Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

NAjwspanialsze kolezanki, przystojni koledzy! Opuszczam juz niedlugo mury mojej wymarzonej i niepowtarzalnej, satysfakcjonujacej pracy i udaje sie do mojego cieplego, przytulego i kochanego domu. milego popoludnia Wam zycze, pelnego wspanialych niespodzianek!! (widzicie, nawet sie przejasnilo od tych naszych pozytywow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mili topikowicze kuzwa, wczoraj niestety pozno wrocilam, bo zwiedzalam londynskie puby i dlatego nie zdazylam nic Ci napisac rapi, a ty dlaczego nie przyznales sie do wczorajszego dnia?? niebieska, tzn ze na turnieju bedziesz ze baby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was również. Och... baśniowa Stokrotko... dająca natchnienie poetom, postaraj się w/s juniora - bo była by to strata spora. O kuźwa... Dziękuję za wtajemniczenie mnie. Ależ jestem ciekawy efektu - a jest on pewnie piorunujący. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ona... Jeszcze nie masz dosyć angoli ? Wracaj, widzisz jak tu wspaniale, ślicznie i w ogóle... Mam nadzieję, że jesteś już w pełni sił i nic Ci nie dokucza. Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wspaniali, kochani, cudowni, najlepsi forumowicze:) rozglądam się właśnie za jakąś fascynującą, wspaniałą, świetnie płatną pracą, bo mój światły umysł nudzi się już trochę w obecnym miejscu;) a dzisiaj koncercik:) Idę bez telefonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moich ulubionych kafeteriuszy:D wilczku-> cóż to za koncercik dzisiaj się odbywa??:D Ja też szukam pracy ale jakoś znaleźć nie mogę:( Dzisiaj zadzwoniła do mnie kobieta, umówiłam się na rozmowę, ale już wybrzydzam, że jeśli mnie przyjmą to w niedzielę też trzeba będzie pracować😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kto dzis wybiera sie na koncert? kuzwa nie mam tutaj tego pliku z twoja praca i dlatego nie moge nic napisac przeslij mi jeszcze raz ale nie obiecuje ze napewno napisze a tak w ogole to szkole sie tutaj jezeli chodzi o bilard i lotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie...promotorka mnie wykończy:( Już mi mówiła, ze praca dobra, że mi zatwierdzi a tu znów tysiąc poprawek😭I oczywiście, stara śpiewka, historii za mało😭😭😭 Idę się zastrzelić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// - dzieki za pamiec, ale wczorajszy dzien byl jak kazdy inny. No, moze tylko wiecej cukierkow zjadlem :)):)) kuzwa - wspolczuje promotorki. Zeby sie do historii czepiac... wilczek - udanego koncertu :)) i dobry pomysl, zeby telefon zostawic w domu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// - cukierki byly w srode, ale cos niecos dla Was zostawilem. Tylko ciekawe czy wytrzymaja do najblizszego spotkania... kuzwa - i jak idzie nanoszenie poprawek??? wilczek - jak koncert? Cala i zdrowa wrocilas do domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wspaniali!! rapi -- spoznione zyczenia imieninowe!! :-) kuzwa -- wspolczuje tej pani :-O chyba juz powinna doc sobie spokoj a nie cie tak gnebic, a jesli juz gnebi to chociaz konstruktywnie... ona -- a kiedy ty wracasz, slonko? Mam nadzieje, ze urzadzisz jakis \"wieczor brytyjski\" po powrocie :-D wilczek -- i jak wrazenia po koncercie??? mam nadzieje, ze tym razem obylo sie bez strat :-D szlemik -- w sprawie 10 listopada to wiesz jak wyglada sytuacja. Postaram sie komus dziecko podrzucic ale nie obiecuje, ze sie uda. a jak tam inne nasze kwiatuszki?? bezimienna, marzanna, solamina, strejowa, paola, robotopik i inni...zyjecie?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Koncert wspaniały, pierwszy raz słyszałam Armię w wersji akustycznej:) Dziękuję wszystkim za troskę, bluza przetrwała, miałam skutecznego ochroniarza;), niestety, tylko na gościnnych występach, więc casting trwa:D Mniam, mniam, szykują się cukierki? Rapi78, przypadkiem ich teraz nie podjadaj:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczor brytyjski to moze byc tylko w UK;) zatem zapraszam tutaj wilczku a co to za ochroniarz? rapi, to postaraj sie nie zjesc wszystkich;), a poza tym turniej turniejem a zawsze mozna sie wczesniej spotkac, tym bardziej ze mnie raczej na turnieju nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochani i przewspaniali topikowicze :) kuźwa, super pomysł na zadanie tygodniowe, ale w sumie czego się spodziewać po jakże pomysłowej i błyskotliwej vice :) ostatnio mało się udzielam, bo i mało czasu i jeszcze przeziębienie się przypałętało i weny nie było. ale obiecuję poprawę. ona, jak to Cię nie będzie na turnieju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moi błyskotliwi forumowicze:D Co tak cicho siedzicie??:D Ja siedzę i ostro poprawiam pracę ale porcja nowych wiadomości o mojej pani promotor po prostu mnie dobija:o Mój znajomy już miał jej oddawać jej zbindowaną pracę a ta wyskoczyła dzisiaj, że ma cały rozdział źle:o No co za baba, szok!!! Wesprzyjcie jakoś😭 Dobrze, że czas jest do końca grudnia. W poniedziałek zanoszę kolejne podanie o przedłużenie terminu:o Dobra, idę dalej się męczyć i rozszyfrowywać lekarskie pismo mojej pani doktor:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Fajnie że taki topic jest, przeprowadziałm się rok temu do Łodzi, nie znam tu za wielu osób z chęcią poznałabym kogoś miłęgo choćby i na forum :-) jak wams ię żyje w tym smutnym mieście :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankha74a - a kto powiedzial ze to miasto jest smutne. Klimat tworza ludzie a nie budynki. Oprawa jest dobra, ale dla turystow :) W sumie to niewazne gdzie, wazne z kim :)) PS. Czekam na relacje z dzisiejszego koncertu Kultu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie się wydaje to miasto bardzo smutne i ponure :-( Ja się tu urodziłam, wychowałam, ale potem mieszkałam w calej Polsce teraz znów tu jestem! czy to znaczy że Kult był dziś? ja myślałam że jakoś w listopadzie będzie i badrzo chciałam pójsc choć nie miałabym z kim, ale poszłabym sama :-) kto był na Kulcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... ja sie tu nie urodzilem, wyemigrowalem, ale i tak wole Lodz od np.Warszawki. A Kult byl, generalnie to jest teraz, ale w sumie to nie pierwszy i nie ostatni koncert w Lodzi. A kto byl na Kulcie mam nadzieje ze sie jutro ujawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×