Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość perfekcyjna pani domu :-)
Witajcie Uwielbiam sprzatać, jestem lepsza niż Anthea Turner, bo prawdziwa, hihihi A jak mam handrę to wymiatam jak tornado, az nie mam co poxniej sprzatac i weszlabym do takiego zapuszczonego domu jak z programow "perfekcyjnej Pani Domu" zeby sie wyzyc, odetchnąć pełną piersią, uff kto wie moze powinnam zainicjowac polską wersję takiego programu??? kto się zgłosi pierwszy na ochotnika? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy wiecie może jak usunąć slinikon, którym poprudzona jest glazura i terakota?? Skapnęło nam go trochę jak zakładaliśmy listwy i nie mam pojęcia jak się go pozybyć, a wygląda to okropnie... Pomożcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Witam.Od kiedy oglądam ten program ,to w moim domu zrobiło się więcej miejsca . Zbędne ubrania oddałam biednym .Chyba też mniej kupuję.Mój mąż bierze ze mnie przykład i robi to samo w piwnicy i garażu.I mam więcej czasu na czytanie książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna pani domu....
zapraszam do mnie:( ja mam ciągły bałagan:( co tylko "posprzątam", to za 5 min już znów tornado:((((((((((( nie potrafię nad tym zapanować, i nikt u mnie w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Może masz za dużu rzeczy.Usuń te których nie urzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Zatęskniłam za wątkiem :D Leci jeszcze w tv prefekcyjna? Potrzebuję trochę się nastroić ,,porządkowo,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszyłam z czytaniem od nowa topiku co by się nastroić, polecam! Ale... - pisałyście o occie do pralki zamiast środka do płukania i nadal potwierdzacie? Chcę wypróbować na pościeli ale nie wiem jak z pralką? Teoretycznie ocet powinien być i dobry dla niej skoro kamień usuwa, ale... :) - pomocy z myciem podłóg -linolemu i terakoty :O Szukam na gwałt ;) złotego środka, mdli mnie od ciągłego szorowania i szorowania i... nie jest tak jak bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia2143
www.kobitkowo.com - forum dla wszystkich kobiet! Stron o tematyce kobiecej, w internecie, jest bardzo wiele. Dlaczego więc kobitkowo jest tym szczególnym miejscem w cyberprzestrzeni? To właśnie tutaj możesz się dzielić swoimi radościami jak i smutkami. Na kobitkowie czeka Cię masa ekscytujących dyskusji. Prócz kontrowersyjnych tematów znajdą się też takie dzięki którym dowiesz się wiele o pielęgnacji duszy i ciała. Na mamińcu podzielisz się z nami osiągnięciami swojej pociechy, a jeśli dopiero jesteś w ciąży to dowiesz się wiele o wychowaniu swojego potomka. Kobitkowo to istna skarbnica wiedzy a co ważniejsze - Ty też masz szansę tworzyć ją z nami. Nie zwleka, dołącz do nas już dziś. Rejestracja jest darmowa. Z nami możesz tylko zyskać. Nieważne czy masz 16, 30, 40 czy 60 lat! Dla każdej kobiety znajdzie się tu miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam zamiaru nigdziedołącza
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitommy
Niestety teraz perfekcyjną panią domu mogę sobie pooglądać tylko na you tube :( . A tym wszystkim co narzekają na mężów bałaganiarzy, zagonić ich do roboty! -> Anthea trenowała też househusbands!!! :D Wiadomo, jeśli jedna osoba pracuje a druga nie, to ta osoba pozostająca w domu powinna robić więcej. Ja w tym momencie nie pracuję zawodowo, więc opiekuję się dzieckiem i domem, ale niedługo zamierzam znowu szukać pracy. Lubię porządek, ale dopiero Anthea mi to uświadomiła. Hyhyhyhy. Od paru lat dbam o to by dom wyglądał prawie jak z katalogu, nic zbędnego nie trzymam. Mąż mi pomaga, sam chętnie zmywa naczynia, mówi mi że wystarczająco dużo wysiłku włożyłam w ugotowanie pysznego obiadu (lubię gotować, gołąbki , pierogi, wersja light).... Wczoraj na świeżo odkurzony dywan dziecko wywaliło kukurydzę, mąż odrazu popędził po odkurzacz. Podsumowując, hihi, on nie znając wogóle Anthei, zawsze utrzymywał porządek, a ja dopiero pare lat temu, po programie perfekcyjna pani domu,... :P ahahahha. Przynajmniej nigdy już nie wróciłam do zagracania. Odnalazłam siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluska_s
Witam ;) Mam takie pytanie czy kojarzycie moze program tez o sprzataniu w ktorym dwie starsze kobiety przychodzily do kogos do domu i pomagaly sprzatac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...,,..
