Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Tyle się na tym topiku działo i nadal dzieje...eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko przeglądałam Wasze zdjęcia ! Czy Twój mąż jest policjantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :):):):):) Iskierko, bardzo się cieszę i GRATULUJĘ WAM !!!!!! :):):):):):):) wszystkiego dobrego Estelko cięszę, że jesteś w dobrej formie:)tak trzymać !!!!! przytulam Cię kochana :):):):):):) Sabruś super, że Twoje maluszki:) Aśku, chyba każda z nas tak myśli jak Ty, jaki ten świat jest niesprawiedliwy....widze że oduczasz Sandrunie od smoka - powodzonka:):):)no i powodzenie w rzucaniu fajek, Tobie i Judycie oby Wam sie udało:) Emika pracusiu, życzę Ci w takm razie, żebyś jak najszybciej mogła odpocząć :):):) Foli mam nadzieje, że Twoja Nadiunia dobrze zniesie podróż samolotem i oczywiście całe rodzinne wakacje:):):) Maklady, Iwonka, Sysia, Bozina, Judyta, Gosiaczek, Olinek, Suzinka, Szczęściara - pozrawiam Was:):):) Dziękuje Wam dziewczyny za ciepłe słowa, obyścia wszystkie miały racje, chciałabym jak najszybciej wyjść z tego beznadziejnego stanu w jakim tkwimy - jeszcze raz dziękuje Lara piękna suknia, będziesz ślicznie wyglądać :):):):):) pozdrawiam każdą z Was :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za nia zaplacilysmy 4100. Bo wplacalysmy cala gotowke odrazu, i dostalzsmz 10 % znizki. Co do sukni to faktycznie jest tak samo piekna w realu jak i na zdjeciach. Te kwiatz strasznie pieknie sie mienia cxzego nie widac na zdjeciach . mysle ze tren bedzie ci pasowal poniewaz ona jest cala z tiulu i wzglada na bardzo delikatna. A to dzieki tobie kupilysmy ta suknie bo juz kiedys wklejalas link tej stronki , wiec pokazalam ja dla mojej kolezanki no i reakcja jej byla taka , ze tylko ta i zadna inna. wiec sie udalo ja znalesc , i jak ona ja przymiezyla to juz innzch nie chciala. sukienka naprawde warta podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ta albo żadna :D :D :D dziękuję Szczęściaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Iskierka WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam dzisiaj u gina. Wizyta w porządku. Lekarz badał mi szyjkę. Strasznie bolało to badanie. Mały waży prawie 4 kg dokładnie według jego ustaleń 3950. zobaczymy jak się urodzi czy się sprawdzi. Pytał mnie czy juz czuje jakieś skurcze jak powiedziałam że nie bardzo to sie zdziwił. Jak nie urodzę do 9 to mam przyjść 12 i położy mnie na wywołanie. Poza tym mały ma zechy przenoszenia ponieważ już maź płodowa z niego zeszła i to wszystko pływa w wodach. Było widać na USG takie latające farfocle. Poza tym znowu dzisiaj w nocy nie spałam 2 godziny tak jak zawsze o któerej się nie położę to i tak 2 godziny w nocy nie śpię. To chyba jest w tym wszystkim najgorsze że człowielk zmęczony a tu spać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale dużo dobrych wiadomości:):) gosiaczek, niech ten mały już tak Cię nie przetrzymuje:) mam nadzieję, że już lada dzień zdecyduje się na wyjście z ciepłego i przytulnego brzuszka;) Iskierko gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ będzie Eryk miał rodzeństwo :D:D:D Ana, dobrze, że zaglądasz i się odzywasz:):) 🌻 ja też byłam dzisiaj u gina, wszystko jest na razie w porządku:):):) dobrej nocki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję kochane za gratulacje!!! Już Wam opisuje jak mąż zareagował, zadzwoniłam do niego i spytałam czy zabierze nas z Erykiem ze sobą na miasto(miał załatwiac jakies sprawy), przyjechał po nas, wsiedlismy i normalnie zaczeliśmy rozmawiac, pózniej wysiadalismy do banku a ja \"KOCHANIE NA LEPSZY HUMOR...TO OD NAS...