Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HOSTEL2

HOSTEL2-kto ogladal? Boje sie isc do kina...

Polecane posty

Bój sie, bój. Ja po pierwszej części też się ... boje, że znów będe narażona na oglądanie takiej beznadziei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to film dla wykolejeńców
Cholera a ja byłem na 1 części na 2 o nie nie, diękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..zaja
ja bylam wczoraj............i z reka na sercu sie przyznaje ze tylko raz oczy zamknelam ze strach nic takiego strasznego jak bylo w pierwszej czesci serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tenm film
co sa w pokoju hotelowym i ogladaja ta kasete video co tam sie co s dzialo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym filmie nie ma nic strasznego, on jest po prostu obrzydliwy ... i ja tylko dlatego zamykałam oczy. Bo to było obleśne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..zaja
obrzydliwy jak wszystkie straszne filmy ale ciekawosc nas goni do kina wiec idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostel- wzbudza odraze :O makabryczna byla w I czesci ta scena z przypalanym okiem :( dlugo potem mialam ten obraz przed oczami, a wg mnie takich filmow chyba nie powinno sie wszystkim pokazywac, bo psychole moga czerpac z czegoś takiego pomysly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostel 2 jest gorszy od Wzgórza mają oczy i Teksańskiej masakry? Gorszy w sensie bardziej makabryczny, obrzydliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzgorza maja oczy 2 to super film ;)! Nie opowiadajcie takich herezji...naprawde swietna rozwalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna porażka!!!! Spodziewałam się czegoś lepszego, a tu tylko raz zamknęłam oczęta przy scenie zarzynania dziewczyny wiszącej do góry nogami!! Wodospad krwi był naprawdę przesadzony!! Wylało z niej gdzieś ponad 8litrów:D i gdzie ten najlepszy horror lata?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogąca
e taki sobie jest! jedynka drastyczniejsz a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdaaaaaa
beznadziejny ten film, w ogole straszny nie byl, krew i ludzkie wnetrznosci to mozesz sobie w na dobrer i na zle obejrzec. Jedyna rzecz troche przerazajaca to te krzyki, po za tym zaden horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego tu się bać
widać nie wiecie czym jest prawdziwy fim.... tego nie nazwałam bym ani filmem ani nawet horrorem... ot taki beznadziejny kawałek z przesadzoną ilością ketchupu... horror ma być straszny... a co w tym filmie jest nieby strasznego? jedyne co można powiedzieć, że jest kilka... dosłownie kilka obrzydliwych momentów... ni jak ma się to do strachu NUDY NUDY i jeszcze raz NUDY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podobal. wczoraj bylam. pare razy zakrywalam oczy i drygałam, ale fajny. podobal mi sie. ciekawe momenty, swietny. chociaz przewidywalam co sie zdarzy i ze ktoraz z nich mousi przezyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycio_45
eee, nie bylo straszne ale krwawe=] i ogolem fabula supcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostel
Sweet Dreams Hostel- wzbudza odraze makabryczna byla w I czesci ta scena z przypalanym okiem dlugo potem mialam ten obraz przed oczami, a wg mnie takich filmow chyba nie powinno sie wszystkim pokazywac, bo psychole moga czerpac z czegoś takiego pomysly Jestes pewna ze beda czerpac?? moze juz sie tak "bawia" zastanawialas sie nad tym???Bo ja tak, nie jeden bogacz jest psychiczny i zboczkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×