How clean is your house-widzialam kiedys urywkami raz czy dwa i nie wierze, po prostu nie wierrze ze mozna mieszkac w takim syfie! Musieli "dobrudzic" chyba na potrzeby tego programu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvvvina
Przynam ze podobał mi sie ten program i jak na niego patrzyłam to tez chciałam miec tak czysto.W sumie tak mi zostało do tej pory ... Kupuej dobre środki czystosci,moje ostatnie odkrycie to fajny zapach i skuteczny odswiezacz Ambi Pur Freshelle wiosenny.I sprzatam codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka rozenek
a co powieście na polską wersję? mnie rozwalją perfekcyjne porady:O uzyj płunu do mycia naczyń do mycia naczyń, użyj mleczka do czyszczenia zlewu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądałam polską perfekcyjna panią domu i teraz oglądam też powtórki. Mnie się podoba:) Może topic odżyje, bo fajny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgwhnbjwhirhj
Do kitu. Same reklamy. Płyn ferry, cif, domestos. Do tego rozenek jest ardzo sztuczna. Nie wierzę, że w jej perfekcyjnym domu sama sprząta. Pewnie ma cały tabun sprzatczek. Już ją widzę, ajk pucuje kibel albo szoruje gazetą okna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani M. Rozenek ma duży dom
i nie chce mi się wierzyć ,że ona sama sprząta i ma wszędzie czyściutko. A do tego 2 dzieci,mąż,... i jeszcze studiuje czy studiowała i może pracuje ? Ja też mam 2 dzieci, męża,dom jednorodzinny bardzo podobny do domu p.Rozenek i ogród wokół. Lubię czysto i powiem Wam,że można się zajechać w domku jednorodzinnym (300m) (okna,podłogi,łazienki(2) toalety (3). Małe dzieci ciągle brudzą,kruszą, umywalki w łazienkach przecieram codziennie po tym jak dzieciaczki myją ręce ;-) Kurze co 3-4 dni wycieram. Do tego ogród kwiaty,krzewy + trawnik -12-14 arów. Ciężko o to wszystko zadbać a przy tym samej być zadbaną (pachnącą,stopy i dłonie musze mieć zawsze zadbane). I jeszcze gotuję sama,może niecodziennie ale co drugi dzień. Tylko,że ja nie pracuję ale i tak jest ciężko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
to jest dom wynajęty i podpicowany na potrzeby programu, a z drugiej strony stoi sztab sprzątaczek, żeby wszystko w kadrze lśniło, do tego grupa dekoratorów i pomocników reżysera, ekspertka od domowych porad - co wy takie naiwne!!! Chamskie jest to, że nam takie wzorce pokazują jako standard i dziewczyny w kompleksy wpadają i samoocenę sobie zaniżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani M. Rozenek ma duży dom
Przed emisją polskiej PPD był wywiad z Małgosią Rozenek bodajże w dzień dobry tvn i to jest niby jej dom właśnie. No i niby mówiła,że sprząta sama,robi przetwory i ma masę innych zajęć jeszcze (kończyła studia (prawo !!) chyba jeszcze no i ma dwójkę dzieci-a to też jest wyzwanie nie oszukujmy się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście skorzystałam z kilku porad. Wiele pomysłów jest żywcem wziętych z angielskiej wersji. A to, że są reklamowane płyny do naczyń, domestosy i cify - to inna sprawa, sponsorzy też chcą mieć lokowane swoje produkty. Wiele osób to oburza i zniesmacza, ale czy same nie korzystamy z tych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak chcę
Dziewczyny, gdzie można obejrzeć odcinki angielskiej wersji ppd? Prawie przebrnęłam przez temat. Świetne rady były i super Was się czytało. Niech topic odżyje :):):) Teraz sama sprawdzam te porady. Zaczęłam od segregacji, a nawet saszetki zapachowe do szaf zrobiłam :) Dajcie znać, gdzie można zobaczyć te odcinki, plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvdsingviudf
Noż kurwa niech lokują produkt ale nie nie w ten sposób "pamiętaj aby uzyć kostkę zapachową do wc" Noż kurwa a ja myślałam, że te kostki się zjada:O Program dla debili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie mogą
reklamować coś---> pokazując produkt gdzieś w tle i jego nazwę ;-) a nie tak idiotycznie zachęcać do używania kostek,ręczniczków. Jeszcze mogę zdzierżyć reklamę Ikea,bo gospodynie dostawały coś w prezencie np.szafę i to akurat fajne prezenty (i pomoc). Ps. Lubię Perfekcyjną Panią Domu w ang. wersji z Antheą Turner , bo w tamtym programie nie było głupich reklam. Było za to mnóstwo fajnych porad i domowych sposobów. Każdy odcinek był ciekawy. A w polskiej edycji byle pustkę zapełnia się reklamą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioneczka.,
ja też uważam że angielska wersja była lepsza, Anthea Turner do czyszczenia używała i polecała natutalne produkty, typu ocet, proszek do pieczenia, soda a nie reklamowała konkretne marki. Co to za rada, raz w tyg umyj ubikację domestosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata wiedźma
Ja też nie mogę zdzierżyć tego programu. pani Rozenek jest irytująca. I nabijanie ludzi w butelkę, że ona sama to sprząta. Dom wynajęty, wszystko wyreżyserowane. Poucza inne durne baby, które się zgłaszają się do programu a sama pewnie ma burdel na kółkach. Sorry, ale nie ma ludzi idealnych. Perfekcyjna pani domu, kochanka, matka, prawniczka, tylko czekać kiedy jakaś afera wyjdzie. A naród głupi i łyka wszystko jak młody pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogata wiedźma
Poza tym nasze matki i babki które prowadziły dom w latach PRL-u to dopiero perfekcyjne panie domu. Wtedy nie było cifów i innych syfów. Trzeba było się ratować innymi sposobami. Najczęśniej naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia Skądś
A pomyślcie jak żyło się kobietom, gdy nie było pralek, odkurzaczy, zmywarek, mikserów itd.... Raj na ziemi:O Do tego dochodziła opieka nad 5ką dzieci plus większe dziecko czyli Mąż - wtedy bycie PPD to było coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia Skądś
Gdybym ja kibelek raz w tygodniu myła, jak radzi PPD, przy celności moich męzczyzn w trafianiu do niego, to pewnie syf by był nieziemski. Jak brudno i nie chce się dbać o czystość regularnie, to i domestos nie pomoże:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka PPD
Moje znajome z pracy zachwycają się programem. Same ochy i achy. Zaciekawione obejrzałam odcinek z nijaką Babet. I myślicie, że skoro całe życie miały burdel w domu to nagle wpadła PPD i już wszytsko lśni czystością. Pwoinni przyjechać z nienacka po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×