Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONpatrzyNAsamolot

WIEM,ŻE WAS TO GÓWNO OBCHODZI,ALE ...

Polecane posty

Gość ONpatrzyNAsamolot

chcę tylko to z siebie wyrzucić ... Pragnę żonatego mężczyzny, z dzieckiem ... Nie mogę przestać o nim myśleć. Czuję się jak dzieciak, cokolwiek bym nie robila moje mysli i tak laduja na nim. Mecze sie, bo jestem w stalym zwiazku i wiem, ze nie powinnam o nikim innym myslec, ale nie potrafię ... To tyle ... musialam to komus powiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooooooooooooooooooo
daj mu spokoj.... !!!!!! pomysl jakby ty miala dziecko... zapomnij o nim.. zwierze jestes ze musisz dac dupy jak ci sie chce??? wyrzucilas i zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
Wszystko wiem, ale jestem nim absolutnie zauroczona, owładnięta żądzą .. pragnę go i to silniejsze ode mnie .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyy
znam ten ból....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
Bóg Cię ukarze tak jak mnie ukarał ...:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
:( :( :( Czuje jakbym zaraz miala odejsc od zmyslow, gdybym mogla to bym teraz na boso do niego pobiegla i rzucial sie na niego .... chyba umre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
nie wierze w boga ... jestem tylko tu i teraz, to sie dla mnie liczy .... a czuje jak mnie rozpiera energia ... bolesna energia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
eee tam....:o nie umrzesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooooooooooooooooooo
wez sie pukni wczolo!!!!! chcesz rozwalic malzenstwo bo cie pizda swedzi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
ej to może Ciebie demon opętał a nie żądza do żonatego.. zonaci są aseksualni....:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
ona się po prostu zakochała !! Ciężko to zrozumieć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooooooooooooooooooo
taaa w zonatjm... zona pewnie zrozumie ze ona sie zakochała :D pewnie idz daj dupy :D i wytlumacz to malemu dziecku ze cie pizda swedziala wieczorową pora :D dlatego mamusia juz nie mieszka z tutusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
noto moze jakby ten żonaty się zaczął dobierać do Ciebie to byś się odkochała...mi pomogło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
no swedzi mnie i co?? jestem istota seksualna i czuje pozadanie, zadze...zwal jak chcial ... i zonaci wcale nie sa aseksualni, on jest taki,ze jak go widze, to slaniam sie na nogach ..boski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
No żesz jasna cholera !! Ona pisze, że CHCE - a nie że rozwala rodzinę !!! Czytajcie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooooooooooooooooooo
jedno jest konsekwencja drugiego debile... spoleczenstwo za dyche.. wszyscy sie ruchajcie na potege.. pewnie co tam sluby.. przysiegi... splunac nie warto na was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sie zmasturbuj? Mi to pomaga na chcicę. Lepsze to niż te głupoty, co ci chodzą po głowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pomysły masz kobito
nooo skoro jest taki boski:D.....kochana ...Twoje ryzyko.... w razie czego on nie będzie cierpial tylko wy 2 i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Żenada!! Czy ona pisze, że już to zrobiła ???? Jakieś hamulce dziewczyna ma. A wy od razu - od czci i wiary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
chyba "ludzieeeee" ma racje .... zakochalam sie ;( ;( ;( szkoda, ze sie nie spotkalismy wczesniej ... kurwa, ale mnie to boli ...a teraz jestem tu, wyplakuje sie na forum, bo nikomu nie moge o tym powiedziec. zycie poukladane, daty, plany .. a mnie tak wzielo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooooooooooooooooooo
tak rogrzeszcie ją i pchajcie dalej :D niech wprowdzi kobieta w czym mysli i powali rozwala rodzine, zona sie dowie to zostawi meza i kolejna rodzina robita przez jedna taka co ja swedziała i zamiast do swojego faceta to do obcego poszla sie nabić!!! zenada!!! autorko zlituj sie nad tym boednym dzieckiem ktore nic ci nie zawinilo nie rob niczego co mogloby zniszczyc ta rodzine.. sama zostanies zkiedy matką.... zobaczysz... nie zycze ci ale opamietaj sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
no, zakochałaś się. Tak bywa. Mam tylko jedno pytanie - poza tym, że facet jest wizualnie boski, jak piszesz - to znasz jego charakter ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
nic nie zrobilam ... tylko mnie boli ...bo wiem, ze to nierealnie, ze zle i ze narobi wiele szkody, ale no serce nie sluga ... cierpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Normalnie - czytajcie UWAŻNIE co dziewczyna pisze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Dziweczyna ma świadomość zła......... głupia nie jest.... a że się zakochała ??? Co w tym złego ??? Cierpi w samotności a wy po niej jeździcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooooooooooooooooooo
czytamy i radzimy ... jaknajszybciej zapomnij o nim!!!! oto najrasadniejsza rada... innej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONpatrzyNAsamolot
znam ... znamy sie ... pociaga mnie w sumie bardziej intelektualnie niz fizycznie .. choc fizycznie tez ... jego cialo wyraza stan jego umyslu .. taki typ ... ogolnie trafilo mnie jak cholera ... a zaznaczam, ze jestem kobietą, ktora nie leci na pierwszego lepszego ktory sie na nia spojrzy ... kicha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie Ci cierpienie itd, wszystko i zawsze w koncu przechodzi:D glowa do góry i nie biegnij do niego na bosaka - no bo jak to bedzie wygladało tak bez butów, prawda? A w butach też nie biegnij, bo to nie ma sensu.......przecież sama wiesz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×