Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Faktycznie cisza. Ona..30// Witaj w kraju. Jak było za trochę mniejszą wodą. Opowiedz chociaż jakąś komiczną historię, która Ci utkwiła w pamięci. Albo czy przeżyłaś tam jakiś horror? No przecież - nie powiesz, że było nudno. Niech choć trochę posmakujemy Twojego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona..., oj, wytłumacz się natychmiast! Jakie \"na stałe\"? Coś mi się wydaje, że to Ciebie trzeba było wczoraj opierdzielić, nie mnie:P:D Kuźwa, zrobiłaś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich topikowiczow czyli tydzien pieknych slowek juz minal a marzanna nic nie napisala na swoj temat? co u was slychac /???jak przygotowania do turnieju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.... co tu się dzieje..... Ona...30// U Ciebie też zmiany i to jakie radykalne. Czy to z przyczyny pracy, czy pewnego anglika - takie postanowienie ? O kuźwa.... Co za Dania....? Ja za Wami już nie nadążam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, marzannie też należy się opierdziel:D Podczas tygodnia Narcyza napisała (o ile się nie mylę, a mylę się bardzo rzadko:P ) jedno zdanie!!! Tak być nie może!!:) szlemiku-> ja jutro wybywam do Danii:D Ale nie martw się, wrócę żeby wszystkich poopierdzielać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj /oliweczka/ Do turnieju nie trzeba już nic przygotowywać, jest termin, lokal, lista startowa... tylko na tej liście nie ma Ciebie. Jeśli masz ochotę, będzie nam bardzo milo, ale musisz się zadeklarować - czy będziesz na turnieju. Może Igragitara też miałby ochotę, a Ty chyba masz z nim kontakt. W każdym razie lista otwarta a szczegóły parę stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa.... Ty mi zawał serca wywołasz. Ja poprzestanę na straszeniu uczniów, poza tym dziś w nocy jadę do stolicy ..... a co. Kolejny dobry uczynek, tam na górze na pewno ktoś to liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie bijcie. Wiem tydzień narcyza był bla mnie, ale mi jakoś ostatnio ciężko się do kompa dobrać. I tak wiecie,że nie ma wspanialszej marudy niż ja:P 👄całej sekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmiany zmiany....i wydaje mi sie ze na lepsze:) a z jakiego powodu to szlemiku niech pozostanie moja slodka tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa... - no, no, nieźle:D a straszyć dzisiaj mogę, po całym dniu pracy na pewno nie będę potrzebowała charakteryzacji:P:) Szlemiku, czy to oznacza, że jesteś srogi i wymagający? Marzanna - to może teraz Tydzien Narcyza tylko dla Ciebie? Masz szansę się zrehabilitować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... Ech... długi weekend... będzie tu cicho i spokojnie. Przypominam, że 10 listopada organizujemy II Topikowy Turniej w Bilarda. Przypominam również listę startową.... 1-- Stokrotka.... 2-- Szlemik 3-- Paola.... 4--O kuźwa... 5-- Bezimienna.... 6-- Rapi... 7-- Wilczek... 8-- Strejowa... 9-- Strejowy... Nie ma na liście Mariora - niestety pracuje. Jeżeli ktoś nie mógł by uczestniczyć w turnieju bardzo proszę o jak najszybsza informacje o tym fakcie. Oczywiście lista jest otwarta i kto chętny, a jeszcze się nie zapisał - to proszę o deklaracje. Strejowa... Tęsknisz za Warszawą ? Czyżbyś tam mieszkała ? Mnie Wa-wa nie przypadła do gustu - może dlatego, że spotykałem tam mało serdecznych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cale pustkowie szlemiku czy to znaczy ze nikogo tutaj teraz nie bedzie? to w takim razie udanego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×