce dla jeszcze jednej ziomalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie Żuczki, jak nastaje jesień, to ja często w góry uciekam stąd te moje rzadkie tutaj wizyty :) Ale że na razie przede mną tydzień pracy - będę zaglądała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczku 🌼 ta moja stopka to taka afirmacja o lepszą pracę :DKocham to, co robię - jestem pracownikiem socjalnym w szpitalu, ale wiadomo jak to w służbie zdrowia... Zreszta ta moja posada cos chyba ledwo sie trzyma już... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola _79
Wilczek_29 Dzięki za cieplutkie przyjęcie....już się rozsiadam i wlączam do dyskusji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola _79
Kurczę widzę że większość jak ja na obczyźnie ale tylko przez troszke ...wracam na wybory ....punkt 1.00 jestem w Łodzi aby nad ranem wypełnić obywatelski obowiązek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, co tu się dzieje, tylko parę dni mnie nie było a tu wszyscy się żegnają. proszę o spokój, kuźwa, czy Ty przeprowadzasz się daleko hen hen gdzie nie ma internetu i telefonów? szlemiku, co do turnieju bilardowego, możnaby spróbować się zmierzyć :) witaj paola :) a ja dziś byłam na kolejnej rozmowie o pracę, powiem wam, że zaczyna mnie to już męczyć, gadają gadają, uśmiechy i całuski a potem g... z tego wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór . Ona..30// Ty to masz fajnie. Co na to łódzki świat nauki ? A byłaś już na wielkim \"kole\" ? Paola... Witaj, zapraszamy. Im nas więcej - tym weselej. Zaraz... Ty też gdzieś w świecie ? Strejowa.. Nigdy nie trać nadziei, to tylko kwestia czasu. A oni się uśmiechają - bo chcą być mili, taka teraz moda. Jeśli chodzi o turniej bilardowy, rzuciłem hasło - ale myślę o sobocie, nie najbliższej - tylko za 2, 3 czy też 4 tygodnie - aby na spokojnie uzgodnić termin i uwzględnić go w kalendarzu. Moja propozycja - 10 listopada, w wigilie Święta Niepodległości. A zatem jest też druga okoliczność. Pamiętajcie, że wcześniej muszę zarezerwować klub - aby cały był nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paola. milo cie widziec tutaj i mysle ze czesciej bedziesz zagladac bezimienna ja tez uwielbiam gory szelmiku jesli ci chodzi o oko londynu to juz tam bylam dwukrotnie jutro jedziemy szukac zerowego poludnika, jesli chodzi o swiat nauki to i tak jestem od jutra na zwolnieniu chorobowym- angina mnie dopadla;( wilczku, chyba musisz przejac rzady kuzwy na czas jej nieobecnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cos ostatnio zapracowany jestem dlatego sporadycznie tutaj zagladam. No coz, jest czas nygsowania i jest tez czas intesywnej pracy. Rownowaga musi byc :)) szlemik - co do turnieju to sie wstepnie pisze :)) Moge przyniesc zapasowa bile :)) wilczek - jak zyjemy po weekendzie?? :)) Jesli chodzi o wybor vice to oddaje na Ciebie swoj glos :)) ona..30 - pozdrowienia z Polski. Rowniez dla enovej. Dobrze ze robota sie robi bo pewien osobnik byl juz wystrachany. Hmmm... chyba ciagle jest... strejowa - nie ma czym sie lamac. Znam to z wlasnej autopsji. Wiesz na ilu ja rozmowach bylem (choc bylo to dawno temu) i wiem ze lepiej dluzej poszukac i znalesc cos ciekawego niz sie w cos wpierdzielic :)) No i bede trzymał kciuki na kolejnej rozmowie :)) Bezimiena - grunt to pozytywne myslenie i tak trzymac tzn. tak jak masz napisane w stopce :)) Paola_79 - witaj w sekcie :)) teraz to juz przepadlas :P uff... ale sie rozpisalem :)) Nie przynudzam juz i uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! po pierwsze -- dobrego, slonecznego dnia Wam zycze!!! u mnie tez zaszly male zmiany bo dziecko wrocilo ze wsi i teraz codziennie kursujemy rano z Retkini na Widzew, a po poludniu - w przeciwna strone. Poza