Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

o kuźwa...-> egzamin! Oj, chyba vice powinna postawić piwko:D albo 2:D Dla ona...30//(onej...30//?) oczywiście:D Gwoli ścisłości: ona...30// - czy należy odmieniać twój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz....nadal nie rozumiem:o No wiem, że egzamin, ale jaki do cholery??? Dzisiaj sprawdzałam specjalnie dla ona..30// salę, w której ma się ten egzamin odbyć, ale to był egzamin WSTĘPNY:o No, chyba, że sprawdziłam nie to co trzeba:o wilczku, proszę o wyjaśnienia mailem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona..30// napisala \"hej wam wszystkim jestem na moment i zaraz znikam bo jutro mam egzamin a jeszcze nic sobie nie przypomnialam\" to ja trzymam kciuki na wszelkij słuczaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze policzyłam to wyrobiłam już dzienny przydział :D Oznacza to, ze mogę teraz już spokojnie zacząć upijać się na smutno:) Zapuszczam sobie Hed Kandi a z wami się żegnam na dzisiaj:) Miłego wieczorku i weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, choć pewnie nikogo tu już nie ma. Ja niestety , znowu cały dzień na wybiegu - dlatego mnie nie było. Poniedziałku nie trzeba się bać. Mam nadzieję, że będzie ciekawie, podpowiem - iż nie planuję żadnych kalamburów ani piosenek. Zabawę planuję rozpocząć o 11.00 - tak, aby każdy zdążył się wyspać, wypić kawę i ewentualnie wykonać dzienną normę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak miło jest pośmiać się od rana . Marzanna..... - wejście super, to się nazywa poczucie humoru. Niestety sobota (jak i niedziela) to trudne dni do pełnienia dyżuru, mało odwiedzających. Okazuje się bowiem, że..... NAJWIĘCEJ WOLNEGO CZASU MAMY W PRACY ! ! ! I w pracy właśnie bawimy się w internecie, dlatego się pytam... ....Kto w takim razie pracuje na ten zbliżający się dobrobyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ty pracujesz rzetelnie, a szefom na tej serwetce postaw mały kwiatek w doniczce - pewnie się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szlemik. 🖐️ Marzanna. hehe fajny pomysł z kwiatkiem:D, ale chyba nie przejdzie. Marzanna co słychać? robie porządki:( a na obiad będzie tarta z warzywami:D no to smacznego. uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjopatka.... i marzanna.... Macie fajnie, Was jest dwie - to nie jest Wam tak smutno, jedna drugiej pomoże..... jedna drugą zagada... i czas miło zleci.... A szlemik samiuteńki.... sam zrobić jedzenie, sam zrobić zakupy, ....itd..itd... Dopiero dziś wieczorem młody wraca ze psem z gór, będzie weselej. ( Czy ja jestem wredny ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć biedny Szlemiku.witaj Marzanno Jak mnie deszcz z działki wyganiał, to się tak zastanawiałam po drodze co słychać na topicu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie solamina. A tu na topiku ciszaaaaaa... jak w weekendy. Mieć działkę - to fajna rzecz. Jeszcze jakaś czwórka do brydża... i całymi weekendami bym na niej przesiadywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************************************************* . . . . . . O G Ł O S Z E N I E . . . S P O N S O R O W A N E . . . . . . . . . . . . . ********************************************************************************************* Pragnę przypomnieć, iż w najbliższy poniedziałek t.j. 10.09.2007r od godz. 11.00 rozpoczynamy zabawę w .... Jak długo potrwa, zależy od uczestników. Organizator jest przygotowany na 3 do 4 godzin intensywnej zabawy. W swojej podstępnej i podłej naturze organizator ma nadzieję na .... ********************************************************************************************* W zabawie tej, każdy może skorzystać z telefonu do przyjaciela bądź do zupełnie obcej osoby, jak również z pytania do jakiejś publiczności. Nie będzie opcji - pół na pół, chyba że ktoś jakieś pół postawi... Nie będą to też Milionerzy, czy jakiś teleturniej z wiedzy encyklopedycznej.............. ( hi hi hi ) ********************************************************************************************* Cholera - to co to będzie ??? Drogi Topikowcu, wejdź w poniedziałek na forum i sam sprawdź - biorąc udział w zabawie. *********************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszyscy śpią, tylko ja mówie dzien dobry :)) Rozpoczynam dyzur i melduje ,ze będe zaglądac co jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×