\"A on zobaczył na koperte, czerwona, pomacał i się uśmiechnął, nie otworzył odrazu , bo brał już Eryka z fotelika, na schodach odrazu wyjął i mówi NAPEWNO TO TEN TEST ERYKA... a ja nie Skarbie, a on chwila, chwila jak dobrze pamietam Eryka był fioletowy(chodziło mu o kolor kresek) a ten jest czerwony, uscisnął mnie, pocałował mnie i Eryka...niespodzianka super. w powrotnej drodze zajechaliśmy do rodziców i mój Skarb powiedział mojemu tacie a on zacierał rece i co flaszeczkę wypili.... Kładę się spac, jutro sie odezwe.buziaki, pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Emiczko - u nas to dobrze nigdy nie będzie i ja o tym doskonale wiem i już mi wszystko jedno, ważne żeby Tomek szybko i zdrowo rósł. Jutro idziemy na bilans dwulatka to się okaze ile ten grubasek waży :) Gosiaczku - współczuje tych nocek ale synka będziesz miała dużego i na pewno zdrowego a pewnie przy badaniu sprawdzał ci wody płodowe i dlatego tak bolało, ale jeszcze troszkę i będzie po porodzie :) Laruś - jak krawcowa dobra to suknia też piękna wyjdzie :) Iskierka - Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś późnym wieczorkiem:-) dzień pięknie słonecznie się zaczął, ale miałam latania chyba ponad 150 km dziś zrobiłam :-P jak nie więcej, najpierw Pruszków potem Otwock , ufff, umordowałam się w szerz i wzdłuż,ale poleciałam wieczorkiem na basen i rozluźniły mi się mięśniorki :-) choć jutro troszkę bieganiny mam.... a jak tu gwarno dzis, popieram, popieram :-D oby tak dalej i więcej :-🌻 Suzinko👄 obejrzałam sobie wczoraj zdjęcia Twojego maluszka i aż nie mogę sie napatrzeć na niego, taki śliczniutki, to kochana, juz nie mogę się doczekać Twoich staranek teraz siostrzyczka by się takiemu przystojniakowi przydała :-) zaciskam ogromne kciuki👄 a Ty się zmieniłaś, bardzo, bym Cię w ogóle nie poznała....oczywiście bardzo dobrze wyglądasz..... Lara👄 :-Dhahhahahhah wiem jak wykurzyć liska z norki :-Dhahahhahahah mam siostrę która wychodzi za mąż w czerwcu i juz mi suszy głowę od pół roku, że się stresuje więc Ciebie rozumiem w zupełności👄.... jeśli wiesz w czym dobrze wyglądasz i sie czujesz to śmiało możesz iśc do krawcowej, wiesz nadmiar przymierzania i oglądania w salonach tez nie jest dobre, pamiętam to z autopsji - jak spędziłam 6 godzin na chodzeniu po salonach z koleżankami to miałam taki mętlik w głowie że ślubu mi się odechciało i zupełnie inną suknię wybrałam niż na początku chciałam...i tak jak pisze Estelka, często to co widzimy w rzeczywistości tak nie wygląda, lub z bliska nie chcemy tego wkładać, tak więc według mnie możesz iśc najpierw do krawcowej, a jeśli tam coś nie pójdzie tak jakbyś chciała to zawsze masz ten łatwiejszy wybór czyli gotowe suknie w salonie..... śmiało, idź zdecydowanym krokiem i mów wszystko jeśli masz jakieś ale......najważniejsze byś sie dobrze w sukni czuła i sobie się podobała - pamiętaj to "Ta Twoja Jedyna - Najpiękniejsza ma być" - ale dla Ciebie najpiekniejsza.... pamiętaj też, że najczęściej suknie które widzisz na zdjęciach i są szyte w innych salonach lub prywatnej krawcowej to nie są te same suknie i mogą zupełnie inaczej wyglądać niż sobie wymarzysz.... Iskiereczko👄 a cóż to za nowinki👄 gratulacje - chyba jesteś pierwszą która nam tu z fasoleczą sie zapowiedziała 🌻 życzę udanej ciąży i może tym razem córcia będzie :-) Judytko👄 ja też marzyłam kiedyś o chwili co powie mój mężuś i jak mu to powiem o ciąży, wiele wersji w jaki sposób i w ogóle, ale z czasem jak czekanie się przedłużało,to myślę sobie że po prostu sam będzie wiedział razem ze mną w tym samym czasie.... bo na betę i tak będzie ze mną jeździł.... Ana👄 nareszcie sie odezwałaś👄 ciągle myślę o Tobie i twoich ...stanach... mam nadzieję, że niedługo się wszystko wyjaśni, uszka do góry, słonko świeci a to już plusik :-) z każdym dniem będzie lepiej .... i cieplej :-) może i między Wami 🌻 gosiaczek👄 czemu bolało badanie? :-( zasmuciło mnie to.... dużego synusia będziesz miała :-) szybkiego urodzenia synusia życzę, byś już odpoczęła od tych kilogramków...i braku snu...