Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

wypraszam sobie takie insynuacje... Więcej nie wezmę udziału w żadnym konkursie:( Raz podpasuje pytanko i takie zarzuty... Chlip... chlip... Chyba że zrobicie konkurs z geografiii politycznej... Coś tam jeszcze pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanzania:) No proszę, vice spełnia życzenia;) chciałam geografii poliytycznej, to mam... O kuźwa..., czyżbyś poznała jakiegoś politologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje wilczku :) a to ma być jakaś konkretna książka? czy jakakolwiek w tym przedziale cenowym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dwa tygodnie wykuwania stolic wszystkich państw nie poszło na marne;) I to spełniasz życzenia, zanim je wypowiem:D To może być jeszcze filozofia, historia mysli politycznej i prawnej, teorie polityczne... Przekonałabym się, co mi z tych pięknych pięciu lat zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to jeszcze jedno pytanie konkursowe. Zwycięzca będzie mógł przy najbliższej okazji dostąpić zaszczytu zajęcia miejsca przy stoliku po prawicy vice:D A oto pytanie konkursowe: Na jaki kolor vice ma pomalowane paznokcie u stóp??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam pytanko czy w przypadku wygranej mozna wymienic nagrode na piwko od vice :p no wkoncu musze sie za ten piatek odkuc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nie mozna - nie ma w regulaminie ze nie mozna :)) a w piatek to przegralem piwko na rzecz niebieskiej wiec rownowaga w przyrodzie musi byc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa -- propozycja ksiazkowa brzmi zachecajaco, choc przyznam, ze nie malam do czynienia z takimi rzeczami wczesniej. Jestem jednak otwarta na nowe propozycje, mozemy sie edukowac :-) rozumiem, ze nalezy zaczac od kupna ksiazki? a co bedziemy robic dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... wlasnie sie dowiedzialem ze przepadnie mi The Cure w Pradze :(( i jak tu sie nie denerwowac i nie trachnac sobie piwka na lepszy humor... do bani z tym wszystkim... jak widac grzeczni chlopcy nie zawsze sa tacy grzeczni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, trzeba zacząć od kupna książki:) Na końcu każdego rozdziału jest założenie i zadanie do wykonania:) A będziemy się wspólnie motywować, zachęcać do działania i dzielić spostrzeżeniami, wykonanymi zadaniami itd:) Muszę powiedzieć, ze już 1-szy rozdział dał mi do myślenia. Widzę też już pewne efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×