tym dziecko budzi sie w nocy co kilka godzin, wiec nie musze dodawac, ze niedlugo zaczne na rzesach chodzic :-) Musicie mi wiec wybaczyc jesli moje posty beda bez sensu :-) Paola -- witaj na topiku!! Jak widzisz, nie wazne co sie pisze, wazne zeby bylo duzo!! :-) Mam nadzieje, ze bedziesz wyrabiac dzienna norme :-D Napisz cos wiecej o sobie, gdzie jestes, co lubisz robic, itd. Bezimienna -- ale Ci dobrze!! Fajnie tak wyrwac sie w gory na pare dni. A w jakich bylas ostatnio?? szlemik -- turniej 10 listopada??? Jej, to praiwe wicznosc :-D Ale ok, bardzo fajnie. Nie wiem czy zauwazylaes ale jestes mistrzem w organizacji nam niebanalnych rozrywek. Tak trzymaj!!! Co do przejecia funkcji vice to glosuje na wilczka ! wilczek -- i jak sprawa z telefonem?? Wyjasnilo sie cos??? Masz juz nowy?? A dzwonilas po koncercie do organizatorow??, moze znalezli chociaz twoja bluze?? (wiecie, ja kiedys znalazlam na koncercie dokumenty, komorke, itd, po prostu dziewczynie sie wszystko wysypalo z torebki. cala znaleziona zawartosc oddalam organizatorom). ona -- pozdrowienia!! solamina -- wracaj!! strejowa -- trzymam kciuki za twoje rozmowy i ich efekt! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy ❤️ Cieżko zawlec i zmusić ciało i umysł do pracy, gdy głowa wciąż jeszcze w górach :):) Ona... a Ty jakie góry kochasz najbardziej?:) Ja jestem zdecydowaną miłośniczką Świętokrzyskich :) Postanowiłam sobie nawet swego czasu, kiedy pojechałam tam po raz pierwszy - czyli jakieś 15 lat temu :P - że będę tam kiedyś mieszkała :):) Choćby na starość, ale będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieło mnie Strejowa - ja całkiem niedawno tak chodziłam na rozmowy. Były uśmiechy, gładkie słówka, uściski dłoni i... za przeproszeniem gówno z tego wychodziło. Trzeba sie oblec w pancerz dystansu - wtedy można jakoś przetrwać. Zobaczysz... praca przyjdzie wtedy, kiedy nie będziesz się tego spodziewać - życie jest przewtorne:) Rapi - pozytywne myślenie to u mnie nowość, więc pewnie jeszcze nie raz zwątpię i popatrzę na świat w czarnych barwach, ale staram się :P Stokrotka 🌼 oczywiście byłam w Świętokrzyskich :):) A Ty na ten Widzew to w jakich okolicach jeździsz?:) To moja dzielnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, członkowie Chińskiej Sekty:) o kuźwa...- Ty żyjesz!!!!:D:D:D szlemiku, niestety, wczoraj przetrzymali mnie w pracy i nie dotarłam na czs do salonu:( Ale dzisiaj wybieram się tam bezwzględnie... ona...30// - jak widać, o kuźwa jest obecna:) chyba nie trzeba przejmowac jej obowiązków... ja też choruję, zresztą nawet mój zwierzak ma katar:( rapi78 - weekend był udany, acz nieco kontrowersyjny;) niestety, nie wszyscy chcieli się ze mną bawić😭, ale inni nie zawiedli;)dziękuję za głosowanie na mnie, ale chyba nie spełniam kryteriów, jesli chodzi o pełnienie tej funkcji... Brakuje mi tej uroczej agresywności poprzednich vice:P:D niebieska_stokrotka - dziękuję za radę, zadzwonię... Może rzeczywiście odzyskam bluzę... bezimienna - a lubisz skałki? robotopiku, informuję, że tzw. siostra wilczka już wyjechała, a raczej wyleciała;) Chyba się cieszy, na pewno dziękuje za pozdrowienia:) strejowa- nie przejmuj się! Przeszłam w swoim życiu kilkadziesiąt rozmów... Każda jest jakimś doświadczeniem, a później przychodzi niezgorszy efekt:) marzanna... - wciąż mam Twoje korki;) paola... - jesteś z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. o kuźwa..... I jak Ci teraz bez nas ? Smutno pewnie ? Załatw sobie jak najszybciej internet i wracaj. Stokrotka... Moje dziecko też się budziło w nocy, a to dlatego, że za głośno chrapałem. Bezimienna... Też uwielbiam góry i las. Od dłuższego czasu mnie nosi w Świętokrzyskie - bo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×