👄 a tak apropos mój mężuś urodził sie 9 lutego :-) maklady👄 super że dobrze się układa :-D jupiiiii👄🌻👄 sysiu👄 oj dzielna i silna z Ciebie kobietka, chyba twardsza niż myślałam, najważniejsze że ma sie dla kogo żyć i uśmiechać każdego dnia, a Tomeczek👄 trzymam kciuki by tylko zdrowo i szybciutko rósł :-) a choć znośnie wyglądają Twoje dni tzn. przy mężu?rozmawiacie jakoś? mam nadzieję, że choć troszkę poświęca czasu Tomeczkowi i Tobie... Goluś👄 co u ciebie? Znikła gdzież Enigma👄 pewnie szlifuje egzaminy na piąteczki - kujonica jedna, jakiegoś geniusza omnibusa nam tu urodzi jak będzie się tyle uczyć w ciąży :-Dhahahhahaha Beti👄 zajrzyj do nas na minutkę👄 Aguś👄 co u Ciebie? jak Pawełek? Iwonka👄 masz nowe zdjątka? jak urlopik bez szkolniaków? nadwislanko👄 jak tam Twoje staranka o adopcję? trzymam ogromne kciuki👄 ja lecę do łózia, bom padnięta jak mały kociak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, Dzielna Nasza Estelko, Właśnie po 2 tyg. zajrzałam i ...nie wiem jak wyrazic to co bym chciała... Przytulam Cię kochana!!!!Wiem że nie ma słów pocieszenia po takiej stracie,sama dopiero się z tego otrząsnęłam,ale podziwiam Cię za dojrzałość i mądrość i za siłę!!!Cieszę się że masz obok ukochanego męża bo wiem jakie to ważne.Jestem wstrząśnieta tym co sie stało imodlę sie za twoje maleństwa i za Ciebie.Pamiętaj że one tylko postanowiły poczekać na lepszy moment i wrócą... teraz zamknęły za sobą drzwiczki i cierpliwie czekają...Ja tak sobie to wszystko wytłumaczyłam i to mi pomogło. Jestes bardzo dzielna kochana i teraz dbaj o siebie i mężusia-skup sie na was dwojgu!!!!!!!!To teraz najważniejsze. A ja jak zwykle wpadam znienacka ,przez ostatnie 2 tyg.mialam zepsuty net i telefon stacjonarny i dzwonilam codzienie do technikow,wyobrazcie sobie ze w koncu dzis przyszedl i... zajelo mu to 3 MINUTY!!!!!!!!A ja bez kontaktu ze swiatem przez 14 dni!!! Nic tylko listy zacząć pisać zamiast dzwonić. Jeszcze nie doczytałam wszystkich postów wiec nie wiem co sie dzieje ale pozdrawiam Was wszystkie!!!! Szczęściarko, Maklady, Goluś, Sabruś, Emiczka, Sysia, Enigmaa ,Granin,i Aga,Andzia, Ana,Gosiaczek,Iwonka,Lara,Monika80,Paulina,Wiosna,Aska,Foli, Kkkasia,Iskiereczka,Olinek,Paula,Nadwiślanko,Zabajona,Su zinka,Pedagog, i wszystkie kobietki ,których nie wymieniłam duuuuża buźka!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! długo mnie nie było... praca... Wczoraj przeczytałam co się działo, ale nie byłam w stanie nic napisać.... poprostu poryczałam się... Estelko tak bardzo mi przykro, brak mi słów na to co sie stało. nie znajduję słów pocieszenia. Dlaczego to życie jest tak niesprawiedliwe. Jedynie co ci mogę pogratulowac to twojej siły. Bądź dzielna. Wiem że to łatwo się pisze jeśli nie doświadczyło sie samemu takiego bólu. Ale na pewno zostaniesz jeszcze mamusią i bedziecie z mężusiem bardzo szczęśliwi. Teraz musicie wspierac sie wzajemnie. Pamiętaj że jesteśmy tutaj po to by wzajemnie się wspierać i pomagać. Ściskam cię baaardzo mocno i musi byc dobrze!!!!!! Pamiętaj - MUSI!!!! Iskierko - gratulacje. W końcu ci się udało. Życze ci lekkiej ciąży. Dla reszty dziewczyn - ogromne buziaki i uściski!! U mnie b.z. W przyszłym tygoniu zaczynami bieganie po bankach i orientowanie sie w kredytach.... masakra. Już mi się nie chce, ale co zrobic jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) I ja na chwileczkę.:) Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do tego babsztyla Enigmy :P , a wiec Kochaniutka ma sie dobrze, ma full powera , oczywiscie siedzi w pracy , przygotowuje sie do egzaminów i w niedzielę obiecała tutaj