Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

czesc ona..30// - no to moze w Londynie spotkasz usmiechnij_sie :)) kuzwa - czekam na pytania i obiecuje ze nie bede podgladal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i ją spotkam, tylko ze nawet nie wiem jak ona wyglada:) przeciez jeszcze z nami nigdy sie nie spotkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa - na pewno byly to lotniskowce, nawet ogladalem o nich program na Discovery, tylko jak sie nazywaly?? jakos tak po japonsku... :p Eh, potrzebne jakies dobre tabletki na pamiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, teraz to mi dalas do myslenia, aż mam ochote wejsc na google, ale co obietnica to obietnica... no wiec mam zagwostke i prosze o kolejna podpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie ja mowie pass, innych nie znam, no chyba ze cos znajde w necie....ale narazie nie mam na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez pasuje, z japonskich okretow ktore nie sa lotniskowcami cienki jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stokrotka:) Podpowiedź: Były to pancerniki. Plan był taki, że wybudują ich pięć, ale w końcu wybudowano dwa bliźniaki a trzeci jak już pisałam przerobiono na lotniskowiec. Pierwszego zestrzeliły amerykańskie samoloty startujące m.in właśnie z Enterprise:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:) Ale mój ukochany brodaty dr M. z Poznania nie darowałby mi, gdybym nie zapamiętała tego z wykładów z historii nowożytnej (na egzaminie miałam nawet pytanie z walk na Pacyfiku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - za stosowanie dopingu stawiasz kazdemu po piwku no i masz zakaz brania udzialu w konkursach przez dwa tygodnie, chyba ze wiedzialas... przyznaj sie uczciwie... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×