Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

take1911

ciaza w wieku 23 lat,doradzcie!!!!

Polecane posty

czesc wszytskim mlodym mamom i przyszlym mamom,ja mam 21 lat i za rok wychodze za maz za moja pierwsza i jednyna milosc,mezczyzne ktory jest o 6 lat ode mnie starszy,jestesmy juz 5 latek razem bardzo bym chciala od razu po slubie zajsc w ciaze i moj narzeczony tez bardzo chce juz dzidzi,ale boje sie,fakt mam prace ale nie taka z ktora wiaze przyszlosc,umowe dostaje co pol roku,nie pozwalal to mi nawet na wziecie glupiego aparatu na raty,szukam innej ale naparwde nic nie ma,moj narzeczony jest sam sobie szefem pracuje przy wykonczeniowce lecz nie jest zarejestrowany ani nic i bywa tak ze w lato ma prace a w zime nie fakt potrafi przez okres letni zarobic nawet 13 tys ale za to w zime siedzi w domu,nie mamy wlasnego mieszkania bo poprostu na chwile obecna nie stac nas na nie,po slubie planujemy isc na stancje tak jak wiele mlodych osob,i jak tu starac sie o dziecko? tak bardzo go chcemy ale boje sie ze nie bedzie nas stac na dzieciotko juz nie wiem samam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sama powinnaś wiedziec co jest dla Ciebie najlepsze...tutaj Ci nikt nie podpowie dobrze czy zle bo ciężko jest doradzać w takich sprawach...ja mam 22 lata nawet nie skonczone,za miesiąc wychodze za mąż a za pół roku już bede mama:)i cieszy mnie ten fakt mimo że na poczatku byłam przerażona.Dodam że od 3 lat jesteśmy razem ,mój Ł.jest odemnie starszy i bardzo odpowiedzialny.Wiem że damy sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl że odchowasz dzidzie i za 2-3 lata już bedziesz mogła robić kariere zawodowa:)Rodzina napewno Ci pomoże,ja myślałam że sie odemnie odsuną ale jest wprost przeciwnie...wszyscy sie ciesza i dbają o mnie:)Fajnie jest być młodą mama:)wiem bo rozmawiałam z siostrami i przyjaciółkami no a niedługo sama sie o tym przekonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozanostra
no, jesli sie jeszcze nie przekonalas, to nie wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
wczoraj mówiłaś, że mieszkacie na stancji już :o a temat brzmiał bodajże "ciąża w wieku 22 lat" :o i wrzeszczałaś na wszystkich, którzy mieli inne zdanie niż Twoje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nerw ci puscil
od wczoraj???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
przemyślała, i postanowiła rok poczekać ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nerw ci puscil
pewnie zazyla swoje leki uspokajajace i juz jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
a może wyżyła się na narzeczonym i jej ulżyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju chodzilo mi o to czy w wieku 22 mozna juz zajsc w ciaze i to chyba logiczne ze dopiero mjaca 23 lata zostalabym mama!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
i znów drze ryja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj migo!!! ksywka jak dla jakiejs swini i chyba nia jestes,po pierwsze to nie drze ryja,bo jesli juz to moze ty masz rys,ja akurat mam twarz,po drugie skoror nieodpowiada ci moj topik to WYPAD stad ktos cie tu trzyma,i nie wkurwiaj mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL :D HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAAHHAHAHAAH. Uważam, że najpierw powinnaś popracować nad nerwami zanim zaczniesz starać się o dziecko. Skoro głupie gadki na forum cię tak wyprowadzają z równowagi. (nie mówie złośliwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozanostra
mysle, ze w twoim przypadku ciaza niewskazana jest w jakimkolwiek wieku i nawet, gdybys miala tyle kasy, zeby utrzymac 15 dzieciakow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jak kto ale zadna z was pojobow nie bedzie mi mowic co amm robic narazie,jestescie wredne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
no no idź się lecz serio :o masz chyba 12 lat a nie 21 czy ileś tam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
myślę, że niestety to prawdziwe jest wszystko :o niech kto nas obudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozanostra
a ty jestes prymitywem, ktory nie potrafi prowadzic kulturalnej wymiany zdan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
ktoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
o matko, skoro my "pojeby" nie mamy nic mówić to po chuj się pytasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nerw ci puscil
no i znowu sie zaczelo, dzis jakos wczesniej niz wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajajajajaja
ja to wolalabym sie najpierw ustatkowac finansowo ,a potem myslec o dziecku,bo to jest ogromny obowiazek i nie chcialabym zeby mojemu dziecku czegokolwiek zabraklo, a wy jka na razie to nie mozecie za duzo zaooferowac..... wiadomio sa ludzie ktorzy nic nie maja a maj dzieci,ale co to za zycie,pelne stresow ,wyrzeczen , i ty sie meczysz a dziecko jeszcze bardziej.... poczekajcie , przeciez nic sie nie stanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za.....
to najlepszy czas na dziecko, idealna pora, nie przejmuj sie brakiem czegokolwiek, wystarczy, ze pokochasz to dziecko a reszta sie jakos ulozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nerw ci puscil
i co, pewnie powyzsza wypowiedz cie zadowolila?????? A reszta pewnie nie:D hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozanostra
slyszeliscie o tym, ze po 3 dziecku pan bog zsyla mieszkanie? :) moze faktycznie nie trzeba sie przejmowac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pisior
I będzie umcia umcia...pękła gumcia.Ja tam mam znajomości z ruskimi co handluja dziecmi buhahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migo
a jutro założy temat "ciąża w wieku 24 lat, poradźcie" a następnie zacznie wyzywać nas od świń :o i pojebów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×