Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Czesc :) ona...koniecznie rob zdjecia, poogladmy sobie jak bedzie okazja. Chociaz zdjecia nigdy nie oddadza rzeczywistosci...:( kuzwa...chyba nie obcielas wlasow na lyso ?? ;) :P ja tez mam nadzieje, ze nadejda zmiany po 21 pazdziernika.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem :):) Wilczku - dziękuję 🌼 Wreszcie wiem, co Droga Koleżanka wygrała - moja ciekawość została zaspokojona wreszcie - co za błogie uczucie :):) Ufffffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa -- ojej, to bardzo niedobrze, ze nasza vice tak niedomaga! Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz lepiej 🌻 Aaa... a zmiany moze sa zwiazane z lektura o ktorej ostanio mowilysmy?? Niestety jestem tak ostatnio zalatana, ze nie mialam czasu o tym pomyslec :-( robotopik -- no wiedzialam ze 21 pazdziernika z czyms mi sie kojarzy :-D bezimienna- -- ciekawosc to 1-szy stopien do piekla. Uwazaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka:D Tak, masz rację, zmiany spowodowane lekturą:D Ale i nie tylko:) Moje kochanie też maczało w tym palce:D A tak w ogóle moje kochanie dostało się do pewnego konkursu:D Spośród ponad 400-stu osób zakwalifikowało się 50 z haczykiem:D Jestem z niego dumna:D No ale co to dla niego-pestka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kuzwa -- no to gratulacje dla kochania!! :-) Mam nadzieje, ze mu pojdzie jeszcze lepiej. Ale mysle, ze wygranie konkursu nie wiaze sie....z permanentna emigracja z naszej pieknej ojczyzny....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, czyli taka \"lokalna\" emigracja :-D No to spoko, bo juz myslalam, ze gdzies dalej. To pewnie duze miasto, a pozostale porocz Lodzi moga byc tylko fajniejsze :-) i podobno nawet Wa-wa da sie polubic :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, że się wtrącę? :):) Jako warszawianka przez 3 lata zaświadczam, iż da się to miasto lubić, a nawet w nim żyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×