Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość Karmelek 4
Beznadziejna Pani Domu --> ja mam u siebie garnki emaliowane i jestem z nich zadowolona. A co do gotowania na parze to polecam gorąco Thermomix. Jest to takie fajne urządzenie łączące kilka w jednym. Mianowicie można w nim gotować normalnie, na parze, siekać, mielić, wyrabiać ciasto,miksować, ubijać, trzeć, rozdrabniać ziarna, robić soki np. przecierowe itp. Jest to drogi sprzęt, ale naprawdę zastępuje wiele innych. Ja z mężem wzięliśmy go na raty, a stare sprzęty odsprzedaliśmy. Tak więc w jednym urządzeniu mam mikser, maszynkę do mielenia, sokowirówkę, blender, gotowanie na parze i nie wiem co jeszcze. Wiem, że to spory wydatek, ale warto zainwestować, szczególnie gdy ktoś nie posiada wyżej wymienionych sprzętów. Tu jest link do tego urządzenia: http://www.vorwerk.com/pl/thermomix/html/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zająć czymś ręce
daj spokój z tą beznadziejną reklamą tego urządzenia Widać od razu, po wejściu na stronę, że to sprzedaż przez konsulatantów. mij sobie to wspaniałe urządzenie i nie naciągaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek>> pooglądałam sobie troche to cudo.. ale ja to chyba taki zwykły parowar tefala chyba kupie... bo te inne sprzęty to mam.. ale dość fajnie to wygląda..czyli ten cały komplet ponad 500zł kosztuje?? musisz zająć czymś ręce >> nie rozumiem o co ci chodzi.. ja tam nigdzie nie doczytałam zeby Karmelek chciała kogoś naciągnąć.. a tak wogóle niech mnie ktoś wypędzi do sprzątania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelek 4
Beznadziejna Pani Domu -- > tak, niestety ten sprzęt jest o wiele droższy niż 500zł. Myśmy zainwestowali, bo nie mieliśmy za bardzo pozostałych sprzętów kuchennych, oprócz miksera i blendera. Bo jak ktoś ma większość, to rzeczywiście trudno wydać więcej pieniędzy na coś co ma w wielu innych urządzeniach. Ja dzięki temu że mam jeden sprzęt, sporo miejsca w kuchni zaoszczędziłam. A tak w ogóle, to dziękuję za dobre zrozumienie mojej wypowiedzi i życzliwe słowa :) :) :) musisz zająć czymś ręce --> Nikogo nie naciągam na zakup tego urządzenia. To jest forum na którym dzielimy się swoimi doświadczeniami z prowadzenia domu. Tak to traktuję. Sprzęt jest sprzedawany przez konsultantów, ale ja nie jestem konsultantem tylko zwykłym użytkownikiem zadowolonym z zakupu. Podzieliłam się swoimi wrażeniami i tyle. Nikt Ci nie każe go kupować. Tak samo mogłabyś powiedzieć, że ktoś naciąga Cię na zakup miotły, ścierki czy środków czyszczących - bo napisał na forum, że się sprawdza i że jest zadowolony z użytkowania. A o moje ręce nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska1
potwierdzam Thermomix to fantastyczne urządzenie i wcale nie wyklucza jego zakupu posiadanie innych sprzętów, nadaje się do zupełnie innego przygotowywania potraw, żadnym innym sposobem nie zrobisz np. tak pysznych sosów czy też Kubusia, jedynym problemem jest zupełne przestawienie się na inny sposób gotowania oraz niestety cena ja za swój płaciłam coś ok. 4.000,00 zł a było to kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) ja mialam dzis bardzo pracowity dzionek. Ale troche mi sie nie podoba, ze moj Clin, ktory jest koncentratem i sie go rozciencza, straszne smugi na szybach robi... sie namylam, naczyscilam i nic... kurcze, a jakie plyny sa waszym zdaniem nie do zastapienia??? a moze macie jakies tajemne szmatki do czyszczenia? mnie juz po prostu rece opadaja. Jedyny plus jest taki, ze dalam rade doczyscic slad po nalepce ;) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca--
Jak domyć ślady na szybie okna po remoncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clin jest dobry
ale ten gotowy, koncentratu też nie umiem rozcieńczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26małe pytanko26
wiatm wszytkie :P dziewczyny jakie polecacie ściereczki, szmatki do kurzu .... a może jakieś miotełki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela25
ciesze sie ze nablyszczacz zadzialal:) co do naszego remontu to sluchajcie cala tapeta juz polozona jaśniutko i slicznie jak nigdy dotąd:) a co do sprzątania - cóż jedna lazienkę mam juz czystą na błysk:) reszte to moze w tygodniu po troche pociagniemy... nie musialam jechac do bremy, tylko mogłam sprzatac:) a garnki... my mamy te emaliowane i kilka zepterow i powiem wam ze wedlug mnie zupa z emaliowanego garnka jakos lepiej smakuje:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 567
polecam miotełkę pronto dauster orazx ściereczki z mikrofibry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelek 4
Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was posiada oczyszczacz parowy, coś w stylu tego, który reklamują w telezakupach? Czy sprawdza się taki sprzęcik? Czy to tylko przereklamowany produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _witam
