Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za ohyda

w szortach w centrum miasta

Polecane posty

Gość co za ohyda

chłopak dwudziestoparoletni w szortach w centrum miasta? To tak jak skarpety w sandałach, błagam , nauczcie swoich mężczyzn, by szorty zakładali tylko na plażę i boisko. Aha, jak by tego było mało, u obu dłoni miał zapuszczone długie paznokcie na małych palcach, myślałam, że się porzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, miał się ubrać w garnitur, bo był w downtown? Dziewczyno, trzeba było rzygnąć, to może byś zmądrzała:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego sie za obcymi ogląd
asz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ohyda
spodenki za kolano tak, ale nie szorty do połowy uda, takie proste jak na lekcje wuefu I te pazury, fuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia_32
Nie rozumiem czym sie bulwersujesz, przeciez wszyscy faceci tak chodza. Przejdz sie sobie pod domami centrum w wawie, tam tylko takie męty laza w krotkich gaciach koszuli w palmy i z fajkiem w zębach. A powiedz mi w ktorych miastach faceci nie chodza w szortach w centrum city?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Nie rozumiem w czym problem, sam w takich czasem chodzę, jezeli dla Ciebie to jakis odchył to chyba czas sie leczyc ;) Za to nigdy nie ubralbym takich spodni za kolano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknij się czymś w głowę
hihihi jeszcze nie tak dawno jak wieś przyjeżdżała do miasta, to zakładała garnitury, bo trzeba się było "odświętnie" ubrać. Ty pewnie też gdzieś z trasy jesteś, skoro szorty ci przeszkadzają w miescie? Rozumiem, że w pracy tak nie wypada być ubranym, ale w upalny dzień na ulicy - dlaczego nie? Co do paznkoci się nie wypowiem, bo to jakiś dres pewnie był, więc się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotam ktotam
tez mysle ze takie krotkie szorciki to obciach i wioska,szcegolnie ze zadko kto w takich dobrze wyglada o to raczej chlopcy do 14 roku zycia. za to takie bojowki za kolano,albo 3/4 to rewelka, w stanach takie nosza z koszulka polo, a na plazy tylko spodenki,zadne takie figi -kapielowki blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotam ktotam
tak samo nie lubie takie powiewne koszulki bez rekawow , z wczesnych lat '90. ale to styl,niektore dziewczyny to lubia. a po stylu ubierania wbrew pozorom mozna duzo dowiedziec sie o stylu zycia kogos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci sie nie podoba to nie patrz...proste... kanon mody ustalasz czy co zeby mowic ludziom w co maja sie ubierac?? zalosne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kolega przyszedł w
krótkich spodenkach na egzamin, było gorąco, ale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermenegildo zegna
dajcie spokój proponuję szorty i do tego sandały, i koniecznie skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermenegildo zegna
odnoszę wrażenie, że nie widzicie różnicy pomiędzy krótkimi spodniami, które są ok, a szortami, czyli spodenkami gimnastycznymi, plażowymi ktotam ktotam tylko zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za specjalne miejsce miasto? nie rozumiem chyba kazdy ubiera sie jak chce, tym bardziej w upal. no chyba ze te spodenki byly takie ledwo za tylek to rozumiem bo gosciu pewnie wygladal smiesznie... (jak dla mnie, ale co mi do tego). chyba sie nudzisz dziewczyno bo nie masz ciekawszych tematow ;) a tak poza tym... moze jeszcze powiesz ze Ty ubierasz sie w krotkie spodniczki jak wychodzisz \"na miasto\" bo Tobie wolno haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem płci męskiej
i popieram, nigdy nie założyłbym szortów na ulicę, na plażę, na siłownię, na boisko tak, ale nie do miasta, Za to noszę takie za kolano, bermudy czy jak je zwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×