Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość pełen relaks
Jak nie chce mi się sprzątać (co się rzadko zdarza - hehe) - to czytam na wyrywki ten topik - jest super i od razu nabieram energii :) polska PPD do kitu Anfija - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała aby ppp
przyjeżdzała po jakimś czasie do bohaterek i pokazywała, czy rzeczywiście porządek sie utrzymuje. Też nabieram chęci do sprzątania kiedy czytam ten topic. Gdzie można obejrzeć angielską ppp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchalam jakiegos wywiadu z
M. Rozenek - i przekonala mnie do siebie. Poniewaz itak po urodzeniu dzieci zdecydowla siedzic w domu, a wszytsko lubi robic perfekcyjnie, rowniez i dom postanowila tak poprowadzic. Mowila,ze kobieta nie pracujaca na etacie moe byc bardzo czynna i spozytkowac rozsadnie czas. Ona w tej chwili robi doktorat. Jak rozumialam, dom w programie jest jej wlasny. Nie twierdze,ze wszytko robiu sama, ale ma na pewno przemyslane patenty. Hehe, a jedna z uczesniczej=k okazala sie moja znajoma, musze ja przy okazji podpytac, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygydscgausgcfyuegc
jej patenty? Zywcem zerżnięte z wersji angielskiej i do tego zadna ameryka. Wszystkie sposoby, były znane od dawna. Do castingu do programu startowała .in. aleksandra woźniak i gdyby to ona wygrała to tez by gadała że jest perfekcyjna, robi przetwory i mieszka w perfekcyjnym domu. Pierdolenie na antenie. Tak samo jak magda gessler gotuje we własnych restauracjach - ma cąły tabun kucharzy i wykorzystuje znane nazwisko byłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememem mili
Ja jestem świadoma, że ten program jest wyreżyserowany, ale nastawił mnie na sprzątanie że hoho :) Ogródek czyścutki, w domu czysto, ugotowane Kurcze. Trzeba mi było takiego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamannnn
He he ja słyszałem, że to wszystko jest wyreżysorawne, tzn. nie grają t am prawdziwe rodzny tylko ludzie z castingu, którzy muszą udawać jakąś rodzinę. Nie wierze, że ludzie w Polsce są tak durnni aby pokazywać jaki burdel mają w domach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tym co jesz
a wiecie może jak wyczyścić stare "pierścienie" w kibelku. chodzi mi o taki pasek kamienia tuż przy styku z wodą. poprzedni właściciel zaniedbał i nie mogę się doszorować nawet najbardziej inwazyjnymi środkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja opinia.
Dla mnie ten program to Pierdolnięta Pani Domu, jak to oglądam to jedyne co mi przychodzi do głowy "Jezu, to się leczy..." zwłaszcza kiedy jest akcja z białą rękawiczką i ułomne miny jakie stroi ta PPD. SZKODA ŻYCIA NA SPRZĄTANIE! Ludzie, którzy muszą mieć wokół siebie wszystko sterylnie wyczyszczone i poukładane mają nie pokolei w głowie, dlatego chcą żeby chociaż ich świat zewnętrzny był ułożony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie ten program w wersji
zagranicznej. Ale ostatnio to, co poradziła Anthea, to jakiś koszmar normalnie. Radziła, zeby potłuczone szkło zbierać z podlogi kromką chleba :-o. Nie jestem jakaś maniaczką ale staram się nie amrnotrawić jedzenia. Dla mnie ten jej pomysł jest chory, tak bezcześcić chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozenkowa perfekcja
kosztowała 30 tysi za twarz i 10 na cycki, na pudlu piszą,,,,, każda z nas jest perfect przy takiej kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka33355
Dla mnie ten peogram to jakieś nieporozumienie.Włączyłam dziś i po 15 minutach nie zdzierżyłam.Sztuczność i pustota aż razi.Ja rozumiem,że trzeba mieć porządek w chałupie,ale robienie z tego jakiegoś show,to totalne odmóżdżenie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka33355
Dla mnie ten peogram to jakieś nieporozumienie.Włączyłam dziś i po 15 minutach nie zdzierżyłam.Sztuczność i pustota aż razi.Ja rozumiem,że trzeba mieć porządek w chałupie,ale robienie z tego jakiegoś show,to totalne odmóżdżenie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie oglądałam nigdy tego programu ale czytajac Wasze wypowiedzi sądzę, że nie ma czego żałować. Szczerze mówiąc wierzycie w to, że ona ma wiecznie czysto w domu mając dzieci i jeszcze studiując? Nawet jeśli niepracuje to musiałaby non stop sprzątać.A gdzie czas na resztę? Wszystko zrobione pod program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfks
nie trawie tego programu,ogladalam dzis 15 min i przelaczylam kanal,wkurza mnie ta baba,wszystko takie sztuczne i naciagane,bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieperfekcyjna
A mnie przerażają baby co siedzą w domu, na macierzyńskim czy wychowawczym, i nie chce im się tyłka ruszyć aby własny dom utrzymywać w porządku, nie mówiąc już o jakichś bardziej ambitnych zajęciach poza ślęczeniem w necie czy oglądaniem TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieperfekcyjna-zgadzam się