wszystkie panie domu szukając wzorów szablonów na święta znalazłam ciekawą stronę "abc gospodyni" chodziło mi o szablony gwiazd itp by na szybie okiennej zrobić wzory śniegiem w sprayu http://www.abcgospodyni.pl/bozenarodzenie.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _witam
oczywiście wklejcie adres strony do paska przeglądarki i spację w linku skasujcie i wtedy się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny chciałam Was spytac
o ten nabłyszczacz, nie mam zmywarki i nie bardzo sie orientuje czy te metalowe powierzchnie to sie myje samym nabłyszczaczem czy trzeba go rozcieńczyć wodą ? i jakiej marki nabłyszczacze uzywałyście ( mozecie przy okazji podac w przyblizeniu ile on kosztuje?) Czy takim nabłyszczaczem mozna umyc metalowy czajnikjak myslicie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska1
no nabłyszczacz działa cuda ja akurat stosuję Calgonit bo taki mam do zmywarki( już się martwiłam co z nim robić bo używam tabletek) a tu trafiło sie takie fajne zastosowanie, wyczyściłam piekarnik, lodówkę, płytę gazową, jesli chodzi o perfekcyjne mycie okien to 100 % efekt bez najmniejszej smugi i przy minimum wysiłku osiągam myjąc dwiema ściereczkami z mikrofibry jedna na mokro tylko dobrze odciśnięta a druga na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nabłyszczacz używam clagonit albo somat... ja w zymywarce myje proszkiem właśnie ...jakoś tak z przyzwyczajenia... ale ile on kosztuje to pojęcia nie mam chyba coś ok 15 zł może 18.. nie wiem bo ostatnio mąż sie zakupami zajmuje :) nela>> co tam u ciebie??? karmelek , ryska>> 4 tyś to dużo... a napiszcie coś o tym sprzęcie bo nie bardzo wyobrażm sobie co i jak :) Kefirek >> ja okna myje ajaxem i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam ten program juz jakis czas zeby wlasnie sie zmobilizowa do posprzatania, ale mi to zupelnie nie wychodzi :/ tydzien temu zaczelam sprzatac jeden pokoj przed swietami zeby potem nie miec kupe roboty... W tej chwili do pokoju sie nie da wejsc :/ A za chwile nie bde umiala wejsc do przedpokoju (sterta ksiazek stare kolumny od wiezy itp... Czas isc z kafe i do roboty!! :/ pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny chciałam Was spytać
dzieki za odpowiedzi dotyczace marek nablyszczaczy napiszcie jeszcze czy do tego czyszczenia rozcienczacie go z woda czy czyscicie samym nabłyszczaczem prosto z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten program pomógł bardzo, bo dzięki PPD lepiej się organizuję z wszystkimi robotami, nie zostawiam wszystkiego na ostatnią chwilę, mam plan że np. dziś sprzątam ten i ten pokój, jutro podlewam kwiaty a pojutrze robię pranie. Poza tym podpatrzyłam pomysł z wkładaniem wszystkiego w szafach i szafkach do pojemników, dzięki temu łatwiej utrzymać porządek. Zreorganizowałam kuchenny kredens, powkładałam wszystkie rzeczy w kuchennych szafkach do plastikowych koszyków (osobny na makarony, osobny na ryże, osobny na konserwy, na herbaty itd.) i do tej pory jest porządek i wszystko na swoim miejscu. Na wiklinowe kosze mnie niestety nie stać, a te plasticzki pokupowałam za grosze w Pepco i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nic nie zrobilam :/ poszlam na poczte zrobilam obiad i umylam naczynia... A do pokoju dalej nie da sie wejsc :/ mam nadzieje ze do swiat skoncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozacka wypowiedź
witam - podziele sie tez swoja radością:) w zeszłym roku poradziłam sobie z moim namietnym nałogiem gromadzenia rzeczy:) a w szczególności ubrań- zbierane przez lata, oprócz tego systematycznie odwiedzam lumpexy, a ze mam duzy domek było gdzie to wszystko upychac złoty środek- wypierdoliłam wszysko - było tego 12 wielkich worów szmat, mogłabym swój własny lumpex otworzyć :P + 50 kg makulatury Boże jaka jestem szczęśliwa teraz i nic ale to nic mi nie brakuje z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapoczątkowalaś dobre zmiany w życiu :-) gdy ja wyrzucam rzeczy i czyszczę mieszkanie to zawsze coś się potem dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio prawie spalilam w piecu moje swiadectwo maturalne, bo tata wyrzucal wszystkie papiery ze swoich pokoi :/ dobrze ze zajzalam... Moja siostra mi wczoraj mowi ze ma tyle roboty a niedaje rady bo caly czas ma dziecko na rekach- ale u niej jest pozadek!!!! U mnie NIE! Zawsze mialam pozadek z brudnymi czystymi rzeczami teraz juz nie wiem gdzie co jest, nawet czystych majtek nie umiem znalezc :P hihih sprtzatac to juz mi sie calkiem nie chce bo mam trudne dni w miesiacu i wszystko mnie boli :/ Ale jednym moge sie pochwalic :) Wczoraj zrobilam 9 blach pierniczkow i wyszly mi miekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×