Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

take1911

Ciaza w wieku 22 lat? dobra pora????

Polecane posty

Gość ehhhhhdziecko
ale one swiadomie nie decyduja sie na dziecko tak jak ty wiedzac jakie maja warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huragan
uważam ze to dobry wiek, mam stala w miare dobra prace, wyksztalcenie ale nigdy nie bedzie mnie stac na kup i mieskzania za ok 400 tys bo tyle jak pewnie sie orientujecie mieskzania teraz kosztuja . Owszem moge kupic 10 metrowa kawalerke za 120 tys ale zycie w niej bedzie gorsze niz przy rodzicach bo w kuchni jest miejsce na lodowke w lazience na wanne i nic wiecej. Mieszkam w w-wie i takie niestety sa ceny. Co z tego ze mam z chlopakiem [prace jak nie mam gdzie mieszkac. Jezeli czujesz sie dorosla i beedziesz calkowicie odpowiedzialna za swoje dziecko i nie bedziesz za bardzo liczyla na pomnoc rodzicow to decyduj sie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes bezczelna suk.... jak w ogole mozesz oceniac ludzi nie znajac ich??? naparwde amm ochote plunac ci w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojojojo
te 16olatki maja czasami wiecej w glowie niz ty wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica27
jezu co za podejscie ja zrobiłam to samo wyszłam za mąz w wieku 21 lat w wieku 22 urodzilam dzidziusia i teraz jestem samotna matką 5 latka i zapewniam cie ze to za wczesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ktos wpadl co??? oj oj oj tyle ze ja nie wpadalm jak te gowniary tylko samam chcem te dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojojojo
do dziecka tez bedziesz tak mowic gdy cie zdenerwuje??? no coraz pelniejszy obraz naszej przyszlek mamusi mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze swoim chlopakiem 6 lat i oboje chcemy dziecka a jesli sie tobie nie udalo to bardzo mi przykro ale nie kazdy tak ma,rownie dobrze mioglas czekac z ciaza pare lat i tez sie rozwiesc nikt tego nie przewidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomorealcool
Zaczynasz histeryzowac dziecko(w sumie jestesmy rowiesniczkami, ale zachowujesz sie jak dzieciok) Czy jak maz cie zostawi, bedziesz miala z czego utrzymac dziecko bez pomocy rodzicow? On pracuje na czarno wiec o alimentach mozesz zapomniec. Bedziesz miala czy nie??? Jezeli odp. brzmi nie, to znaczy, ze dziecka miec nie mozesz, chyba ze jestes nieodpowiedzialna idiotka. I co, nadal chceMsz dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hhmm..
take 1911, jesli uważasz że dacie sobie radę, ze Twój facet zarobi na utrzymanie całej trójki no to w sumie nic nie stoi na przeszkodzie fakt, mieszkania nie kupicie bo nie dostaniecie kredytu jeśli facet robi naczarno ale moze lepiej postarajcie się dla chłopaka o pracę na umowę-bo na czarno dziś jest a jutro nie ma i co zrobicie?? a tak poza tym to lepiej nie zadawaj takich pytań na forum-to am być Wasza decyzja a nie forumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
take zrobisz jak uwazasz, sama wiesz najlepiej jaka masz sytuacje w domu, nikt z forum tego lepiej nie wie- a co niektore wypowiedzi sa nie na miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chcem!!! sluchaj a ty pomyslalam se jutro mozesz wpasc pod samochod????? jeju jaka jests glupia,co od razu zakladasz najgorsze??/ najlepiej to siedz w domu i nie wychodz bo zaraz cos zlego sie stanie!!!! zeby kazda kobieta tak zakladala to nie byloby dzieci na swiecie ani malzenstw,jests w moim wieku ale rozum masz 5 lat nizej,sory ale niewykazalas sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI 21 dziekuje bardzo,podnioslas mnie na duchu,nie sadzilam ze tyle tu zawistnych bab jest,czlowiek chce porady a odskakuja go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka truskawkowa
bylo napisac na poczatku, ze nie chce PORADY tylko chcesz, zeby ci wszyscy przytakneli. mamy nie miec wlasnego zdania, bo jest inne niz twoje? wez sie dziewczyno zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry ale kto tu na Ciebie naskakuje?! Pytasz sie o porade no to radzimy! nie macie domu, nie macie stalego zrodla dochodu, aktualnie nawet slubu nie macie!!! :D:D na dziecko jakby nie patrzec nie pora i nie ten czas!! koniec tematu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Struna 50
take 1911 - przecież ja Ciebie poparłam. Ja właśnie w tym wieku zostałam matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomorealcool
Boze, co za prymityw z ciebie. Faktycznie rozmnazaj sie dziewczyno, bo do niczego innego sie nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak wychowasz to dzidzi skoro nawet nie potrafisz przyjac slów krytyki (napisanych w kulturalny a nie wulgarny sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRUNA 50 TEZ TOBIE DZIEKUJE,A WY WSZYTSCY DAJCIE SE SPOKOJ I IDZCIE ZARBIAC BO TO PRZECIEZ jedyny wasz cel!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRUNA 50 TEZ TOBIE DZIEKUJE,A WY WSZYTSCY DAJCIE SE SPOKOJ I IDZCIE ZARBIAC BO TO PRZECIEZ jedyny wasz cel!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRUNA 50 TEZ TOBIE DZIEKUJE,A WY WSZYTSCY DAJCIE SE SPOKOJ I IDZCIE ZARBIAC BO TO PRZECIEZ jedyny wasz cel!!!!!!!!!!!!!!! A I JESZCZE JEDNO ZADALAM PYTANIE CZY 22 TO WIEK DOBRY NA CIAZE,WIEC LOGICZNE ZE DZIECKO BYLOBY JAGBYM MIALA 23 LATA,I PLANUJEMY JE PO SLUBIE A NIE PRZED JAK KTOS NIE UMIE CZYTAC PROPONUJE OKULARY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
a Twój to posiadanie "dzidzi" :o dorośnij dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
ojoj na stancji to rzeczywiście poważny związek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu takich
my nie mielismy mieszkanai a urodziłam majac 18 lat i wszystko dobrz e sie nam ułozyło bez pomocy rodziców wszyskto robilismy sami niczego nie załuje niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×