z Tobą :-) Też nie mogę tego pojąć jak kobiety mogą siedzieć w domu na wychowawczym/macierzyńskim i mieć taki syf-żyć w takim brudzie. Zawsze najbardziej szkoda mi tych dzieci,które nie mają wyboru i w brudzie muszą żyć. Nie zapomnę odcinka w którym kobieta miała trójkę czy czwórkę dzieci a na podłodze pełnej sierści i brudu kot bawił się swoją kupą :o obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhygtfrhg
to nie sa aktorzy wynajeci,corka kolegi mojego meza brakla w tym udzial:O z Legnicy...matko,jak mozna do syfu kamery wolac?:( to az smutne:(ze tez czlowiek godnosci nie ma za grosz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do Was pytanie: Otóż mam mieszkanie po dziadkach,a w nim: stara pralka, kuchenka, lodówka etc.. Chcę się tego pozbyć.. ale nie wiem, czy mogę to po prostu postawić przy śmietniku, czy wywieźć na wysypisko.. Coś się za to płaci?? Jak to wygląda?? Chcę "odgracić" mieszkanie, a ten sprzęt strasznie mi to uniemożliwia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie: Które produkty z serii W5 z Lidla polecacie najbardziej? Przeczytałam ten topic od początku i wiele razy zachwalane były produkty z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ogladam ten program
ja zdecydowanie wole angielska wersje, w czasie przerwy wakacyjnej ogladalam na tvn style odcinki z anthea turner, i choc naczytalam sie duzo artykulow o jednej i drugiej perfekcyjnej to jednak dalej nie przemawia do mnie polska pani domu. Ten dom to przeciez studio, a nie prawdziwy dom M Rozenek, bylo w jednym z artykulow ze tylko czesc rzeczy do studia przywiozla zeby realnie wygladalo. Anthea z kolei ma sluzbe, bo i wielki dom i nie robi tego sama, ale mimo wszystko ona do mnie bardziej przemawia. Mam ksiazke ppd anthei, i jeszcze jedna inna, lubie porzadek naturalnymi metodami ale gdy trzeba siegam po mocniejsze srodki, jednak produkty pokazywane w polskiej wersji ich relama to moim zdaniem gruba przesada. Poza tym M Rozenek sztuczna, uwaza sie za idealna. I te jej perfekcyjne kreacje co chwile inaczej ubrana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikizary, musisz zapytać w administracji jaki macie układ. U nas jedna z firm w mieście pozwala na zawiezienie bezpłatnie odpadów na swoje wysypisko jeśli jesteś ich klientem,moja robi to tylko za odpłatnością. ALE! już drugi raz w tym roku Urząd Miasta robi zbiórkę wszelkiego badziewia. Chwała im za to :D Oczywista, mojego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w ogóle taką stronkę: gratyzchaty.pl Tam można wystawić rzeczy na oddanie za darmo.. spróbuję wystawić tam część rzeczy, bo może komuś się przyda stara ale działająca lodówka itd.. Nie wiem, czemu nie zawiozłam ubrań do Caritasu, czy PCK.. kurcze, nie pomyślałam.. może by się komuś przydały.. no ale teraz już za późno.. Dzięki za podpowiedź odn. RTV / AGD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam problem. W zeszłym tygodniu bylam na imprezie. Niestety straciłam głowę i przegielam z alkoholem. Doprowadzilam sie do taiiego stanu, ze niestety zwymiotowalam na bluze... tu pojawia sie moje pytanie. Wypralam bluze w 30 stopniach, wczesniej polewajac plame ( sucha) płynem do mycia naczyń. Niestety pozostal slad. Co mi poradzicie moje drogie?? Dodam ze bluze jest od projektanta więc tym bardziej zależy mi na usunieciu plamy. HELP!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj vanish albo cos takiego , no po prostu odplamiacz ale taki do kolorow jesli bluza jest kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ten program to jakas totalna porazka, zapchajdziura programowa podobnie jak te wszystkie kulinarne gnioty. ta jakas tam ppd to jakas statystka jak dla mnie i podejrzewam ze sama u siebie sie sprzataniem nie kala tylko w programie sie udziela. porzadek porzadkiem, rad mnostwo mozna znalezc w internecie badz od kolezanek co i jak ja tam nie potrzebuje specjalnego programu w tv zeby miec porzadek w domu sprzata sie i mieszka sie , nie powalilo mnie jeszcze zeby latac z biala rekawiczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale swoja droga jesli to kogos mobilizuje to czemu nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie kochani!!!!!!!!!! za takie pieniadze jakie ona zarabia na tym gupim programie to ona ma sprzataczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ten program to jakas totalna porazka, zapchajdziura programowa podobnie jak te wszystkie kulinarne gnioty. ta jakas tam ppd to jakas statystka jak dla mnie i podejrzewam ze sama u siebie sie sprzataniem nie kala tylko w programie sie udziela. porzadek porzadkiem, rad mnostwo mozna znalezc w internecie badz od kolezanek co i jak ja tam nie potrzebuje specjalnego programu w tv zeby miec porzadek w domu sprzata sie i mieszka sie , nie powalilo mnie jeszcze zeby latac z biala rekawiczka :/ x x x Nie zgodze sie że programy kulinarne to gnioty,dzieki masterchef australia,nauczyłam sie robic profesjonalny bulion wołowy,mogacy byc rowniez baza do sosów,w necie w zyciu bym takiego przepisu nie znalazła,sa jedynie buliony domowe,pospolite,a tamten przepis jest restauracyjny,bulion wychodzi niebiański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×