Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ok to ja juz tez nic nie rozmumiem. teraz zaczynaja sie zajecia to bedzie problem z przyjazdem do Lodzi, ale prawdopodobnie bede 11 pazdziernika na koncercie:) to jesli chcecie sie wybrac, to mozemy sie wtedy poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enova - czyzbys nowila o koncercie \"Pidżamy Prono\"?? :)) Jesli tak to bede tam razem z panem K. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pidzama:)juz planuje wyjscie na ten koncert od jakiegos czasu no to sobie z Panem K pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enova - no to sie widzimy na koncercie :)) oj, cos czuje ze w nastepny piatek wezme dzien na żądanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ja tez wezme:) powiedz panowi K ze bede, to wezme cos dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, faktycznie zawalona pracą... ledwo zipię ;) ale 12 będę:D i na koncercie zresztą też :D a później 2 razy Kulcik :D Wrocław:D i Łódź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zarumieniłam się nieco;):D Dziękuję... Uprzedzam, że do piątku włącznie nie moge podjąć się dyżurowania, bo praca nie pozwoli mi należycie wywiązać się z nadziei pokładanych przez vice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jako dyżurująca mam zaszczyt dokonać dziś pierwszego wpisu:) Ależ się wpakowałam w ten dyżur...wrrrr, ale jak trzeba to trzeba. A teraz coś z zupełnie innej beczki-czy robotopik znów pojechał w delegację? Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tak robotopik jest poza lodzia:) i chyba do konca tygodnia go nie bedzie:) co do dyzuru w srode to ja napewno nie dam rady:( mam za duzo pracy przed wyjazdem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć spa_cja:) Ja?? ja mam dzisiaj dyżur kochana:) Dwa dni pod rząd?? hmmmm no nie wiem nie wiem...i jeszcze na 12-tego się nie zapisujesz.....muszę to wszystko przemyśleć. Od dłuższego czasu nie ma solaminy i marzanny Trzeba je chyba przywrócić do porządku. Muszę im chyba przydzielić jakiś dyżur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i poprosze prowadzaca o jakis konkurs piwny :)) musze sie odkuc za piątek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ona, a gdzie to wyjeżdżasz? kuźwa, niestety, 12 u nas odpada, już od miesiąca planowaliśmy w ten weekend wyjazd do rodziny, więc nici ze spotkania z Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×