zajrzeć. Sysiu - tego kwiata jest pół świata , znajdzie się inny porządny facet , z którym sobie zycie ułożycie. Paulus - powodzenia w walce z bankami. :) Gosiaczku - to wielki synuś rośnie. :) Trzymam za Ciebie kciuki. ❤️ Iskierko brawo. :) A kiedy się wybierasz do gina? Anuś , Emiczka, Estelka, Sabra,Lara, Kasiula,Olinek, Zabajonek, Foli,Judyta, Suzinka, Szczęściara 🌻 A ja Wam się muszę pochwalić. W sobote spaliłam 2 papierosy a od niedzieli ani jednego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka - podziwiam i wielkie graty , ja bym nie dała rady no na pewno nie w tym domu i nie z tymi ludźmi :D Ucałuj Sandrunie 👄 Pauluś - no to z tego co piszesz wnioskuje że zabieracie się za kupno mieszkanka :) oby były jakieś fajne oferty i tanie :) Kasiulka - witaj, to fakt bardzo długo Cie nie było ale z tymi robolami tak jest, doprosić sie nie można ale jak już przyjdą to chwilka i zrobione A my byliśmy na bilansie, Tomek waży 16,700 i ma 91 cm, według centyli ma nadwagę i jak na swój wiek ale i także jest za wysoki takze można powiedzieć ze wszystko się równa :) rozwija się dobrze, pochwaliła że dużo umie i nawet jak na dwulatka to i tak dużo mówi bez względu na te usta :) Kończę bo muszę tego szkraba położyć spać, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam z nową częścią. Proponuję Iskierkę bo cudnie rozpoczęła nowy rok. Może przyniesie szczęście :-) Albo któraś z dziewczyn co się stara. Ja niestety nie założę bo rzadko tutaj wpadam chociaż czytam :-) Asia - podziwiam konsekwencję w rzucaniu palenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:):):) dziękuje Wam jeszcze raz za ciepłe słowa:):):) Aśku dobrze ze zadzwoniłaś do Enigmy, dziękujemy Ci za wieści:):):)no i gratuluję Aśku walki z nałogiem, oby tak dalej - bravo:):):):) Kasiula super, że się pojawiłaś :) Paula życzę powodzenia w poszukiwaniach jak najtańszego kredytu:):):) Sysiu ciesze się, że Tomeczek prawidłowow się rozwija:) Olinku trzymam kciuki !!!!!!!:):):):):) Sabruś ja też jestem zaaaaaa założeniem nowej części:):):):):) moze i dla mnie będzie szczęśliwsza:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta nigdy nie miałam problemów z zajsciem w ciazę, nie robiłam żadnych badan mój mąż również, ale niesey z Erykiem(ma obecnie 15 miesięcy)było podobnie wzystko sieziało nam w głowach, badzo pagnelismy dziecka i nie wychodziło, odpuściliśmy na jakiś czas ok i stało sie jest Eryczek,podobnie było z tą ciążą 4 cykle nieudane aż wkoncu zafasolkowana.bardzo się cieszymy, bardzooooooo...myslę pozytywnie, napewno sobie poradzę, tylko jest mały problemik MUSZę ODSTAWIC ERYCZKA OD PIERSI!!!!!A tak było cudownie, wtuleni w siebie!!!bedzie mi tego brakowało oj bedzie...wiec wiara ,moje kochane czyni cuda, wyluzowac i bedzie cud! wiem łatwo się to piszę. Asia go ginka ide 12.02.08, wiec który to tc lub miesiac to nie wiem,ostatnią obfitą @ miałąm 26 listopada, cały grudzien cisza(spodziewałąm się 26-go), dopiero 1.01 delikatne krwawienie, plamienie trwające dosłownie 2-3 dni, wiec sama nie wiem.napewno napiszę co i jak po wizycie od ginka, a teraz lece spac póki mały spi, spałabym non stop ale niestety jest co robic przy 15-miesięcznym smyku-bardzo go kocham, chciałabym drugiego chłopca ale jak bedzie dziewczynka to też będą mocno kochała! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Judytko:) myśle że Iskierka to dobry pomysł na nową część :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zgadzam się w miare mozliwosci bede do Was zagladała jak wiecie własny biznes, mąż, dom, dziecko i ciąza taaaa jest co robic, ale wieczorami nadrabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. :) Co jest grane- nie mogę wejśc na ten nowy topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×